Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Streżyńska zadowolona ze wstępnych wyników wdrożenia porozumienia

Streżyńska zadowolona ze wstępnych wyników wdrożenia porozumienia

WitekT 17 Listopada 2009 13:27

0 0

Prezes UKE Anna Streżyńska jest na razie zadowolona z wdrażania przez Telekomunikację Polską porozumień z października, ale spodziewa się, że pierwsze problemy mogą pojawić się w połowie przyszłego roku i mogą być związane z inwestycjami.

Szerzej o porozumieniu UKE z TP pisaliśmy w tej wiadomości.
Dla rozwiązania problemu powstał jednak pomysł zwiększenia inwestycji, ale przy współudziale innych operatorów i środków unijnych. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Pierwsze momenty wdrażania idą bardzo dobrze, ale to jest naprawdę początek i jeszcze nie doszliśmy do prawdziwych problemów i tych ważnych zobowiązań. Pierwsze problemy na pewno będą przy wdrażaniu zasad niedyskryminacji dostępu do baz danych i systemów informatycznych, wtedy kiedy te systemy zaczną rzeczywiście powstawać. Spodziewamy się ich raczej w przyszłym roku. W połowie roku mogą powstać pierwsze znaki zapytania i problemy, jak ten system ma wyglądać. Natomiast drugi problem może powstać przy realizacji porozumienia inwestycyjnego, aczkolwiek tutaj my mamy bardzo dużo nowych pomysłów na realizację tego porozumienia - powiedziała Streżyńska w Radiu PiN.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2009-11-17 13:40:17

    skoro na razie współpraca między tp a uke układa sie dobrze, to moim zdaniem nie ma co z góry zakładać, że będą jakieś problemy. No zobaczymy jak to będzie wyglądać w połowie przyszłego roku.

  • 0

    2. ~Alek  2009-11-18 14:55:56  host: rev-194-154-243-60.t-mobile.sk

    Jak trzeba będzie, to problemy się pojawią. Chodzi o to, by tepsa nie czuła się zbyt pewnie w rozmowach z UKE (bo jak będą problemy, to będzie "rekomendacja podziału").

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet