Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Streżyńska wyjaśnia sprawę gróźb

Streżyńska wyjaśnia sprawę gróźb

WitekT 29 Maja 2007 23:12

0 0

W programie Warto rozmawiać wyemitowanym 28. maja w TVP2 Anna Streżyńska przyznała, że spotkała się z groźbami ze strony operatorów. Gazeta Wyborcza postanowiła zapytać o to prezes UKE.

Jak powiedziała Streżyńska, groziły jej różne osoby, przedstawiciele różnych spółek, w tym największych, jednak nigdy nie traktowała tego poważnie. Groźby padały jakieś dwa, trzy miesiące temu i na razie nic jej się nie stało. Zawsze były to luźne, nieco żartobliwe wypowiedzi podczas spotkań w gronie osób związanych z rynkiem telekomunikacyjnym. Żartowano, że czas eleganckiego sporu się skończył i teraz nadchodzi etap na walkę. Metodą miał być czarny PR, czyli oczernianie jej w oczach dziennikarzy. Jak mówi Streżyńska, raz tylko padło równie "żartobliwe" stwierdzenie, że gdyby była prywatnym przedsiębiorcą i tak wchodziła w drogę innym, to pewnie by już nie żyła.




Streżyńska dodaje, że nigdy nie traktowała tego jak realnej groźby, a osoba, która wyraziła ów pogląd, nie pracuje już w Polsce, dlatego nie zgłosiła sprawy do prokuratury.

Naciekawsze fragmenty omawianego programu cytowaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~eMb  2007-05-30 07:29:58  host: chello089077194022.chello.pl

    WitekT: w pierwszej linijce, nazwa programu wymaga oddzielenia spacja od slowa "wyemitowanym" :)

  • 0

    11.  2007-05-30 08:26:18

    No cóż... Inaczej odebrałem wypowiedź "puszczoną" w programie Pospieszalskiego. Chociaż nie robiłbym z tego powodu afery, bo program jest mocno "autorski" - gość, mimo pozornego obiektywizmu jaki ma wywoływać obecność róznych ludzi, steruje tym programem wg mnie w sposób niedozwolony. Tak samo widać było, że wypowiedź Streżyńskiej była "cięta" - być może zostawił coś co chiał zostawić, zeby wywołać to co zamierzał? Nie wiem czemu, nie lubię takich zachowań.

  • 0

    12.  2007-05-30 08:28:15

    Może dlatego, że czuję się sterowany przez takiego Pospieszalskiego i na co się nie godzę? ;-)

  • 0

    13.  2007-05-30 08:29:34

    #10. thx, #11. wlo, mam identyczne odczucia co do tego pana. Pamietam, ze dokladnie tak prowadzil program juz w Pulsie.

  • 0

    14.  2007-05-30 08:34:59

    SirmarK - dlatego nie oglądam w telewizji takich rzeczy - nie wiem dlaczego każą i jeszcze płacić za utrzymywanie gościa i jego rodziny... 200 zł rocznie przecież to kosztuje ;-) Nic się nie zmieniło - można ten program cofnąć o 25 lat i będzie to samo co było wtedy, tyle, że w nowoczesnej aranżacji a nie na tle planszy z czyms tam i facetem w mundurze ;-)

  • 0

    15.  2007-05-30 08:40:01

    Natomiast Pani Annie życzę szybkiego powrotu do zdrowia, powrotu do biura szeryba, zdjęcia pasa z kołka, przypięcia gwiazdy na piersi (hmmm... ;-)), oczyszczenia kolta z kurzu, załadowania ostymi kulkami i do dzieła ;-) I nie za tepsę koniecznie musi się brać - osobiście chciałbym, żeby nie tylko tepsa umożliwiała na przedmieściach czy na wsi, gdzie coraz więcej ludzi się przeprowadza, instalowanie telefonów czy internetu... Bo prawda jest smutna - albo tepsa albo komórki albo nic...

