Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Studencka promocja neostrady tp

Studencka promocja neostrady tp

LuiN 13 Października 2010 20:16

0 0

Telekomunikacja Polska przygotowała specjalną ofertę dla studentów. Teraz by podpisać umowę na neostradę nie trzeba uiszczać opłaty za utrzymanie łącza.



Oprócz zniesionej opłaty za utrzymanie łącza TP oferuje studentom możliwość zerwania umowy bez konsekwencji po 9 miesiącach oraz modem z routerem WiFi za 1 zł. Studencka promocja neostrady dostępna jest w opcjach 2 Mb/s, 6 Mb/s, 10 Mb/s i 20 Mb/s.




Aktywacja usługi kosztuje 99 zł. Opłaty abonamentowe charakteryzuje poniższa tabela:

Wariant usługi Neostrada

Abonament

do 2 Mb/s

74,01 zł

do 6 Mb/s

79 zł

do 10 Mb/s

84 zł

do 20 Mb/s

89 zł


Zobacz: regulamin promocji Studia z Neostradą (plik .pdf; 170 kB).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    13. ~  2010-10-13 21:13:50  host: 87-205-174-160.adsl.inetia.pl

    @11 dokładnie tak - a to akurat jest praktycznie nierealne w warunkach wynajmowania mieszkania...

  • -1

    14. ~Pracownica TP  2010-10-13 21:35:36  host: mail137.anonymouse.org

    Dyskusję tutaj obserwuję z uwagą, ale proszę nie oczekiwać iż na każde hasło "kiedy obniżka", będziemy "sciągać majtki do kostek" i biegać na golasa :)

  • 1

    15.  2010-10-13 21:38:51

    @14 obnizki obnizkami, ale znajdz mi prosze studenta, na ktorego jest linia TP... poki wlasciciel ew. mieszkania nie zrobi cesji (pytanie ile sobie za nia zyczycie) to nic mu po tej promocji. no i oczywiscie wlasciciel mieszkania najlepiej zeby byl na jakiejs bezterminowce (malo realne - mieszkania na wynajem najczesciej nie maja aktywnej linii), albo na zawieszonej linii (rzadko kiedy). w praktyce skorzystaja tylko rodziny, ktore maja kable i studenta w domu, a nie chca sie wiazac dluga umowa.

  • 1

    16. ~PATA  2010-10-13 22:01:58  host: user-109-243-104-173.play-internet.pl

    Yeeeee, do 2 Mb/s za 74zł, promoooocjaaaaaa.

  • 1

    17. ~Klos  2010-10-13 22:05:43  host: aeji2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niezła jest kara za zerwanie:)) Maks moze byc 2800zł :)))

  • 1

    18.  2010-10-13 22:09:05

    Problemem jest tutaj także koszt aktywacji, czyli 99zł... to w ciągu 9miesięcy podwyższa kwotę abo o ponad 10zł ;)

  • 0

    19.  2010-10-13 22:14:04

    @17 wychodzi na to, ze cennikowo do 20mbit w TP kosztuje bagatela 386zl :)

  • 0

    20.  2010-10-13 22:27:06

    @18 ano tak, tego jeszcze tez nie bralem pod uwage. czyli za 6mbit wyjdzie 89zl. chyba zaczne lubiec mojego ISP...

  • 0

    21.  2010-10-13 22:45:35

    Prosze mi wyjasnic. Mam pozostalosc po telefonie TP z ktorego z rezygnowalem jakis czas temu. Gniazdo telefoniczne. Mam Brata studenta wiec to nie problem. Czy jesli obecnie nie jestem abonentem ale kabel do telefonu mam podciagniety to uruchumia mi ta usluge? Zawsze to 30 zl taniej niz placic dodatkowo za telefon. Obecnie mam net z kablowki 2Mb/s lacznie z kablowka 91 zl (sam internet 62zl). Od godziny 23 do 8 rano predkosc wzrasta do 4Mb/s. 30 zl wiecej to nie problem w przypadku gdyby warunki techniczne pozwalaly na predkosc 20Mb/s. Na innej stronie czytalem ze byc moze ta oferta bedzie rozszerzona take o grono osob nie bedacych studentami.

