Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Strumieniowy przekaźnik multimediów Ezfetch

Strumieniowy przekaźnik multimediów Ezfetch

sirmark 31 Października 2007 17:36

0 0

ezfetchEZfetch to strumieniowy przekaźnik multimediów firmy EZ4Media, który umożliwia transmisję plików z różnych urządzeń na ekran telewizora, bez konieczności użycia przewodów. W tym celu EZfetch korzysta z sieci Wi-Fi.

Nowy produkt w ofercie EZ4Media może pracować z komputerami PC, większością pamięci USB typu flash oraz z telefonami Nokia z serii N, wyposażonymi w Wi-Fi. Aby móc używać EZfetch, należy zainstalować na komputerze dołączone oprogramowanie - SimpleCenter. Jeśli użytkownik posiada sieć Wi-Fi, EZfetch skorzysta z niej. W przeciwnym razie należy połączyć go z komputerem za pomocą kabla ethernet. W ten sposób pliki pochodzące z obsługiwanego urządzenia będą mogły zostać odtworzone na ekranie telewizora. Korzystanie z przekaźnika ułatwia dołączony pilot.
Niektóre z obsługiwanych formatów, to JPEG, AAC, MP3, WMA, WMV, DivX, H.264, jak również WMV HD 1080p. EZfetch kosztuje 249$.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-40-41.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet