Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Studenci wybrali Ideę

Studenci wybrali Ideę

WitekT 29 Września 2004 11:09

0 0

Idea została wybrana studencką marką roku w kategorii Telefonia Komórkowa w corocznych badaniach StudentBus realizowanych przez magazyn Student News, dystansując konkurencję (nastepna w tej kategorii marka Era – z gorszym wynikiem o 14 procent).

W kolejnej kategorii Telefonia Komórkowa–prepaid Idea zajęła bardzo dobrą drugą pozycję, z tylko 6 procentową różnicą do zwycięzcy (marka Heyah).

W uroczystości wręczenia nagród, która miała miejsce 21.09.2004 r. w warszawskim ‘Multikinie’, brali udział m.in. organizatorzy i wykonawcy badania, przedstawiciele najlepszych studenckich marek, studenci biorący udział w badaniu oraz przedstawiciele świata mediów i reklamy.
Nagrodę dla Idei jako Studenckiej Marki Roku 2004 odebrał Wojciech Pronobis, dyrektor Biura Rynku Masowego Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel, który stwierdził m.in.: Nagroda Studenckiej Marki Roku dla sieci Idea - z tak dużą przewagą wskaząń nad markami konkurencyjnymi jest dla nas znaczącym wyróżnieniem ze strony naszych najważniejszych recenzentów – jakimi są nasi klienci – a w tym przypadku studenci. Cieszymy się, że Idea to najlepsza marka dla polskich studentów w kategorii telefonia komórkowa i będziemy starali się także w przyszłości zasłużyć na to zaszczytne miano, wprowadzając kolejne atrakcyjne oferty i usługi w sieci Idea.

Student News – Badania Rynkowe i Społeczne jest wydzieloną komórką ze Student News Media i Marketing, która prowadzi pierwsze w Polsce cykliczne badania opinii studentów. Badanie, na podstawie którego powstał raport zostało przeprowadzone w pierwszej połowie maja 2004 r. metodą wywiadów audytoryjnych, na próbie 1000 studentów uczelni państwowych, w 10 największych ośrodkach akademickich w kraju.

Źródło tekstu: wł, Student News     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-57-230.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (13)

Archiwum Ankiet