Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Style - nowy smartwatch od Kruger&Matz

Style - nowy smartwatch od Kruger&Matz

orson_dzi 12 Stycznia 2016 15:08

5 1

krugermatz style W ofercie marki Kruger&Matz pojawił się nowy smartwatch, model Style. Jest on kompatybilny ze smartfonami z Androidem w wersji przynajmniej 4.4 lub z iOS-em od wersji 7.

krugermatz style Urządzenie działa w oparciu o system Linux, a jego sercem jest procesor MediaTek MT2502A. Okrągły ekran dotykowy o średnicy 1,22 cala wyświetla obraz o rozdzielczości 240 x 240 pikseli. Dostępne są cztery kolory i motywy tarczy zegarka, a sam smartwatch na rynek trafił w dwóch wariantach kolorystycznych. Zegarek został wyposażony między innymi w czujnik tętna, stoper i krokomierz.




Oprócz wyświetlania powiadomień, Kruger&Matz Style umożliwia też prowadzenie rozmów - urządzenie zostało wyposażone w głośnik i mikrofon. Niestety, odpowiedzi na wiadomości ograniczają się już tylko do przygotowanych wcześniej szablonów. Z poziomu urządzenia można też sterować aparatem i odtwarzaczem muzyki w telefonie.

Cena zegarka Kruger&Matz Style to 299 zł.

Źródło tekstu: Kruger&Matz     

Dodaj do:

Tagi: kruger&matz style | kruger&matz

w sumie: 47
  • 0

    28. ~  2016-01-12 18:22:37  host: user-94-254-145-96.play-internet.pl

    ad 26. Brawo ty! - jak mawiał klasyk ;-)
    Zanim ktoś cię rozłożył ty sam sięgnąłeś bruku - swoim agresywnym i dość prymitywnym słownictwem oraz obrażaniem kogoś, kto jednak trzyma wyższy poziom wypowiedzi niż ty.

  • 0

    29. ~5uper  2016-01-12 18:37:31  host: user-94-254-145-96.play-internet.pl

    ad 18. & 23. Moim zdaniem czytanie tekstu przed publikacją w przypadku niejakiego "orsona_dzi" niewiele pomoże. Mi ta osoba jawi się jako typowa ofiara elektronicznej rewolucji - niedokształcona, nieoczytana i z lekceważącym podejściem do "starych" i chyba "niemodnych" już zasad poprawnej pisowni, stylistyki, czy w ogóle redagowania.
    Stąd też charakterystyczne są u niego, nie tylko błędy w pisowni, lecz także ubogi zasób wyrazów, częste powtarzanie tych samych słów i zwrotów, jak również komiczne nieraz przestawianie szyku w zdaniach. Niekiedy można odnieść wrażenie, iż tworzenie tekstu stanowiło dla niego spory dyskomfort :-)

  • 0

    31. ~  2016-01-12 18:52:50  host: n11-08-08.opera-mini.net

    27-29, teraz jeszcze z hosta neostrady napisz do siebie i podyskutuj ze sobą. Oczywiście poprzyj siebie żeby wyglądało, że jest was więcej. Dziecinada ale widać ciebie to bawi od długiego czasu tylko chyba nie wiesz, że większość już twoje wypociny poznaje.

  • 0

    32. ~5uper  2016-01-12 19:02:36  host: user-94-254-144-197.play-internet.pl

    ad 31. Jak widać brak ci argumentów, zatem próbujesz się ratować dość marnymi insynuacjami. To nie ulega wątpliwości. Zastanawiać może natomiast, czy wierzysz w te swoje wymysły, a może z lenistwa nie chciało ci się myśleć nad odpowiedzią, więc rzuciłeś te swoje wyimaginowane oskarżenie.

  • 0

    33.  2016-01-12 19:12:14

    32, 5uper - proszę nie pisać z samym sobą, bo to dziecinne. Komentujących zaś proszę o powrót do tematu wiadomości.

  • 0

    35. ~5uper  2016-01-12 19:22:49  host: user-94-254-144-197.play-internet.pl

    Jaja sobie Waćpan robi?! Gdzie ja piszę sam ze sobą?
    Staram się trzymać pewnych zasad, wiec insynuacje, iż niby pisze sam do siebie udając dwie różne osoby są dla mnie obraźliwie.
    Nie przypominam sobie żebym ja Pana obrażał, Panie LuiN.

  • 0

    37. ~T-aki  2016-01-12 19:40:51  host: 188.146.3.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W temacie wiadomości: "Zegarek został wyposażony..." brzmiałoby bardziej po polsku :)

  • 0

    38.  2016-01-12 19:44:19

    35, 5uper - już bez takich proszę - przecież widać ten sam host w kolejnych wiadomościach. 37, T-aki - mówisz i masz :-)

  • 0

    39.  2016-01-12 20:00:11

    @25 gwiazda to jestes ty :) jedyne co umiesz robic to wyzywac jako niezalogowany raz z domowego ip a raz z telefonu... jakies rozdwojenie jazni? :>

  • 0

    40.  2016-01-12 20:02:45

    LuiN gdzie ty widzisz zeby @32 pisal ze soba??? ktore ip sa takie same ze widac ze do siebie pisze? :>

  • 0

    43.  2016-01-12 20:24:58

    @40, Mila89 jednak pomyłka - 27 i 28 to nie wzajemna konwersacja, tylko pominięcie nicku w jednym z wpisów. @35, 5uper - przepraszam, mój błąd. Ponawiam prośbę - mam obowiązek kasować wszystkie wpisy nie na temat, proszę więc o trzymanie się tematu wiadomości.

