Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Superbox w T-Mobile Mix

Superbox w T-Mobile Mix

orson_dzi 21 Kwietnia 2017 10:13

5 7

6x3

Smartfoneria w T-Mobile teraz wzbogaca się o propozycję dla rodziców i młodszych użytkowników. Tym razem operator oferuje nową ofertę Mix z filmowym prezentem.

Szczegóły nowego Mix-a w T-Mobile prezentują się następująco:
t mobile mix




W ramach Smartfonerii do Mix-a można dobrać smartfon. T-Mobile promuje w opcji Mix 50 Huaweia P8 Lite za złotówkę, a w Mix 40 Lenovo K5 lub Samsung Galaxy J3 2016 również za złotówkę. Osoby przenoszące numer mogą wybrać Alcatel Shine Lite za złotówkę w Mix 40.

W zestawach z Lenovo K5 i P8 lite dostępny jest Superbox, do którego dodawana jest figurka bohatera drugiej części Strażników Galaktyki - Star Lorda, Rocketa lub Baby Groota. Oferta jest limitowana.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: superbox | t-mobile mix | t-mobile

w sumie: 27
  • 0

    9.  2017-04-21 11:39:43

    @7 spamerze jeden nie porównuj oferty marginzalnego wirtualnego operatora do jednego z głównych graczy. jakbys malucha bez silnika i podwozia do mercedesa z taśmy produkcyjnej zjeżdżającego porównywał

  • 0

    10. ~Abonent Polskiej Sieci Plus  2017-04-21 11:42:48  host: 89-70-68-225.dynamic.chello.pl

    7: zebys szczezł troluchu

  • 0

    11.  2017-04-21 11:44:27

    4000 mmsów we własnej sieci? może niech 20 tysięcy dadzą i nibyłoby różnicy, już widze jak tyle wysyłasz,pomysł równie genialny jak milion giga na 30 dni a później zero przy rejestracji prepaidow (orange tu brylowal wtedy)

  • 1

    12. ~stary  2017-04-21 11:49:59  host: host-194-146-248-162.virtuaoperator.pl

    Ale dla innych "genialny" play odnowa pewnie lepszy:-)

  • 2

    13. ~r  2017-04-21 12:48:33  host: user-94-254-129-25.play-internet.pl

    1: Dla mnie gorzej. Kubek mam, bez smerfow, a o takiej figurce marzyłem cale życie. Oferta plusa do chrzanu.

  • -1

    14. ~  2017-04-21 13:56:19  host: 188.146.17.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Co to internet bez limitu danych? Po ilu GB lejek?

  • 1

    15. ~Abobent cypryjskiej sieci plus  2017-04-21 14:31:24  host: apn-46-169-15-231.dynamic.gprs.plus.pl

    Lepsze niz plusa.

  • 0

    16. ~  2017-04-21 15:33:24  host: dxd36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak ktoś ma rodzinę w sieci Tmobile to oferta ciekawa i do tego telefon.

  • 0

    17. ~Gacek  2017-04-21 17:37:08  host: n26-03-02.opera-mini.net

    Eee.., t-mobile?? Wole cos wirtualnego. Po co mam sie z nimi użerac

  • 0

    18. ~  2017-04-21 17:46:07  host: netpanel-87-246-221-159.pol.akademiki.lublin.pl

    Ale super jest ten box w tmobile

  • 0

    19. ~Gliwice  2017-04-21 18:29:05  host: pub-137.65.multiplay.pl

    ZAINTERESOWAŁA CIĘ TA OFERTA?
    ZOSTAW NUMER, ZADZWONIMY.

    Więc nie można normalnie przeglądnąć oferty?
    Interesujący jest mix za 30PLNów...tylko ceny telefonów nieznane:-/

  • -4

    20. ~Hotelarz  2017-04-21 18:34:27  host: 58.56.117.122

    @19. Oferta jest do bani, szkoda czasu na jej wertowanie. Wszyscy wiedzą, że teraz liczy się tylko i wyłącznie a2mobile!

  • 0

    21. ~Gliwice  2017-04-21 18:39:49  host: pub-137.65.multiplay.pl

    @20 nie wszyscy korzystają z noLimitowych ofert a doładowują i tak co miesiąc za 20-30zł, więc warto przemyśleć zmianę oferty czy nawet operatora

  • 0

    22.  2017-04-21 19:34:24

    @1
    Te kubki ze Smerfami wcale nie są jakieś specjalnie ładne. Ja na przykład wolałbym taką śmieszną figurkę, która fajnie wygląda na półce, zamiast kolejnego kubka, których mam całą szafkę. Aczkolwiek jestem trochę starszy niż target tych kampanii i może dzieci (które nie mają całej szafki kubków) widzą to inaczej.

    PS: Jestem pracownikiem Plusa, ale w przeciwieństwie do ciebie nie biorę pieniędzy za wypisywanie fanbojskich komentarzy w Internetach.

  • -1

    23. ~ta  2017-04-22 09:15:00  host: n08-01-06.opera-mini.net

    Teraz mixy w plus, play, t-mobile są podobne. Watro kierować się tym do ktorej sieci bedzie się głównie dzwonić. Plus wychodzi trochę gorzej jeśli chodzi co jest w pakietach, ale bardzej elastyczny - mozna lepjej dobrać pakiety potrzebne pakiety. Dobra opcja dla mało dzwonicych do innych sieci i potrzebujących prosty telefon w małym zobowiazaniu.

  • 0

    24.  2017-04-22 14:10:27

    20 - to mówisz, ze ile milionów nowych użytkowników zdobył Twój nowy ulubiony operator?

  • 0

    25.  2017-04-22 14:17:05

    niby podobne te oferty plusa i tmobile, ale jak sie przyjrzec to jednak chyba lepiej mix w tmobile wychodi

  • 1

    26.  2017-04-22 16:18:18

    24 - a ile osób o niej wie? Oprócz nas tutaj, rzecz jasna. Inna sprawa, że na skutek spamowania tego debila, zmienią nazwę sieci na "hotelarz mobile". Mało kto wyrządził tyle szkód dobrej ofercie, co ten dupek.

  • 0

    27.  2017-04-22 17:48:20