Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Streżyńska zadowolona ze wstępnych wyników wdrożenia porozumienia

Streżyńska zadowolona ze wstępnych wyników wdrożenia porozumienia

WitekT 17 Listopada 2009 13:27

0 0
Prezes UKE Anna Streżyńska jest na razie zadowolona z wdrażania przez Telekomunikację Polską porozumień z października, ale spodziewa się, że pierwsze problemy mogą pojawić się w połowie przyszłego roku i mogą być związane z inwestycjami.Szerzej o porozumieniu UKE z TP pisaliśmy w tej wiadomości.

Dla rozwiązania problemu powstał jednak pomysł zwiększenia inwestycji, ale przy współudziale innych operatorów i środków unijnych. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Pierwsze momenty wdrażania idą bardzo dobrze, ale to jest naprawdę początek i jeszcze nie doszliśmy do prawdziwych problemów i tych ważnych zobowiązań. Pierwsze problemy na pewno będą przy wdrażaniu zasad niedyskryminacji dostępu do baz danych i systemów informatycznych, wtedy kiedy te systemy zaczną rzeczywiście powstawać. Spodziewamy się ich raczej w przyszłym roku. W połowie roku mogą powstać pierwsze znaki zapytania i problemy, jak ten system ma wyglądać. Natomiast drugi problem może powstać przy realizacji porozumienia inwestycyjnego, aczkolwiek tutaj my mamy bardzo dużo nowych pomysłów na realizację tego porozumienia - powiedziała Streżyńska w Radiu PiN.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1.  2009-11-17 13:40:17

  skoro na razie współpraca między tp a uke układa sie dobrze, to moim zdaniem nie ma co z góry zakładać, że będą jakieś problemy. No zobaczymy jak to będzie wyglądać w połowie przyszłego roku.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~Alek  2009-11-18 14:55:56  host: rev-194-154-243-60.t-mobile.sk

  Jak trzeba będzie, to problemy się pojawią. Chodzi o to, by tepsa nie czuła się zbyt pewnie w rozmowach z UKE (bo jak będą problemy, to będzie "rekomendacja podziału").

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-184-160.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystałeś już z przelewów na numer telefonu?

Pojawiła się aplikacja Opera VPN na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet