Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Styczniowa edycja "Szef Salonu Poleca" w Orange

Styczniowa edycja "Szef Salonu Poleca" w Orange

sirmark 15 Stycznia 2008 17:53

0 0

Od 14. stycznia w Orange dostępna jest nowa edycja promocji Szef Salonu Poleca.

Promocja objęci są klienci, którzy zawierając umowę w ofercie Nowy Twój Plan wybiorą usługi:
Wszyscy i na Wszystko 25,
Orange i Stacjonarne 25,
Najtaniej z Przyjaciółmi 15,
oraz zakupią telefon LG KE970 Shine w promocyjnej cenie 49 zł.

W ramach promocji przez 12 miesięcy opłata miesięczna za korzystanie z usługi Orange i Stacjonarne jest obniżona i wynosi 10 zł (25 zł po okresie promocji). Kwota zobowiązania za trzy usługi w promocji wynosi 50 zł, a po okresie promocyjnym 65 zł.




Przez okres pierwszych 12 miesięcy nie ma możliwości zmiany wybranych opcji na inne.

Dostępna jest także odmiana internetowa promocji, w której telefon kosztuje 1 zł.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1.  2008-01-15 18:53:34

    Troszkę marnie...

  • 0

    2.  2008-01-15 18:57:36

    Średnia ta promocja, ale dużo kobiet się złapie na tą promo, bo telefon będzie się im podobał.

  • 0

    3. ~Sb  2008-01-15 18:59:55  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    W ulotce jest Shine za 49zł i abonament 50zł. To inny tam jest ten szef salonu ?

  • 0

    4. ~skalarek  2008-01-15 19:35:22  host: 212.122.214.227

    No a co z Erą ? Żadnych przecieków ?? Czyżby tak ciężko im szło myślenie że wymyślą przedłużenie obecnych promocji jedynie ??

  • 0

    5.  2008-01-15 19:42:37

    #3. cena telefonu faktycznie w salonie kosztuje 49, za to w internetowej odmianie 1pln. Co do abo to rozpisalem, aby bylo jasniej.

  • 0

    6.  2008-01-15 20:44:12

    skalarek: A kto powiedział, że przedłużą? Może zostanie tylko oferta podstawowa?

  • 0

    7. ~Sb  2008-01-15 20:46:53  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    Dzięki za info, już wiem skąd ten 1zł... zawsze to taniej jest :)

  • 0

    8. ~lukaszkkk  2008-01-15 23:56:15  host: 212.160.172.70

    Wole podpisac Twoj MIX bez telefonu i dostaje za 30 zl 100 min. do wszystkich. wychodzi 30 gr/min do wszystkich sieci.

  • 0

    9. ~jaki ja  2008-02-05 15:41:19  host: 195.94.215.34

    Mix za 30 złotych to 100 minut do wszystkich sieci + 60 do orange i jeszcze można zgarnąć miesięcznie 1200 do jednej wybranej osoby (orange lub numer stacjonarny) czyli razem 1360 minut miesięcznie za 30 zł :P

Dodaj swoją opinię