  • 0

    16. ~  2007-05-30 08:57:38  host: p01-12.opera-mini.net

    No właśnie - niechaj wraca i zajmie się internetem komórkowym - bo nie ma coś ostatnio postępu w tej dziedzinie no i oczywiście przygotowaniem infrastruktury pod euro 2012 - rzekomo tp jak mówił prezes potrzebuje pomocy tak więc trzeba im pomoc - odpowiednio motywując

  • 0

    17. ~m  2007-05-30 09:53:52  host: blu223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witucki to mądry gosc..pomijajac juz wszystko o czym dyskutowalismy wszyscy na forum chce zwrocic na jeszce jedna uwazam istotna rzecz uwage:PR TELEKOMUNIKACJI POSLSKIEJ BĘDZIE KIEROWAL SIE PRZESLANKAMI O OSOBISTYM KONFLIKCIE PANI ANI I WITUCKIEGO BY PODWAZYC DECYZJE KTORE WYDAJE I TYM SAMYM DYSKREDYTOWAC JA W OCZACH MEDIOW..WIEM ZE NIEKTORE RZECZY UKE ZROBILO NIEDOKONCA DOBRZE ALE OBY SIE TO NIE ZDAZALO BO FRANCE TELEKOM NIE ODPUSCI.

  • 0

    18. ~NIE - PISOWI  2007-05-30 10:24:58  host: blh200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pisuary już mają we krwi to swoje "wiem ale nie powiem" Jeśli Anka poczuła się zagrożona to powinna ujawnić sprawcę pogróżek i zgłosić to do zawczasu do prokuratury. A nie pierdolić bzdur w mediach. Do mediów to się idzie dopiero jeśli upolityczniony prokurator odmawia wszczęcia postępowania. Minister Kaczmarek robi to samo "wiem ale nie powiem, który z polityków lewicy ma konto w Szwajcarii" A prawda jest taka, że prawdopodobnie chuja wie! Ciekawe który z polityków pisuaru - obecnej "prawicy" socjalistycznej ma konto w Szwajcarii??? To też by mnie zainteresowało. Ale fakty Panowie, FAKTY!!!! A nie pomówienia!!!

  • 0

    19.  2007-05-30 10:35:24

    #14: wlo, bo on ma dużą rodzinę...

  • 0

    20. ~poznaniak  2007-05-30 11:32:46  host: 213-238-106-205.adsl.inetia.pl

    Niech przydzielą Pani Ani ochronę BOR-u. Z jednej strony mogą to być żarty w gronie osób, ale patrząc na polski biznes, czy ktoś by się nie pokusił na taką formę "kary" za wydawane decyzje? Jeśli prawo zostanie wyegzekwowane np. wobec ery, to czy nie warto 10% strat (kilkunastu milionów) wyłożyć chociażby na czarny PR?

  • 0

    21.  2007-05-30 12:05:50

    #18: No Jarek raczej nie - ma u mamy lepiej ;)

  • 0

    22. ~  2007-05-30 12:14:18  host: proxy1.anon-online.org

    Chyba większość nie oglądała programu. AS publicznie stwierdziła, że w drodze decyzji administracyjnej powoduje przepływy finansowe od TP do innych operatorów - czyli jest takim Janosikiem zabiera bogatej TP a daje biednym /tele2 /- przecież to przepiękny przejaw korupcji i bolszwizmu, nie rynek, nie konkurencja nie jakość usług i inwestycje w infrastrukture ale ona wielka AS dzieli i żądzi prywatną kasą. Dużo miała do powiedzenia Kruk notabene sama nielegalnie powołana na urząd / patrz wyrok KK / ja rozumiem, że flekowanie kobiety z owinietą głową jest nie eleganckie ale może trzeba było dolac oleju !!! Nikt nawet nie zająknął się , że to typowa pisowska amatorszczyzna brak szacunku dla prawa durne i bezprawne decyzje są przyczyną zamieszania. Było powołać AS zgodnie z prawem, decyzje trzeba wydawać w oparciu nie o swoje fobie i urojenia tylko w oparciu o prawo obiektywizm i znajomość rzeczy. A czy faktycznie ktoś jej groził ??- no przecież to typowe dla pisowców i Kaczorów wiem ale nie powiem albo powiem jak będę chciał. AS publicznie zasugerowała , że TP wynajęła Pazurę /killera/ aby ją zastraszyć i przekupiła sąd. Na miejscu Wituckiego już bym szykował pozew. No ale jeśli premier w 40 mln kraju nie ma konta bankowego i trzyma pieniądze u mamusi to czego można oczekiwać ???

