Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Studenci wybrali Simplusa i Polkomtel

Studenci wybrali Simplusa i Polkomtel

WitekT 2 Lipca 2006 09:35

0 0

Studencki Produkt Roku to plebiscyt organizowany od 1998 roku przez wydawcę magazynu Dlaczego i portalu Korba.pl. W tym roku Simplus zdobył tytuł Studenckiego Operatora Roku, a Polkomtel prestiżowy tytuł Firmy Przyjaznej Studentom.

Studencki Produkt roku to jedyny plebiscyt w Polsce, w którym to studenci wybierają swoje ulubione marki. Studencki Produkt Roku to bardzo prestiżowy tytuł, będący wielkim wyróżnieniem dla każdej firmy adresującej swoje produkty do młodych ludzi.




Studenci głosują na swoje ulubione marki i produkty, wypełniając ankiety publikowane w Dlaczego oraz oddając głosy na portalu Korba.pl. Nagroda w postaci statuetki trafia do tych, którzy zdobędą najwięcej głosów. W tym roku swoje głosy oddało aż 200 tysięcy osób.

W zeszłym roku tytuł Studenckiej Marki Roku otrzymała Heyah, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Simplus     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~Longman  2006-07-02 11:03:31  host: euf120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja sobie zadalem trud, aby wejsc na strone Studenckiego Produktu Roku: http://plebiscyt.korba.pl/studencki_produkt_roku/ 0,3311,ankiety.html Po prostu marketoidalny festiwal. Reprezentatywnosci zadnej. Ujely mnie kategorie jak "Studencka cooltura" (#26) czy "Studencka fura" (#14). Miarodajnosc na poziomie rzecznikow prasowych roznych korporacji. Wiekszosc kategorii na poziomie "lysego i blondynki".

  • 0

    10. ~pawel  2006-07-02 11:15:26  host: eeu207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za wariat mógł zagłosować na Simplusa, czy jeszcze ktoś korzysta z sipmlusa? Przecież wiadomo że najlepsza jest Era Tak Tak

  • 0

    11. ~virrus  2006-07-02 11:16:04  host: gaja.tpnet.pl

    Wystarczy pojsc do dowolnego saloniku prasowego i wziac do reki numer DLACZEGO. Odpowiedz nasunie sie sama :-P

  • 0

    12. ~Longman  2006-07-02 11:53:58  host: euf120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***virrus, zapewne chodzi ci o te wysypujace sie z pisma bezplatne startery Sim+, o czym wlasnie poinformowal mnie syn znajomych? Co ciekawe, w zeszlym roku taka akcja wg syna znajomych miala co najmniej kilkukrotnie (w kazdym numerze???).

  • 0

    13. ~  2006-07-02 12:03:42  host: n16sw.resetnet.pl

    Studencki farmaceustyk - do wyboru m.in. ACTIMEL... komentarz jest chyba zbędny :)

  • 0

    14. ~  2006-07-02 12:14:54  host: dvm158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I nic dziwnego. Strona Simplusa działa w typowo studencki sposów, tzn. jak nie opierdolisz, to nie zaktualizują. Jest chyba najsłabiej aktualizowaną stroną ze wszystkich operatorów.

  • 0

    15. ~wlo  2006-07-02 13:35:31  host: aoy48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rafał - ic dziwnego... wydaje się, że na wydziałach inżynierskich studiuje corac mniej ludzi ;-) Longman - tylko 3? A mi się wydawało (po poniniach z forów) , że to z pół roku było co najmniej. pawel - dobre pytanie! czy ktoś korzysta z Simplusa? Bo wydawało mi się, podobnie jak Pawłowi, że wszystcy odeszli do Tak-Taka po niespodziankach jakie oferował Simplus na początku roku?

  • 0

    16.  2006-07-02 13:56:44

    Pierdoły. G**no warte są takie akcje. Jeszcze nie dawno "wybrali" POPa, a jeszcze kiedyś było że studenci używają Era TakTak i w ogóle. W przyszłym roku studenci wybiorą Sami Swoi... ;-)

  • 0

    17. ~Longman  2006-07-02 14:10:00  host: evw209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***wlo, wg mnie trzy bo od stycznia ostro szwankowalo. Dzieki jednak za przypomnienie o ostatnich problemach na Pomorzu. Jak zwykle jestes wielki, choc mleka juz chyba nie pijasz :-) Co do ankiety, to ma ona bledy rzeczowe. Punkt 13 "Studencki operator" bedacy przedmiotem dociekan. Do wyboru jest: Era TT, Heyah, Orange, POP, Sim+. Moze jestem slabo zorientowany, ale do zbior "POP" jest podzbiorem "Orange" w sklad ktorego wchodza inne jak "mix", a nawet oferty biznesowe. Z kolei jesli stricte przyjac, ze chodzi o operatorow, a nie konkretne oferty, to pierwszy raz slysze o operatorach "Era TT" lub "Simplus". Jesli studenci (??) ukladajacy ankiete tak sie znaja na przedmiotach, ktore studiuja to lepiej niech poprzestana na prostszych zajeciach, bardziej dostosowanych do swoich mozliwosci intelektualnych :-)

  • 0

    18. ~dt  2006-07-02 16:13:36  host: wap.plusgsm.pl

    @Longman a wedlug mnie i 6 sim+) trzy dni ktore odczul tylko jeden numer. Co do tematu to darmowy nr zrobil swoje.

  • 0

    19. ~mi  2006-07-02 18:15:27  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    jestem studentem i w zyciu bym nie wybral simplsa jako operatora do smsow i rozmow. dla mnie the best jest taktak. gdyby simdata byla wyszczegolniona spoza simplusa to w temacie bylaby simdata. glownie tylko dlatego studenci glosowali na simplusa bo cos wierzyc mi sie nie chce zeby byli tak zacofani i niemyslacy by nie widziec co ma konkurecja.

  • 0

    20.  2006-07-02 20:26:14

    AFAIK simdata (choć technicznie i doładowaniowo jest Simplusem), to sprzedawana jest pod brandem iPlus. To taka trochę sierota - niby Simplus ale na simplus.pl nigdy słowa o niej nie było ;-). Poza warto zwrócić uwagę, że naprawdę simdata jest bezdyskusyjnie najtańsza w PP jedynie jeżeli chodzi o Internet over GPRS. Jeżeli chodzi o WAP over GPRS, to tańszy niż w simdacie jest obecnie w Heyah i TT - pakiet 5 MB za 5 PLN a potem 2 PLN za 1 MB. Tymczasem w simdacie jest 3 PLN/MB (co prawda z lepszym taktowaniem, więc krótkie sesje mogą byc tańsze). A CSD (jeśli ktoś tego używa) w simdacie kosztuje 0,31 PLN/min podczas w SS 0,24 PLN/min a w pakietach w śp. JInK było po 0.05 PLN/min (wymienialne na 1 MB za 1 PLN)....

  • 0

    21. ~student kiedyś  2006-07-02 21:18:59  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    A może to była ankieta przeprowadzona wśród studentów pracujących (lub odbywających praktyki) w +

  • 0

    22. ~stz  2006-07-03 02:25:08  host: aaya216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przemolog: wg mnie w simdata 1MB kosztuje 0,30 zł a nie jak ty piszesz 3 zł, a to jest duża różnica. Simdata nie ma sobie równych.

  • 0

    23. ~  2006-07-03 08:17:46  host: external.ciech.waw.pl

    Przemolog: może czas na terminal singlestack? Oddzielny APN do WAP-u to już chyba zamierzchła przeszłość. A jeśli naprawdę _musisz_ to chociaż własny WAP Gateway (np. Kannel) dostępny poprzez Internet?

  • 0

    24.  2006-07-03 13:36:09

    stz: _WAP_ kosztuje 3 gr/10 kB, i wg wiedzy, jaką posiadam jako durny magister matematyki, to daje 3 złocisze za megasa :) (albo i więcej, jeżeli przyjąć że 1 MB to 1024 kB.
    23: ja prawie nie korzystam z WAPu, więc te bajery o ktorych piszesz to mnie nie ruszają - ja tylko _analizuję_ _cennik_. Wg mnie anachronizmem jest raczej inna taryfikacja dla "prawdziwego" Internetu i WAPu. W TT, Heyah, POPie i Go GPRS kosztuje tyle samo niezależnie od APN.

  • 0

    25. ~xxx  2006-07-03 19:19:16  host: efq169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widocznie jak to korba wszystko przekręci :)

  • 0

    26. ~majtek  2006-07-03 21:42:09  host: chello087207027254.chello.pl

    Prawda w oczy kole? Nie czarujmy się SIMPLUS jest najbardziej inowacyjną siecią w Polsce i najbardziej atrakcyjną ;). I prosze nie powtarzać bzdur o psuciu sie platformy, szczególnie Ci pyskują, którzy tak naprawdę nigdy nie korzystali z Sim+. Ja wtedy kiedy (podobno) były problemy z platformą miałem mixPlusa i Simplusa... wszystko działało jak najlepiej.

  • 0

    27. ~Łukasz  2006-07-07 16:52:09  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    słuchaj, ~mi,19, niemyślący i zacofany to sam może jesteś. Mam Simplusa jako podstawowy numer i TakTaka jako drugi. Zależy gdzie dzwonie/smsuje. No i simdata do netu. Orangutana unikam. Owszem, w styczniu mocno mnie wkurzyły awarie. Ale oddali kase z nawiazką. W Simplusie jestem od wrzesnia 2004, wczesniej tylko TakTak przez 3 lata. I przez te 3 lata TAkTak nie dał mi tyle promocji co Simplus w rok. Mam dużo znajomych/rodzine i to sie najbardziej opłaci. Jak mam pakiet 600 sms-ów, to zawsze prawie je wykorzystuję. Super sa te smsy za 1 gr. W Tak Taku po 7gr/sms czy nawet po 5 w niewygodnym, za dużym Mega pakiecie, za taką ilość sms zapłaciłbym majątek! Co z tego,że cena poza sieć najnizsza, jak 95% połączeń albo więcej w sieci sie robi. Nie jest tak źle z tym,że pakiety mają ważność jednego miesiąca,ptrzecież i tak się wygada w miesiąc te 24 minuty zawsze. Jak się skończą włącza sie następne i tyle. No a na pewno nie było już w TakTaku tylu promocji z darmowymi czy bardzo tanimi rozmowami (np pakiet 180 min po 16). To powoduje, że simplus najbardziej mi pasuje

  • 0

    28. ~benek  2006-08-17 13:27:34  host: bfz210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak na mnie simplus jest najlepszy chociażby z jednego powodu:SMS z internetu bez pieprzenia w jakies hasła(przyszłość jest jasna) i inne jeszcze lepsze bzdury(era)

Dodaj swoją opinię