Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sumowanie ważności konta w Orange na kartę

Sumowanie ważności konta w Orange na kartę

Q! 31 Sierpnia 2011 15:26

0 0
Od 30. sierpnia Orange udostępnił w swoich ofertach na kartę możliwość sumowania okresów ważności konta.

Przedłużenie ważności konta na połączenia wychodzące możliwe jest poprzez wysłanie niewykorzystanego, 14-cyfrowego kodu doładowującego na bezpłatny numer 80400. Po wysłaniu kodu abonent otrzyma potwierdzenie realizacji doładowania.

Na przykład jeżeli środki na koncie głównym są ważne jeszcze przez 10 dni, a doładowanie nastąpi kwotą 25 zł, to okres ważności środków zostanie wydłużony o 10 + 31 dni. Nowa ważność konta wynosić będzie zatem 41 dni.

Liczba doładowań kumulujących ważność konta jest nieograniczona. W promocji mogą wziąć udział tylko karty zdrapki lub wydruki z terminala, zawierające 14-cyfrowy kod doładowujący.

Promocja dotyczy ofert Orange One, Orange POP oraz Nowe Orange Go i dotyczy kumulacji okresu ważności środków na koncie głównym. Promocja nie dotyczy zasilenia o nominale 35 zł oraz użytkowników oferty Zetafon.

Zobacz: regulamin sumowania ważności konta w Orange na kartę (plik .pdf; 125 kB).

Źródło tekstu: Orange     


Dodaj do:
w sumie: 135
  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    123.  2011-09-01 19:05:46

    ~edziu - zmień operatora - są tacy co za 5 zł dają rok na wychodzące... to takie trudne?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    125.  2011-09-01 20:11:12

    ~quattro-SIM - nie riozumiem Twoich problemów... Skoro chcesz korzystać z tak nienawidzoneyego operatora jak Plus, to albo korzystaj i przestań pieprzyć , ze j est taki zły albo najnormalniej w świecie go zmień! To jest bardzo proste - Orange podobno nawet płaci koszty związne ze zmianą opertora w trakcie kontraktu termionowego (w formie obniżki ceny abonamentu, chociaż wydaje mi się, że to tylko cwana taktyka sprzedawcó)... A kjak w całości rynek się nie podoba... NO co poradzę? Ja muzę korzystać z komórki i jestem w stanie zaakceptować warunki... Jeślyu Ty nie potrafisz - możesz zóżyć odwołanie czy skargę - do kogo? Do Boga? ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    126. ~NIEnaiwny  2011-09-01 20:21:40  host: 93.166.121.107

    Sumowanie ważności konta w Orange na kartę to tak naprawdę "promocja" dla nikogo! Klienci, którzy często doładowują konto nie martwią się przecież o ważność środków na nim, dlatego żadne kumulacje nie są im potrzebne. Z kolei klienci, którzy nie wykorzystają wszystkich środków z doładowania w okresie do tego przewidzianym i tak będą musieli ponownie doładować konto żeby nie przepadły im złotówki, tak wiec nic im z kumulacji :-/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    127. ~  2011-09-01 22:37:04  host: t14-16.opera-mini.net

    Nawet fajna sprawa. Przenoszę numer do orange, ładuje np za sto zł i konto mam ważne 17 miesięcy. Lepsze od play fresh!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    128. ~Zenon Czernik  2011-09-01 23:06:13  host: host-89-229-83-34.szczecin.mm.pl

    Właśnie doładowałem dziecku Orange One za 25zł i przedłużono wychodzące o... 25 dni. To kpiny. Proszę, nie piszcie, żebym zmienił operatora, bo zrezygnowałem w ub. roku z abo. Orange po 12 latach. Mam jeszcze Plusa i Erę (T-(De)mobil). Nie ma idealnych operatorów, ale Orange to najbardziej pazerna sieć, najgorsza pod wieloma względami (którą kiedyś uważałem za najlepszą (Idea)).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    129. ~  2011-09-01 23:34:18  host: z31-16.opera-mini.net

    128, Zenon. Nie nerwuj sie. One ma najbardziej wywalone na czasy doladowan. 25-25 a 50-50dni. Nie wiem o co dokladnie chodzi, ale zmieniajac taryfe na Pop, czas doladowan poprawi sie. Fakt, niewiele 25-30, ale 50-90 dni daje. * Calm7

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    130. ~  2011-09-01 23:41:45  host: z31-16.opera-mini.net

    127). Nie. Waznosc karty SIM skasuje Ci zawartosc Twoich zasobow pienieznych po 12 miesiacach ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    131. ~Tomek  2011-09-01 23:55:57  host: public122111.xdsl.centertel.pl

    Nie wiem o co wam chodzi. KAZDY OP ma swoje 'promocje' i w kazdej jest hak typu 'bo'. Na czyms musza zarabiac. Mnie szczerze mowiac to nie dotyczy bo uzywam oferty duzo i doladowauje regularnie. Jak wam nie pasuje ta oferta to przeciez sa inne i nie wiem czemu sie tak grzejecie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    132. ~...  2011-09-02 00:12:01  host: 178.180.40.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @121 Tym postem udowodniłeś, że piszesz dla pisania. Coś zaczynam wierzyć, że @quattro sim Cię wyczuł. Nie tylko nie chcesz się pogodzić, że dałeś nie najlepszy przykład co wynikło najprawdopodobniej z Twojej niewiedzy cytuję:nIe wiem bo nie korzystam z wypożyczalni samochodów -"Dodatkowo imputujesz mi brednie, tu też cytat"Tu oczekujesz, ze operator będzie gotowy świadczyć Ci usługę zawsze," Dalsza dyskusja z Tobą jest pozbawiona sensu, co imo wykazałem. Masz rację. Jest wszytko git i tak powinno być.eot

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    133. ~Wiktor Czarnecki I  2011-09-02 01:01:28  host: bny151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moja dziewczyna powiedziala (posiada heje) ze w pleju (ja posiadam) sa "skomplikowane" promocje. Ciekawe co by powiedziala jak by byla w orendżu :D. PZdr ;p

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    134. ~  2011-09-02 09:50:34  host: z13-07.opera-mini.net

    (133). Nie wiem co by powiedziala, ale dziwie sie, ze jeszcze ona Tobie nie powiedziala bys przeszedl do Heyah :-P * Calm7

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    135. ~  2011-09-05 21:51:11  host: 77-255-3-73.adsl.inetia.pl

    A ja się dziwię, że jeszcze w Heyah nie jesteś, bo niektóre usługi są nie tylko lepsze, ale i tańsze. Nielimiowane w sieci masz w Heyah za 9zł miesięcznie, za 9zł też 1000 smsów do wszystkich sieci i internet bez limitu danych. A teraz jeszcze podwójne doładowanie :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    136.  2011-09-07 12:17:13

    Sumowanie konta to akurat kwestia na którą wiele osób czekało, a zatem nie ma co się czepiać. To co osobiście podoba mi się w Orange to fakt, że faktycznie bardzo prężnie działają i cały czas coś się u nich dzieje. Wystarczy zerknąć na FB. Poza tym jak już wprowadzają jakieś zmiany w jednym segmencie, to najczęściej na tym nie kończą i można się spodziewać, że zmian będzie więcej (choć pewnie nie jest to reguła). Teraz poza tym sumowaniem wprowadzili tajemnicze kody, zmiany w ofercie neta mobilnego, 50 % więcej minut dla osób przedłużających umowę w planach optymalnych, niższe stawki na smartfony i pewnie można by tak wymieniać. Wszystko oczywiście jest kwestią potrzeb i oczekiwań, ale najważniejsze że przynajmniej jest w czym wybierać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    137. ~  2011-09-16 11:01:08  host: z44-04.opera-mini.net

    Dziwne, że w "niedotyczy" nie dodali użytkowników oferty FREE... Oferta bowiem też na kartę, ale jednak nie na kartę...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    138. ~m.  2011-09-16 14:45:16  host: 212.160.172.70

    doładowanie na free działa:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    139. ~  2011-09-16 17:36:09  host: z44-04.opera-mini.net

    138 (m). Też działa?? Sumuje się i dodają bonus na internet? Czy już bez bonusa - coś za coś?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    140. ~kamil166  2011-09-22 12:59:45  host: efs249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mnie ciekawi czy po doladowaniu w ten sposob bede mial mozliwosc skorzystania z promocji w NOG mam na mysli minuty za minuty? pytam sie bo obecnie mam w orange pop i chce zmienic na NOG i wpierw wlaczyc ta usluge i doladowac, a chcialbym by mi sie zsumował czas na wychodzace

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    141. ~  2011-09-22 20:14:01  host: z11-11.opera-mini.net

    140. Powinny minuty zadziałać w tym przypadku. Ponieważ każde doładowanie zmienia tam stawkę, a więc musi być zarejestrowane przez system. Tak na 99% sądzę. Jeśli chcesz, to walnij pierw za 25zl, a się przekonasz na 100% * Calm7

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    142.  2011-09-27 00:16:51

    W Heyah terminy ważności sumują się do roku po doładowaniu i to nie wyklucza możliwości skorzystania z dodatkowych promocji jak podwójne doładowania, darmowe nielimitowane połączenia w sieci czy darmowe smsy w sieci. Przypuszczam że i tu sumowanie nie wyklucza promocji.