Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Styczniowy numer Mobility już w kioskach

Styczniowy numer Mobility już w kioskach

WitekT 18 Stycznia 2006 00:05

0 0

mob 1Do sprzedaży trafił styczniowy numer miesięcznika Mobility.

W numerze m.in. wywiad z Grzegorzem Kanią, dyrektorem sprzedaży Benq Mobile oraz artykuł Pay4me o możliwościach prowadzenia rozmów na koszt osób odbierających połączenia.

Co czeka nas w przyszłości? Odpowiedz znajdziesz w artykule Czy czeka nas lepszy świat?

Redakcja przetestowała: SPV C600; Samsung E620; Nokia 1600; Panasonic VS; Siemens C75; Qtek 9100; Acer TravelMate 4060; Fujitsu Amilo Pro V8010; Jablotron; FritzBox.




W nowym Mobility również wszystko o nawigacji satelitarnej.

Czytelnicy mogą wziąć udział w konkurach Mobility i wygrać telefon Philips 362, słuchawki sportowe do sprzętu mobilnego, jedną z pięciu toreb na notebooka oraz mnóstwo nagród pocieszenia.

Redakcja ufundowała przenośna pamięć 256 MB firmy SanDisk za roczną prenumeratę Mobility. Więcej informacji na stronie www.mobility.com.pl.

Źródło tekstu: Mobility     

Dodaj do:
w sumie: 3
  • 0

    1. ~  2006-01-18 00:37:42  host: 193.69.116.50

    poza tym że to tekst sponsorowany to "fascynujące".. kto kupuje takie coś jeśli ma dostęp do netu? i po co? :]

  • 0

    2.  2006-01-18 01:28:33

    np. jadac pociagiem, baterie w PDA maja ograniczony czas dzialania, poza tym jak dla mnie wygodniej czyta sie gazete niz z PDA...

  • 0

    3. ~tata  2006-01-18 07:43:04  host: host174.mrs-net.eu.org

    Znam, polecam goraco magazyn!!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-118-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~wlo | 2017-05-24 21:51:39

@71 . Zpieprzaj mlonie!!!


dapter | 2017-05-24 21:51:38

@12 jak wiekszosc stylistyki dzisiejszych urzadzen. wszystko prawie wyglada jak apple. moze oprocz sony


~t | 2017-05-24 21:51:24

@msnet "Rosteh"


~pabloki | 2017-05-24 21:51:22

tak wogóle to nazwa podana na zdjęcu to rostech a nie rostec. x w rosyjskim to "ch".


~wlo | 2017-05-24 21:50:53

Zpieprzaj mlonie!!!

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Plus?

Roaming UE według Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet