Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Studenci wybrali SonyEricssona i Orange

Studenci wybrali SonyEricssona i Orange

WitekT 1 Czerwca 2010 18:36

0 0

Od 10 lat magazyn ?dlaczego organizuje plebiscyt na Studencki Produkt Roku, w której młodzi ludzie głosują i wybierają swoje ulubione marki i produkty w kilkunastu kategoriach - w tym telekomunikacyjnych.

W kategorii Studencka Komóra wygrał SonyEricsson, a w Studencki Operator - Orange.




Studencki Produkt Roku to plebiscyt, którego idea polega na promowaniu produktów, usług i marek kierowanych do młodych ludzi. Studenci sami przyznają statuetki swoim ulubionym markom, wyrażając w ten sposób uznanie dla nich. Celem plebiscytu - oprócz wyłonienia najpopularniejszych i najbardziej przyjaznych młodych ludziom produktów - jest również zwrócenie uwagi firm na studentów jako grupę konsumencką. Co roku studenci z całej Polski zgłaszają do niego setki marek, oddając na swoich faworytów kilkadziesiąt tysięcy głosów w każdej edycji plebiscytu.

Pełną listę kategorii i zwycięzców można znaleźć na stronie dlaczego.com.pl.

Źródło tekstu: ?dlaczego     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • 1

    36. ~Student  2010-06-01 22:13:52  host: host-87-116-236-27.kutno.mm.pl

    Play i Nokia!

  • 1

    37.  2010-06-01 22:46:50

    Gdy jako trzeci na rynek wchodziła Idea (obecnie Orange) zdobyła serca głównie młodych ludzi, gdyż dali niższe stawki czy pakiety tanich smsów wewnątrz sieci. Obecni studenci mieli wtedy 12-15 lat i pewnie pierwszą komórkę z Idei. Wyniki nie mogą dziwić.

  • 1

    38. ~DJ1910  2010-06-01 22:56:52  host: staticline54034.toya.net.pl

    Wyniki nie wiem skąd wzięte, jako student powiem krótko --> Nokia i PLAY !!

  • 0

    39.  2010-06-01 23:29:02

    Ja też jestem studentem. Zagłosowałbym na Orange i SE lub Nokię (zależy kiedy by mnie pytano). Na UEK w Krakowie u mnie w grupie również dominacja Orange.

  • -1

    40.  2010-06-01 23:34:32

    rcicho, ja jestem obecnie studentką i nie pamiętam tego... Może starsze roczniki. Ja pamiętam początki Swojaków w Simplusie i ichniejsze rozwiązania. Potem już jako starsza nastolatka Heyah, wielką niewiadomą kampanię z łapą i sekundowe naliczanie.

  • 0

    41.  2010-06-02 00:02:54

    ...Ale SONYERICSSON ?! :/

  • 1

    42. ~  2010-06-02 00:04:06  host: t23-05.opera-mini.net

    ewqaewqa, jak to niewiadomą kampanię ? to był jej cel, żeby tajemnicą zainteresować ludzi zupełnie nową i rewolucyjną ofertą. Podobnie było gdy 2 lata temu w marcu wchodził na rynek Play. Marian

  • 0

    43.  2010-06-02 00:09:50

    @42 wiem o tym, dlatego tak to nazwałam, podziałało bardzo, przynajmniej na nastolatków wtedy:)

  • 0

    44. ~fckgw  2010-06-02 00:12:18  host: cia39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A można wiedzieć co wygrało rok, temu? Bo mam dziwne wrażenie, że operatorzy co rok wygrywają inni i zmieniają się w kółko. Ale nie wiem czy nie mylę tego plebiscytu z jakimś innym.

  • 1

    45. ~  2010-06-02 09:05:33  host: t03-09.opera-mini.net

    Jak wyglądaćie uświadamiani przez tvn ,polsat,rmf,zet,itp,tak jesteście manipulowani przez media wcisną wam każdą informacje.

  • 0

    46. ~antago  2010-06-02 09:16:27  host: cable194106211-024.astral.lodz.pl

    Plebiscyt, w ktorym wygrywa produkt, na ktory oddaje sie swoje glosy? W prawej kolumnie tej strony jest ranking "TOP TELEFONY" oparty rowniez na glosowaniu. Czy naprawde odzwierciedla on rzeczywistosc?

  • -1

    47. ~  2010-06-02 09:20:29  host: 212.160.172.70

    ktos wczesniej wspomiał ze Heyah powinna wygrac sory a ty nie wiesz ze to nie jest operator i na niego nie mozna głosowac jak juz cos to era :-)

  • 0

    48.  2010-06-02 09:34:56

    Play nie wygrał? Widocznie studenci się pomylili, a może Play wychodzi drożej? Może to większość czytelników Telepolis nie potrafi zwyczajnie liczyć. Dla mnie osobiście Orange ma najlepszą ofertę pomimo tego, że sieć uważam ma najgorszą. Jakość rozmów w moich lokalizacjach jest fatalna

  • 1

    49. ~antago  2010-06-02 09:42:17  host: cable194106211-024.astral.lodz.pl

    @47 Era i Heyah sa markami handlowymi PTC

  • 0

    50. ~Kuba  2010-06-02 09:57:09  host: abll113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Większość studentów ma telefony na kartę w Orange. M.in. z powodu dawnych pakietów i SMSów z internetu za darmo!!! A obecnie skoro większość dalej ma Orange, to po co im Play? skoro za 10zł mają pakiet 1000 minut w orange, a do domu też sobie zadzwonią, bo pakiet ten to też stacjonarne, a smsy piszą po groszu. Play byłby opłacalny wyłącznie wtedy jakby wszyscy większość była w sieci, ale tak nie jest. To proste. Nie ma analizy bez syntezy! Wy analizujecie i wychodzi, że najkorzystniej wybrać Playa, ale jak dokonacie syntezy, to wychodzi, że Play jest korzystny, ale przy wielu spełnionych warunkach.

  • 0

    51.  2010-06-02 12:23:42

    Zgadzam się, jest wiele czynników które wpływają na wybór operatora i nie tylko liczą się przecież stawki. Play fajnie że wprowadził obniżki ale nie zagwarantują klientom śród z Orange, a w pewnych przypadkach jest to element utrzymujących klientów w sieci. Tak można wymieniać bardzo długo. pzdr

  • 0

    52. ~thomson  2010-06-02 18:40:31  host: dzm35.internetdsl.tpnet.pl

    Ja również uważam że orange słusznie wygrał. Też jestem studentem i ok. 60-70 moich znajomych posiada komórki w orange, a trochę znajomych mam na różnych uczelniach. Nie tylko stawki się liczą, dla studentów ważne są też np. darmowe smsy z internetu. A skoro wielu studentów większość rozmów/sms wykonuje do orange to po co mają przechodzić do play. Zresztą ja po 8 latach w mixie orange 35 mam teraz takie warunki, że żaden play mi takich nie zaproponuje i to do wszystkich sieci.

  • 0

    53. ~thomson  2010-06-02 18:42:18  host: dzm35.internetdsl.tpnet.pl

    Odnośnie moje wyższej wypowiedzi miało być 60-70% :)

  • 0

    54. ~  2010-06-04 20:25:39  host: chello089078091004.chello.pl

    Ja wybieram Erę i Nokię

  • 0

    55. ~reed  2010-06-05 22:25:29  host: public76040.xdsl.centertel.pl

    orange = mistrz szeptanek, widać styl klakierków, bo kiedy sprzedaż leży, to trzeba chwytać wszelkich sposobów, dla mnie to na dziań dzisiejszy żenada nie operator. Konsultanci z żenująca wiedzą, natęetni telemarketerzy a oferta....

Dodaj swoją opinię