Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Stylowe 5 Mpix od Nokii anulowane

Stylowe 5 Mpix od Nokii anulowane

LuiN 1 Grudnia 2008 15:00

0 0

Nokia przygotowała nowy rozsuwany telefon z aparatem 5 Mpix i optyką Carl Zeiss. Telefon zgodny ze stylistyką serii Prism nie trafi do sprzedaży. W sieci pojawiły się zdjęcia przedprodukcyjnego egzemplarza.

nokia canceled nokia canceled nokia canceled nokia canceled




Fioletowy telefon Nokii zasilić miał portfolio producenta o kolejny model linii fashion. Urządzenie pracować miało w oparciu o popularną platformę S40. Nie zabrakło w nim łączności 3G, czytnika kart microSDHC czy zaawansowanego odtwarzacza multimedialnego.

Obudowa telefonu wykonana jest niemal w całości z metalu. Producent nie podał przyczyn zaniechania produkcji urządzenia. Nie jest też znana planowana czy kodowa nazwa telefonu.

Źródło tekstu: mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~Alquana  2008-12-01 15:02:26  host: cc.azsoft.pl

    "fasHion"! Ehh, Nokia wpada w coraz głębszy dołek... A szkoda.

  • 0

    2.  2008-12-01 15:02:56

    "fasion" czy też raczej "fashion" :)

  • 0

    3.  2008-12-01 15:05:05

    Alquana, hettman - ale macie refleks:) Dzięki piękne! Już poprawiłem.

  • 0

    4. ~smart  2008-12-01 15:29:04  host: inet20909nb-0.eranet.pl

    odłożyli na półkę projekt

  • 0

    5.  2008-12-01 15:41:35

    Widać stylowe telefony zawsze będą mieć żałosne parametry... Ten z 5 mpix był za dobry, po prostu...

  • 0

    6.  2008-12-01 15:49:36

    po co dawac juz teraz ;) zrobia jeden model bez hsdpa i z 2 albo 3,2mpix, a potem za pol roku wprowadza ten model ;)

  • 0

    7. ~oli  2008-12-01 16:02:36  host: 078088214249.wlb.vectranet.pl

    pewnie niech dalej tłuką te plastiki, to na pewno daleko nie zajdą, inni producenci już zostawili nokie daleko w tyle

  • 0

    8. ~BB  2008-12-01 16:20:39  host: host-89-230-120-246.nowaruda.mm.pl

    gdzie widziales ze nokia jest w tyle?? z tego co wiem ma najwieksza sprzedaż i to o dość dużą liczbę

  • 0

    9. ~MATiASSek  2008-12-01 17:38:34  host: absn168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widze teraz panuje moda na anulowanie top modeli(patrz SE i paris/beibei).Coraz lepiej widze....

  • 0

    10.  2008-12-01 19:23:26

    MATiASSek-kryzys,recesja załamanie gospodarcze,krach i cholera wie co jeszcze,teraz jest moda na PESYMIZM

  • 0

    11.  2008-12-01 20:37:34

    Czy on jest STYLOWY? Hmm... Jakoś tego nie widzę, no chyba że "styl" wg Nokii to trochę więcej łamanych linii we wzornictwie. Metalowe wykonanie chyba niekoniecznie musi oznaczać klasę i styl.

  • 0

    12.  2008-12-01 21:14:14

    Kupuję telefony co pół roku i takiej kiepskiej jakości jak u Nokii trzeba szukać i to dość daleko. Nie zdziwiłbym się, gdyby Nokia miała problemy techniczne z tym modelem - chyba tylko seria E trzyma jakość, reszta psuje się na potęgę!

  • 0

    13. ~  2008-12-01 21:27:19  host: 77-254-158-253.adsl.inetia.pl

    Stylowe to to może jest, ale czy ładne - raczej nie.

Dodaj swoją opinię