Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Styczniowe Szalone Dni w Orange

Styczniowe Szalone Dni w Orange

sirmark 14 Stycznia 2014 16:58

4 3

Ruszyła styczniowa odsłona Szalonych Dni Orange, w ramach których w sklepie internetowym sieci nabyć można smartfony w obniżonych cenach. Akcja potrwa do 21. stycznia.



htc one lg g2 lg p760 optimus l9




Na liście urządzeń objętych promocją znalazły się:
  • HTC One (w kolorze złotym dostępnym tylko w Orange) w Smart Planie Multi 159,90 za 1 zł (stara cena 99 zł),
  • LG G2 w Smart Planie Multi 159,90 za 1 zł (stara cena 329 zł).
  • LG P760 Optimus L9 w Smart Planie Multi 49,90 za 99 zł (stara cena 569 zł).
  • Huawei Ascend P6 w Smart Planie Halo 79,90 za 99 zł (stara cena 649 zł),
  • Samsung Galaxy Young w Smart Planie Halo 29,90 za 49 zł (stara cena 259 zł).

huawei ascend p6 samsung galaxy young

Wszystkie umowy na 24 miesiące. Promocja dotyczy nowych klientów, przedłużających kontrakty i przechodzących z innych sieci. Oferta obowiązuje wyłącznie na stronie internetowej sieci Orange.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 35
  • 1

    19. ~  2014-01-14 18:46:23  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    24 stycznia jak podaje Telix, mają być nowe oferty dla Firm od Orange.

  • 1

    20.  2014-01-14 18:48:31

    #12, żółty, złoty, jeden kolor ;) Prawdziwy facet zna trzy kolory, czy też 16, jak twierdzą inni ;)

  • -1

    21. ~Bonzo  2014-01-14 19:48:13  host: bzp94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kurka tak się złożyło, że korzystałem z tego świątecznego pakietu 3 GB za 3 zł. Dodam że wcześniej byłem w play'u i plusie. Jeszcze nigdy nie zrywało mi internetu tak często jak w orange. Streaming zapomnijcie no chyba że jakiś filmik trwa 5 min max. Miałem wrażenie, że po przekroczeniu 50 mb internet się wyłącza. Musiałem ręcznie wyłączać/włączać go na smartfonie. istna zgroza. Mam neo i chciałem zrobić jakieś combo , ale po tej przygodzie odechciało mi się . A najlepsze że zasięg mam na full'a Hspa+. Masakra.

  • 0

    22.  2014-01-14 20:33:49

    Ja tez korzystałem z pakietu 3GB za 3 zł i NIE MIAŁEM PROBLEMÓW Z NETEM i oglądaniem filmików na youtube.pl tylko że ja mieszkam w aglomeracji powyżej 100tysięcy mieszkańców nie na wsi .

  • 0

    24. ~  2014-01-14 22:19:50  host: user-46-112-197-254.play-internet.pl

    @22: Też korzystałem z pakietów (6GB za 6zł) od Lipca do Listopada. I przez większość czasu zrywało. Mieszkam w centrum miasta wojewódzkiego.

  • 1

    25.  2014-01-14 22:30:32

    @17 w porównaniu do Plusa mają czasem ciekawe promocje

  • 0

    27. ~  2014-01-14 22:46:46  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @21 i @24 - Po modernizacji mieliście zrywanie czy przed ? Czy tylko z nudów hejtujecie :)?

  • 0

    28. ~Nick  2014-01-14 23:10:10  host: public-gprs517319.centertel.pl

    Mi też zrywa non stop, najczęściej w godzinach szczytu czyli 16-21 i nie mieszkam na żadnej wsi tylko w mieście 350 tysięcy. Prawdopodobnie zrywa z powodu przeciążenia, ale z tego co wiem w ofertach prepaid, w abonamencie podobno to nie występuję ale nie sprawdzę bo strach brać abonament jak tak ten internet wygląda. Po prostu zamraża połączenie i trzeba się łączyć ponownie, filmiki na youtube też potrafi zerwać także to raczej atrapa internetu niż prawdziwy internet, to już aero działa bez problemu no ale ma swoje ograniczenia niestety.

