Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Super Zestaw mix w T-Mobile

Super Zestaw mix w T-Mobile

Q! 27 Kwietnia 2012 15:15

0 0

Od 27. kwietnia abonenci ofert Mix w T-Mobile mogą korzystać z dodatkowych opustów przy wyborze innych usług.



Aby skorzystać z promocji, należy posiadać abonament typu Mix i dokupić jedną lub kilka usług. Wśród dostępnych znajdują się Internet domowy, telefon stacjonarny oraz Blueconnect.




Za każdą z dodatkowych usług klient otrzyma 10 zł zniżki na abonament za wszystkie usługi.

Z podobnej oferty, Super Zestaw, skorzystać mogą również klienci usług abonamentowych.

Zobacz:
regulamin promocji Super Zestaw Mix (plik .pdf; 118 kB)
regulamin promocji Super Zestaw (plik .pdf; 127 kB).

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~Zenek  2012-04-27 15:21:41  host: 81.200.225.99

    Opust? Really?

  • 0

    2.  2012-04-27 15:28:13

    Dobre, dla tych co biorą więcej niż tylko telefon to będzie korzystne, już tak gdzieś było wcześniej i chyba ten typ się sprawdza. Idzie coś zaoszczędzić.

  • 1

    3.  2012-04-27 15:34:26

    Opust... Dopust... Odpust... Doesn't matter

  • 0

    4. ~  2012-04-27 15:39:20  host: v12-16.opera-mini.net

    Kiedy obniżki w prepaidach - w Taktaku i Heyah? Czas wreszcie obniżyć stawkę 30 gr za minutę, 80 gr za minutę do Play i stawkę za smsa (14-18 gr).

  • 0

    5.  2012-04-27 15:43:31

    ~3 pewnie zaraz poprawią :)co do samego programu to przy kilku usługach zawsze jakaś oszczędność wyjdzie.

  • 1

    6. ~  2012-04-27 15:49:49  host: v12-16.opera-mini.net

    @5 Witamy agencję marketingową, jak zawsze szybko odpowiadacie pochwalnymi postami na temat tmobile

  • 0

    7. ~  2012-04-27 16:00:35  host: z57-11.opera-mini.net

    a po co maja obnizac jak play, ktoremu brakuje klientow wycofuje promocje wiec po co maja zmniejszac sobie zyski. Calkowicie sluszna logika

  • 0

    8.  2012-04-27 16:02:09

    A mi tam się podoba, ważne, że w ogóle coś się dzieje w ofercie typu MIX.

  • 0

    9. ~stay  2012-04-27 16:15:06  host: user-46-112-130-64.play-internet.pl

    @8: dokładnie tak. Jestem podobnego zdania. Zazwyczaj oferta MIX jest ostro okrojona w porównaniu do oferty pre-paid a tutaj proszę. Dodatkowe upusty to zawsze w dużym stopniu zachęta :)

  • 0

    10.  2012-04-27 16:28:19

    @Q Dlaczego w wiadomości podano, że abonenci Mix, skoro w regulamin mówi, że ogólnie abonenci i wyszczególnia taryfy postpaidowe?

  • 0

    11. ~Adi  2012-04-27 16:32:14  host: user-188-33-54-81.play-internet.pl

    a co z pakietem tanich minut w taktak? Mam placic 14 groni za minute???????

  • 0

    12. ~  2012-04-27 17:04:22  host: V32-04.opera-mini.net

    @9 Cha cha cha... w mixie 40 groszy za minutę i 20 groszy za smsa... Ludzie, przecież to jest kompletnie nieopłacalne.

  • 0

    13. ~Maxcio  2012-04-27 18:49:10  host: host-91-215-230-197.welnowiec.pl

    Dzis aktywowali po moim zgłoszeniu mojej matce tą ofertę. Ma tt fon i doładowuje raz na 3 miesiące za 50 zł, bo mało rozmawia na komórki. A stacjonarny ma 10 zł taniej miesiecznie dzieki temu ! Czyli tak jakby mix kosztował ją 20 zł na kwartał :))

  • 0

    14.  2012-04-27 20:18:36

    @12 - tak, w najtańszym mixie 19 zł ? W 50 zł ceny są takie same jak w prepaidzie. Jedyne co różni te dwie opcje to dostępne pakiety, których zakres TM zwiększa ( nawet dla użytkowników, którzy już zawarli umowy X miesięcy temu co jest niespotykane ) .

  • 0

    15. ~  2012-04-28 07:16:51  host: 159-205-125-171.adsl.inetia.pl

    Czy obniżka dotyczy również tej nowej taryfy blueconnect bez modemu 2GB za 29,90? Brzmi całkiem nieźle - mix za 25zł/mies. + internet mobilny 19,90 to spora oszczędność.

Dodaj swoją opinię