Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Strzałkowski poniósł konsekwencje, nie jest już w UKE

Strzałkowski poniósł konsekwencje, nie jest już w UKE

Piszemy o tym pierwsi WitekT 11 Lutego 2014 22:05

10 3
Jacek Strzałkowski przestał być rzecznikiem Urzędu Komunikacji Elektronicznej - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.



Według Biuletynu Informacji Publicznej, Strzałkowski był osobą wprowadzającą wyjaśnienia do dokumentacji aukcji na 800 i 2600 MHz. W późniejszym komunikacie Prezes UKE można było przeczytać, że to z winy jednego pracownika Urzędu źle wprowadzono dane. Wobec tej osoby miały być wyciągnięte konsekwencje służbowe.

W wywiadzie dla Pulsu Biznesu Magdalena Gaj poinformowała, że tymi konsekwencjami było zwolnienie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: jacek strzałkowski | uke

w sumie: 33
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    15. ~  2014-02-11 23:04:54  host: user-94-254-211-170.play-internet.pl

    Moze gdyby Magda Travel nie przebywala w tym czasie w amerykansko karaibskiej strefie czasowej to ktoś by dopilnowal i sprawdzil co zostalo opublikowane i czy wszystko da sie po prostu otworzyć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    16. ~  2014-02-11 23:06:51  host: user-94-254-211-170.play-internet.pl

    14: a po co do Burkina Faso, przecież tam juz byla, tyle jeszcze innych kuchni swiata do poznania.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~Marcin  2014-02-11 23:18:41  host: aayk99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    prawda szczera prawda tylko kozła ofiarnego znalezli i zwolniony ostał i tyle bo na kogo wine by miał zrzucic tylko na rzecznika

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    18. ~  2014-02-11 23:30:15  host: 89-76-57-246.dynamic.chello.pl

    A w jakim urzędzie jest dobrze ? a Jak jest to sie szefa zmienia bo nie jest dyspozycyjny. Skąd my to znamy?Ale nie w takim świńskim wykonaniu jak Tuska

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2014-02-11 23:32:56

    5 - mlb, coś Ci się pomieszało w główce. Anna Streżyńska była właśnie z nadania Prawa i Sprawiedliwości, a jakoś okazała się najbardziej kompetentną panią Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Widać TVN i GW zryły berety co niektórym już całkowicie. Na obecną Prezes Magdalenę Travel Gaj, też przyjdzie czas, spokojnie. Tylko wkurza brak osobistej odpowiedzialności w tym chorym kraju za cokolwiek. Bo moim zdaniem obecna prezes za te podróże powinna zapłacić z własnej kieszeni + odsetki tak, żeby jej w pięty poszło. Wtedy nauczyłaby się szanować społeczne pieniądze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    20.  2014-02-11 23:43:47

    @19 - to chyba Tobie coś się zmacierowało. Streżyńska nigdy nie była działaczką pis-u, to oni łasili się do niej tylko dlatego że jako jedna z niewielu fachowców nie oblewała ich błotem. Politycznie należy tak samo do pis jak i do PO, ale zaloty zarówno Kaczyńskiego jak i Tuska od dawna olewa równo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~..  2014-02-12 00:31:22  host: n06-09-05.opera-mini.net

    co ten Tusk za cyrk odstawia?!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    25. ~  2014-02-12 07:44:45  host: 37-128-88-154.ip.netia.com.pl

    Kowal zawinił, cygana powiesili.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~a_lex  2014-02-12 07:59:44  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Gaj nadal "piastuje", a prezes UOKiKu odwołali nie wiadomo za co - mamy wolny rynek, ale rządzących to nadal z PRLu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2014-02-12 08:08:11

    Piotr - no oczywiście masz rację, ale w takim razie czemu serwisy z ziemią równały premiera kiedy poprzedni szeryf został odwołany? Przecież to nie on ją odwoływał tylko sejm za zgodą senatu? No chyba, ze jej kadencja upłynęła i premier nie przedłożył sejmowi wniosku o kolejną kadencję? Premier jest premierem, bo taki jest układ. Rzadko się zdarza, że premier nie ma większości - wówczas rządzenie nie ma sensu. Mam nadzieję, ze w takich przypadkach będziemy mówić jednoznacznie, ze to nie Tusk ma coś na sumieniu tylko sejm? Podobnie lokalnie - rady gmin uchwalają prawo a nie wójtowie, burmistrzowie czy prezydenci miast...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28.  2014-02-12 08:11:07

    a_lex - na wolnym rynku możesz zacząć uprawiać pietruszkę czy tam produkować baloniki - i sprzedawać to na zielonym rynku czy lokalnym bazarku... Kiedy chcesz i jak chcesz. Tu wolnego rynku nie ma - nie każdy może być prezesem ;-) Czy więc PRL czy II RP (albo i IV) to na jedno akurat wychodzi. A może w dobie wolnego rynku idziesz sobie do sejmu i głosujesz?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29.  2014-02-12 09:15:02

    jak się nazywa mała ustawa?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~pixel  2014-02-12 09:33:18  host: 159-205-68-203.adsl.inetia.pl

    Facet wydaje się kozłem ofiarnym. Dlaczego cały proces publikacji ustawiono na czas tuż przed północą. Gdyby zaczęli popołudniem, to nawet w przypadku problemów byłaby szansa je naprawić i rozwiązać. Poza tym mogli dać również w HTML, nie tylko w PDF. Żal jest mi gościa. Fachowcy odchodzą, a UKE.travel się rozwija (PS. polecam Pani prezes kupić tę domenę)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~  2014-02-12 11:23:24  host: 77-255-19-96.adsl.inetia.pl

    A kiedy Pani Gaj sama się zwolni? Był finisz przygotowań do przetargu, gdzie do budżetu wpadnie ponad MILIARD złotych, a Prezes zamiast dopilnować pracowników sobie do USA pojechała... Telefonu też nie zabrała? Ludzie, jak ja w firmie finalizuję kontrakt na kilkadziesiąt tysięcy to chodzę jak nakręcony, żeby wszystkiego dopilnować i po pięć razy się upewniam, czy wszystko jest ok, łącznie z działkami za które odpowiadają moi współpracownicy. Tutaj skala bez porównania większa i co? Nico. Prezes nie trzymała ręki na pulsie. Gość poleciał bo ktoś musiał polecieć. Pytanie tylko czy zawinił, czy jest kozłem ofiarnym i miał pecha, że akurat on został na BIP...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~Mario  2014-02-12 12:47:52  host: 89-75-39-134.dynamic.chello.pl

    Aukcje 800 i 2600 to kluczowy proces, którego wyniki będą na długo pozycje operatorów. Za nieprawidłowe przygotowanie całego procesu odpowiada bezpośrednio Prezes, a szukanie kozła ofiarnego nie zmienia w żadnej mierze tego faktu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    33. ~  2014-02-12 14:25:46  host: ip-78-30-101-150.free.aero2.net.pl

    A kto na tym najbardziej skorzystał? I dlaczego jest to polkomtel z dużym pasmem 2600 MHz i gwiazdką z nieba na 800 MHz. Najpierw były cyrki z platformą aukcyjną, potem z dokumentacją i konsultacjami i na dokładkę w przetargu na 4 miliardy zł pani prezes lata na egzotyczne wycieczki... Przypadki to są w gramatyce, a tutaj powinien wejść UOKiK, ups... już nie wejdzie, bo Donald wywalił najlepszą panią prezes UOKiK.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~z  2014-02-12 14:37:15  host: 193-22-83-106.komster.pl

    Kozioł ofiarny, ale za milczenie zaproponują jeszcze lepszą posadkę,należy obserwować gdzie wskoczy Jacek Strzałkowski.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35.  2014-02-12 20:04:54

    Wlo - widzę, że się nie bardzo rozumiemy. Mi chodziło o to, że mentalność pozostała aparatczykowska - popieramy naszych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2014-02-12 20:08:39

    a_lex - kapuję... Ale akurat tego nie zmienisz, bo to nie jest zależne od systemu politycznego czy ekonomicznego. Prawo może to zmienić, ale nie można z kolei zakazywać ludziom pracy w administracji rządowej tylko dlatego, że ktoś inny w rodzinie jakąś funkcje pełni w tej administracji. Podobnie ze znajomymi czy kumplami ze szkoły ;-) Świata nie zmienisz (w sensie ludzkiej mentalności).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2014-02-12 20:10:40

    O kumplach z wojska nawet nie mówię ;-)

Dodaj swoją opinię