  • 0

    23.  2007-05-30 12:25:00

    #22: stwierdzenie "w drodze decyzji administracyjnej powoduje przepływy finansowe od TP do innych operatorów" jest jak najbardziej zasadne i naturalne - to zaden bolszewizm - to regulacja rynku i to sie musi wiazac z tym ze ktos zyskuje a ktos traci - moze tak nie jest? Gdyby nie regulacje TP dalej by bylo monopolista bez perspektyw na jakie kolwiek zmiany... Gdize ty widzisz wolny rynek w wypadku calkowitej dominacji TP ?

  • 0

    24. ~  2007-05-30 12:38:53  host: proxy2.anon-online.org

    Ano widzę - zwolnienie z podatków w przypadku inwestycji w infrastrukturę i rozwój nowoczesnych technologii. Ulgi z tytułu tworzenia miejsc pracy w nowoczesnych gałęziach gospodarki. Zastanów się tele2 dostało za wystawianie faktur 46,99 procent zniżki od abonamentu a ile przeniosło się na klienta ??? Ilu ma pracowników tele2 - czytałem , że 50 osób ile zapłaciło podatków ?? jedzie na stratach !!!. Można rynek regulować różnie ale jeżeli ktoś wkłada rękę do kieszeni prywatnej firmy bo ma za dużo aby przełożyć je do kieszeni innego to co to jest ??? - regulacja ??. Zgadzam się z jednym ci co tak sprywatyzowali TP zasłużyli na trybunał stanu ale jak wtedy głosowali Kaczyńscy - warto sprawdzić !!! kiedy Buzek to robił to o ile pamiętam to jedynym posłem który był przeciw to był nomen omen R. Giertych -

  • 0

    25.  2007-05-30 15:52:18

    24 - Romano Giertych w Sejmie za czasów premierowania Buzka???

  • 0

    26.  2007-05-30 15:53:03

    Chyba miłość Cię zaślepiła i wszędzie widzisz Romana Wielkiego ;-)

  • 0

    27. ~nigge  2007-05-30 22:27:44  host: 217.153.171.130

    Pani Ania jest albo schizofreniczką albo cyniczną populistką ...

  • 0

    28. ~Nazeer  2007-05-30 22:41:40  host: abza50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    BORowiki koczują 24/7 pod domem a PANI ANIA ma poczucie zagrożenia? Ja się chyba do jakiejś partii zapiszę albo zaPISzę... ;-) znaczy chyba panowie w garniturkach już nie podobają sie o pani Ani albo woli kolesi w mundurze... ;-) ŻENADA... jakbym miał na wezwanie 4 panów tobym się pewnie też się niepokoił o własne bezpieczeństwo - to przeca TYLKO 4 ochroniarzy... Jak nic TP i Tele2 z ERĄ się dogadały i jakiegoś Ukraińca tudzież Rosjanina z eksKGB wynajęły... ROTFL !!!

  • 0

    29. ~Chromik  2007-05-31 12:36:48  host: brh149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdyby tak było Pani Aania dawno by dostała kulkę :> dobry karabin snajperski + kula + dobry i skalibrowany z karabinem celownik + dobre miejsce z widokiem na dom pani Ani = BLAM i do piasku :>>> Poza tym Rosjanie ostatnio udowodnili kilkukrotnie że jak chce się kogoś ukatrupić to sposób się znajdzie :P

Dodaj swoją opinię