  • 0

    29. ~...  2014-01-14 23:30:42  host: public-gprs542679.centertel.pl

    Szkoda, że nie ma podobnej akcji na ofertę internetową, a tym bardziej dla REGON-ów. Z chęcią skusiłbym się, aczkolwiek nie za te ceny routerów LTE :(

  • 0

    30. ~  2014-01-15 01:07:55  host: public-gprs517538.centertel.pl

    Mam OFnK od dawien dawna i nigdy mi nic nie zrywa. Internet chodzi jak żyleta, na smartfonie wyciągam średnio 12Mb/s.

  • 2

    31. ~  2014-01-15 01:46:57  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    Rozłącza, zrywa - każdy gra mądrego. Ale nie może napisać, czy po modernizacji jako N! czy nie ? Nie znam nikogo ze znajomych, którzy w domu po modernizacji narzekali na Orange czy TM i ich internet mobilny.

  • -1

    32.  2014-01-15 06:45:06

    31 - ta ? A u mnie plakaty juz zdazyly poodpadac od scian na warszawskiej ochocie jakie to orange nie jest super bo zmodernizowalo siec, a jak zrywalo tak zrywa dalej ;)wczoraj wogle net w orange padl w stolicy od 11 do 17, na szczescie operator wynagrodzil mi moje przykre doswiadczenia 15 zlotymi ktore moge wykorzystac do wszystkich ;)))

  • 1

    33. ~ktoś  2014-01-15 09:25:06  host: public-gprs515186.centertel.pl

    Ty WujekZurek, to ty taki żebrak jesteś co nie ma co robić tylko się użala i żebrze u operatora o zwrot kasy... Typowy "polaczek": dał za pakiet 3 zł i marudzi i jeszcze odszkodowań chce !!! a co! przecież zapłacił! żal mi Cię człowieku...

  • 0

    34. ~barteknegus  2014-01-15 10:13:15  host: sirius.ccig.pl

    @11 jednak zdarza się że się nakładają. Też korzystam z -30% i tel kupiłem na szalonych dniach pod koniec ubiegłego roku

  • -1

    35. ~jaak  2014-01-15 12:36:43  host: user-164-127-220-232.play-internet.pl

    U mnie połączenia w orange z internetem zrywa non stop 300metrów od nadajnika.Nie da się nawet sprawdzić prędkości testem. na you tubie klipy chodzą do połowy i zrywa. Mam pakiet 3gb za 3zł,ale na abonament jest to samo.Zrywanie non stop ,a prędkość czasami gorzej jak w darmowym aero2.Najgorszy to brak stabilnosci i spadki do zera.

  • 0

    36. ~Darek  2014-01-15 13:17:56  host: 212.160.172.70

    30% dostępne na groupon :) info dla wszystkich wszechwiedzących którzy piszą że promocje się nie nakładają :)

  • 0

    37. ~  2014-01-15 13:26:54  host: host-195-116-239-207.jrbnet.com

    Promocje -30% i szalone dni łączą sie sam wziąłem LG G2 za 239 zł w abo 129 zł -30% i płacę 91 zł obecnie super promocja...

  • 0

    38. ~kvl  2014-01-15 13:37:00  host: sirius.ccig.pl

    Witam, jesli ktoś ma do odsprzedania kod rabatowy orange to prosze o kontakt : bonifacy3@op.pl Pozdrawiam

  • 0

    39.  2014-01-15 14:53:01

    Skrócili promocję do 15 stycznia!!!!!!!!

  • 0

    40. ~xxx  2014-01-15 19:06:12  host: host-81-190-240-216.malbork.mm.pl

    faktycznie orange jest szalone z w styczniu. nie szanuje swoich klientow nie szanuje swoich pracownikow!!! orange pieprz sie!!!!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię