Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Suchenek odchodzi z Polkomtela

Suchenek odchodzi z Polkomtela

WitekT 7 Lipca 2010 21:01

0 0
Adam Suchenek, aktualny rzecznik prasowy Polkomtela, odchodzi z firmy po 9 latach pracy na różnych stanowiskach.

Suchenek w najbliższym czasie obejmie stanowisko rzecznika polskiego oddziału Philip Morris, producenta papierosów.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 1

    1. ~  2010-07-07 21:13:19  host: t04-07.opera-mini.net

    nic straconego dla plusa.ciekawe czy pali?mirekb

  • 2

    2. ~  2010-07-07 21:33:05  host: t20-06.opera-mini.net

    Potrzeba jakiegos Jabczynskiego,co by zaczal prowadzic blog.To dzis "trendy".

  • 1

    3. ~r  2010-07-07 21:53:05  host: user-109-243-185-17.play-internet.pl

    żeby prowadzić blog trzeba by było rzucić jakichś kilka ciekawych ofert. Na to Plusa nie stać a bajek opowiadanych przez pijarowców nikt nie będzie czytał, więc też bez sensu.

  • 1

    4. ~Kejmul  2010-07-07 22:01:06  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    'Thank you for smoking' ;P

  • 1

    5. ~  2010-07-07 22:34:24  host: 94.254.206.138

    widzi ktoś co się dzieje z plusem !?!?!

  • 1

    6. ~  2010-07-07 22:34:44  host: 94.254.206.138

    jakaś mega awaria jakby numery sie pomieszały

  • 0

    7. ~qq  2010-07-07 22:39:45  host: 83.238.240.96

    Blog w Plusie? Dajcie spokój, przecież tam potrzbena by była mega moderacja, bo klienci by się ciągle żalili np. na to ile jest u konkurencji taniej - zarówno oferta jak i telefony. Blog w takiej sytuacji to strzał w stopę.

  • 2

    8. ~bartiss  2010-07-07 22:41:58  host: 80.50.130.182

    no wlasnie o co chodzi ? ja dostalem raport ze niby dostarczono sms ktorego wyslalem 1 stycznia 1980 roku :DDD

  • 1

    9. ~cin  2010-07-07 22:47:59  host: 78-131-162-10.tktelekom.pl

    no a ja nie moge nic wyslac nigdzie zadzwonic dochodza jedynie smsy, al tez dostaje jakies smsy od innych ludzi, oczywiscie nie do mnie mialy dotrzec...

  • 1

    10.  2010-07-07 22:56:15

    W sprawie awarii proponuję napisać w dziale AWARIE na forum - wszystko będzie w jednym miejscu, co nam (i czytelnikom) pomoże zapoznać się z problemem i, być może, coś o tym napisać. :-)

  • 1

    11.  2010-07-07 23:58:44

    A moze Redakacja kilka słów doda od siebie nt. ex-rzecznika Polkomtela , np. jak współpraca wyglądała ;-)

  • 0

    12. ~playek  2010-07-08 00:36:20  host: a81-84-112-31.cpe.netcabo.pt

    A siec Play korzystajaca z infrastruktury Plusa dziala poprawnie?

  • 1

    13.  2010-07-08 00:56:56

    Wracając do tematu rzeczników , może Redakcja zrobiłaby ankietę np. pt. blog którego rzecznika najbardziej lubisz : WJ, MG , KW. Choc czuje, ze taka ankieta z jednej strony skazana jest na porażkę ;)

  • 1

    14. ~jas  2010-07-08 01:04:41  host: chello087207143144.chello.pl

    jeszcze tylko 14 doladowan i spieprzam z plusa:((

  • 1

    15. ~Mariusz  2010-07-08 07:46:43  host: obluze.limes.com.pl

    W środowy wieczór klienci komórkowej sieci Plus z południowych i centralnych województw, mogli napotkać na problemy w użytkowaniu swoich telefonów komórkowych. Nie działa sieć telefonii komórkowej Plus. Awarią objęte są południowe oraz centralne województwa Polski - donosi Alert24.pl. Problem zaczął się około godziny 22. Klienci mają problem z wykonywaniem połączeń oraz wysyłaniem wiadomości SMS. Można natomiast otrzymywać wiadomości SMS, jednak zdarza się że przychodzą one do złych adresatów.

  • 0

    16. ~BBurns  2010-07-08 08:44:37  host: ip-89.171.83.180.static.crowley.pl

    W sumie szkoda. Sprawdzal sie. Wiele PRow mogloby sie od niego, EPS oraz JC (dawny rzecznik netii) uczyc. Stylu.

  • -1

    17. ~  2010-07-08 11:58:06  host: public-gprs80422.centertel.pl

    A po co Plusowi jakiś śmieszny blog? Poważne firmy nie bawią się w takie rzeczy.

Dodaj swoją opinię