  • 0

    22. ~lesny_czlowiek  2010-10-14 00:11:21  host: chello089073047171.chello.pl

    tak, bo wszędzie w dużych miastach są operatorzy kablówek i osiedlówek... W centrum Wrocławia 100 metrów od Rynku na Antoniego nie ma nic poza tp. Pozatym czytajcie ze zrozumieniem! to nie właściciel lini, bo takowej nie ma tylko łącze pod neostrade 29 zł, a więc nowa instalacja a nie oferta na istniejącym już telefonie stacjonarnym. Sam mam UPC ale oferta godna uwagi, zwłaszcza tam gdzie nie ma nic innego

  • 0

    23.  2010-10-14 00:25:42

    @22 punkt 6 mowi "Zainteresowany Klient może skorzystać z Promocji, jeżeli: 1) nie zalega z opłatami na rzecz TP; oraz 2) istnieją techniczne możliwości świadczenia usługi Neostrada w wybranej przez Abonenta opcji na łączu TP bez usługi telefonicznej we wskazanym przez Klienta lokalu." ja rozumiem to jako posiadane juz lacze TP w danym lokalu, ale bez wymogu posiadania na nim uslugi telefonicznej (a wiec chyba licza sie rowniez linie nieaktywne).

  • 0

    24. ~Jajo  2010-10-14 00:27:42  host: aeji2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jajca to będą po tym jak się umowa skończy. Cena pewnie podskoczy w górę. W sumie cwany patent TP z opcją tylko na studenta.

  • 0

    25.  2010-10-14 08:15:32

    60 zl za 12 megabitow tyle place miesiecznie u operatora alternatywnego, a zaraz bedzie 20 i wiecej. za lacze ok 60 mb u jednego z alternatywnych placi sie ok 100 zl miesiecznie. za 120 mb co z tego co wiem przekracza mozliwosci polskiego internetu placi sie 150 zl ? jak cos prosze o poprawki bo nie pamietam bardzo dokladnie wszystkich cennikow. pZdr

  • 0

    26. ~rami  2010-10-14 09:09:46  host: dov116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta wygląda ok, zwłaszcza w wyższych prędkościach, takie np. 10 Mb za 80 pln to już coś. Widać, że się wzięli za ofertę internetową, najpierw obniżki cen w październiku, teraz ta promocja dla studentów.

  • 0

    27. ~marecki  2010-10-14 09:59:00  host: iug131.internetdsl.tpnet.pl

    jak zwykle tpsa sie nie popisala i wciska pseudopromocje a ten kto kontroluje rynek wie ze jest to odpowiednio skalkulowane i koszt utrzymania lini jest wliczony w abonament ... osobiscie korzystam z wroclawiskiego Lanetu i za 69zl mam lacze symetryczne 8mb/8mb

  • 0

    28. ~mico  2010-10-14 10:11:11  host: 212.160.172.70

    1. nie trzeba być studentem - wystarczy deklaracja... ;-). 2. nie trzeba być właścicielem lokalu. 3. nie trzeba być żadnym właścicielem łącza - bo to nowe podpięcie tylko samego internetu

  • 0

    29. ~Igor  2010-10-14 13:02:30  host: dpg128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ostatnio widzę że TP lubi wprowadzać jakiś promocję z opcją rezygnacji bez ponoszenia konsekwencji. Jak nie w ofercie studenckiej to dają, to zaraz np. w promocji dotyczącej pakietów TV ( M, L z darmową TV na życzenie)ją oferują. Ciekawe czy to w ogóle przyciąga uwagę potencjalnych użytkowników.

  • 0

    30. ~pakierhakierxd  2010-10-14 13:59:48  host: 87-205-169-52.adsl.inetia.pl

    drogo ...

  • 0

    31. ~  2010-10-14 17:35:12  host: cou16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ marecki, odnoszę wrażenie ,że co by nie wprowadzili to i tak będzie źle. Przecież do tej pory studenci nie mieli takich możliwości. Nawet jeśli opłata za linie telefoniczną jest wliczona w cenę, to stawki są jak najbardziej atrakcyjne. Tym bardziej , że router to kwestia 1 zł,a więc można net dzielić ze współlokatorami.

  • 0

    32. ~pawlik  2010-10-18 11:21:56  host: dpo187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @29 na jakie zasadzie działa ta TV na życzenie? Jakoś wcześniej o tym w ogóle nie słyszałem. Każdy może z tego skorzystać?

Dodaj swoją opinię