  • 0

    45. ~5uper  2016-01-12 20:38:46  host: user-94-254-145-76.play-internet.pl

    wpis 44. to nie ja!
    LuiN przeprosiny oczywiście przyjęte. Przy poście nr 28. ktoś odwrócił moja uwagę i kliknąłem "Dodaj komentarz" przed uzupełnieniem rubryki "Nick", co widać Cię zmyliło.
    Żeby nie było - zegarek prezentuje się znośnie, natomiast w kwestii jakości smartwatcha można mieć pozytywne oczekiwania, chociażby zważywszy na stosunkowo mocne zaakcentowanie i promowanie marki Kruger&Matz (między innymi przez Przemysława Saletę.

  • 0

    48.  2016-01-12 21:02:35

    @45 jak sie dokładnie przyjrzec to prawda
    @LuiN czemu nie kasujesz tych troli co wyzywaja??? bo zwrocilem uwage orsonowi ze bledy polelnia? uwazasz ze nie powinienem? tolerowanie tych troli(tego jednego trola) jakas forma hmm "kary" dla mnie?

  • 0

    50. ~fidel  2016-01-12 21:17:02  host: aafm237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chciałem poczytać co ludzie mają do powiedzenia w kwestii tego zegarka ale ortografia ważniejsza. Może napiszcie jeszcze raz ten artykuł bez byków, żeby ludziska zajęły się czymś ciekawszym.
    Pozdrowienia dla tych co piszą i dla tych co piszom :)

  • 0

    51. ~@Do Mila89  2016-01-12 22:35:44  host: abbe144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powinno być tak:
    @45. Jak się dokładnie przyjrzeć to prawda.
    @LuiN, czemu nie kasujesz tych trolli co wyzywają?
    Bo zwróciłem uwagę Orsonowi że błędy popełnia? Uważasz że nie powinienem? Tolerowanie tych trolli,(tego jednego trolla) jakaś forma hmm "kary" dla mnie?
    Jest tak:
    @45 jak sie dokładnie przyjrzec to prawda
    @LuiN czemu nie kasujesz tych troli co wyzywaja??? bo zwrocilem uwage orsonowi ze bledy polelnia? uwazasz ze nie powinienem? tolerowanie tych troli(tego jednego trola) jakas forma hmm "kary" dla mnie?

  • 0

    52. ~  2016-01-13 10:15:50  host: user-94-254-209-90.play-internet.pl

    I kto tu nie umie poprawnie pisać

  • 0

    53.  2016-01-13 10:41:41

    Zamiast komentować artukuł to sam jad tutaj widać. Na forach dokładnie widać czym jest polskie społeczeństwo. I dajecie temu idealny przykład. Zawiść i pieniactwo. Nie rozumiem po co takie komentarze w stylu Mila89. Przecież nikt nikogo nie zmusza do czytania tych artukułów. Jak się nie podoba styl i gramatylka to prosze się udać na inny portal. Może i orson magistrem polonistki nie jest ale ja przychodzę na ten portal aby poczytać news'y i na prawdę mi to nie przeszkadza zwłaszcza, że chłopaki robią dobrą robotę. Chciałbym również z kimś podyskutować kreatywnie o przedmiocie a artykułu ALE NIE MA Z KIM!!! Bo jak pierwszy wpis zaczyna się od kopania piszącego za błedy to ja już nie mam pytań. I to nie dotyczy tego artykułu tylko wielu innych!!!!!!!!!! Rozumiem, że po prostu niektórzy nie mają co robić i wylewają swoje frustracje. Dodatkowo robione jest to w sposób chamski bo pewnie orson jest trochę strszy od jakiegoś lub jakieś Mila89 więc jakiś szacunek się należy. Ale oczywiście łatwo jest kogoś wyzywać w internecie bo przecież jest to bezkarne. Ciekawe czy zrobiłby to samo w realu. Proponuję administratorom zacząć z tym walczyć i kasować posty. Po jakimś czasie ludzie się nauczą.

  • 0

    54.  2016-01-13 12:59:56

    @53 Jeśli prezydent wyjdzie wygłosić orędzie w starym, poszarpanym podkoszulku, w tłustych, nieuczesanych włosach i z limem pod okiem, to wszyscy będą mówić o jego wyglądzie, a nie o tym, co powiedział, prawda? Bo ważna jest nie tylko treść, którą chcesz ludziom przekazać, ale też forma, w jakiej to robisz. Orson, nie dbając o formę, odwraca uwagę od treści.

    Osobiście uważam, że publikacja nieskorygowanego tekstu, który zawiera błędy, to brak szacunku dla czytelnika. Staram się nie pisać nic, czego sam nie chciałbym czytać. Mila89 taktem może nie błysnął, ale redaktor orson_dzi długo pracował na swoją opinię.

    Dobrze się dzieje, że czytelnicy walczą o poziom dziennikarstwa. Jeśli pozwolimy na byki i bylejakość na Telepolis, to potem zaczniemy tolerować błędy w Gazecie Wyborczej i Rzeczpospolitej, a w końcu w Wiadomościach TVP i Faktach TVN powszechne będą pourywane migawki i słownictwo typu "włanczać", "czysta złoty" itp. Walka zaczyna się u podstaw :-)

  • 0

    55.  2016-01-13 15:15:58

    Ja już powiedziałem swoje i od dzisiaj nie dam się wciągać w tego typu dyskusje. Po prostu będę omijał tego typu posty.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  • 0

    56. ~;;  2016-01-13 16:45:10  host: 87-205-10-33.static.ip.netia.com.pl

    SUPER SPRZĘT W DOBREJ CENIE:)

Dodaj swoją opinię