Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Studencki Internet na kartę w sieci Era

Studencki Internet na kartę w sieci Era

LuiN 3 Grudnia 2009 12:16

0 0

zte 100Od 4. grudnia Era zaoferuje studentom specjalny zestaw do transmisji danych - pakiet Studencki Internet na kartę, na który składa się blueconnect startera o wartości 25 zł oraz modem ZTE MF100.

Zestaw dostępny będzie w cenie 199 zł. Oferowany modem łączy się z sieciami 2G oraz 3G z prędkością sięgającą 3,6 Mb/s.




W pierwszym etapie oferta dostępna będzie w wybranych punktach sprzedaży 8 największych akademickich miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Lublinie. Od 10. grudnia zestaw można będzie również nabyć przez Internet na stronie Ery i odebrać go w wybranym sklepie sieci Era na terenie kraju. Aby skorzystać z oferty należy przedstawić w punkcie sprzedaży aktualną legitymację studencką.

Koszt bezprzewodowego dostępu do Internetu w ramach usługi blueconect to 3 grosze za przesłanie każdych 100 Kb danych.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 82
  • 0

    63. ~denis  2009-12-03 23:37:44  host: 94.254.246.44

    darmowe hot spoty są jakimś tam plusem, ale dla mnie nie jest to jakimś szczególnym atraktantem. Nie mieszkam na lotnisku, nie robię codziennie zakupów w centrum handlowym ani nie jem zbyt często w McDon (zamierzam dożyć piędziesiątki:-), więc po co mi te hot spoty? Co to za mobilny internet, który zmusza mnie do siedzenia w pomieszczeniach pełnych ludzi na środku miasta? Równie dobrze mogę iść do kafejki internetowej za 3 zł i przynajmniej będzie kameralnie. Jakby wybudowali mi taki hot spot koło domu to na pewno bym skorzystał, inaczej to trochę lipa.

  • 0

    64. ~denis  2009-12-03 23:40:08  host: 94.254.246.44

    oczywiście "pięćdziesiątki" miało być ;-)

  • 0

    65. ~w  2009-12-03 23:40:14  host: apn-95-41-76-34.dynamic.gprs.plus.pl

    potwierdzam twoje słowa denis; to tylko typ chwilowej mobilności... do codziennego korzystania nie ma to rzeczy;

  • 0

    66. ~  2009-12-04 00:12:49  host: v11-13.opera-mini.net

    Co do podobnej ceny jak u konkurencji to mi w ofertach GA czy Playowych wychodzi co prawda ok. 3gr ale za 1MB. Argument z Hot Spotami dobry o ile Era ma je w, albo przynajmniej w okolicy akademikow czy uczelni.

  • 0

    67. ~  2009-12-04 08:12:42  host: p08-12.opera-mini.net

    Darmowe hotspoty ery to żaden argument. Bo do tego potrzebny jest telefon z wifi. A jak ktoś ma już telefon z wifi to nie potrzebuje ery by korzystać z darmowego netu przez wifi. To tyle w temacie. Pozdrawiam

  • 0

    68.  2009-12-04 14:08:49

    Modem bez sima w dobrej cenie, stawka też całkiem niezła. Dobre rozwiązanie dla tych, co od czasu do czasu muszą skorzystać z neta. A Hot Spoty to jest argument- w większych miastach jest ich dużo. A starter jest dostępny właśnie w większych miastach. Oferta ok.

  • 0

    69.  2009-12-04 14:18:57

    większych miastach ale nie wsiach i to minus ;/

  • 0

    70. ~konsul  2009-12-05 12:33:54  host: poczta.5.waw.pl

    ~67 Ale mając już ten telefon lub laptop z wifi z hotspotów ery sobie nie skorzystasz... :P

  • 0

    71. ~7291.....  2009-12-05 15:00:11  host: 77-253-241-118.adsl.inetia.pl

    właśnie aktywowałem pakiet 300MB za 11 zł w gadu air rozliczny co 1kB zasięg plusa i śmiać mi się chce :-)

  • 0

    72.  2009-12-05 15:27:18

    7291.....: jakim kodem?

  • 0

    73. ~7291........  2009-12-05 18:12:17  host: 77-253-241-118.adsl.inetia.pl

    żeby aktywować pakiet 300MB za 11 zł trzeba się zalogować na stronie gadu air na konto użytkownika i aktywować pakiet przez stronę internetową inaczej się chyba nie da

  • 0

    74.  2009-12-05 19:37:53

    @69, starter z modemem będzie można od 10grudnia zamówić przez internet.Hot Spoty też są w wielu mniejszych miastach, więc jest ok. Poza tym Era ma zasięg prawie wszędzie, czego nie można powiedzieć np. o Play online, który jest tylko w większych i w miarę dużych miastach- poza tym, offline.

  • 0

    75. ~d@rcio  2009-12-08 04:46:24  host: 87-79-n2.aster.pl

    era the best internet full 3 g

  • 0

    76. ~  2009-12-08 08:44:04  host: dfm243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @69 bo oferta skierowana jest do studentów, a ci raczej są tam gdzie uczelnie - czyli w dużych miastach.

  • 0

    77.  2009-12-08 13:01:50

    Hotspotów jest bardzo dużo i to na terenie całego kraju, nie tylko w dużych miastach akademickich. Znalazłem na stronie Ery ich listę - http://www1.era.pl/hotspot/hotspot.php?type=0

  • 0

    78.  2009-12-08 16:29:08

    W dużych miastach hot spotów jest po prostu więcej. Zazwyczaj to kafejki, mcdonaldsy, czyli jest gdzie usiąść. Hot spoty to miły dodatek do oferty. A teraz Era wypuściła podwójne doładowanie również dla Blueconnect'a, więc można sobie zapewnić długi okres ważności startera i ładną sumkę i stawki za transmisję na koncie.

  • 0

    79. ~marcin  2009-12-10 15:57:21  host: 093105054170.swiecie.vectranet.pl

    jeszcze nie widziałem aby modem miał simlocka a miałem ich kilka od edge po hsdpa 7,2 MB. Ja jak duża część społeczeństwa używam neta w domu a na wyjazdach to mi wystarczy 100 MB za 5zł z mbanku, który korzysta z sieci plusa więc z zasięgiem jest super. Za taki transfer w ofercie ery zapłacimy "tylko" 30 zł. Proponuje Option icon 225 za 150 zł z allegro lub jeśli ktoś mieszka tam gdzie słońce nie dochodzi modem z możliwością podłączenie zewnętrznej anteny i śmigamy

  • 0

    80. ~git oferta !  2009-12-11 14:31:52  host: abwe198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeszcze trzeba legite pokazać ważną normalnie super oferta dla naszych biednych studentów, tyle że era zapomina że czerwona łapa ma to samo już dawno i to TANIEJ! 2gr/100kb brak słów...

  • 0

    81.  2009-12-11 17:59:20

    Za to w Heyah modem droższy. Stawki w prepaidowych netach to na razie wszędzie 3gr/100kb, z aktualnym podwójnym doładowaniem dla Blueconnecta wychodzi mniej. Ale poza tym, oferty na net na kartę ciągle są bardziej dla tych, którzy potrzebują sporadycznego dostępu do neta, bo np. na codzień korzystają z kablówki, neostrady itp.

  • 0

    82.  2009-12-20 17:56:11

    Podwójne dla blueconnecta to dobry pomysł- stawki maleją o połowę. Modem przyzwoity i w dobrej cenie, bo nowy i bez simlocka. I na wolnym rynku w takiej cenie ciężko dostać.

Dodaj swoją opinię