Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Streżyńska startuje w konkursie

Streżyńska startuje w konkursie

WitekT 6 Marca 2006 14:12

0 0

Wiceminister transportu i budownictwa Anna Streżyńska będzie uczestniczyła w konkursie na kandydatów na prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Przygotowałam potrzebne dokumenty. Możliwe, że jeszcze dzisiaj złożę swoją ofertę - powiedziała Streżyńska.

Streżyńska od połowy stycznia jest p.o. prezesa UKE. Po ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych była wymieniana w gronie kandydatów na prezesa regulatora rynku telekomunikacyjnego.
Wiceminister oceniła, że wybór nowego prezesa Urzędu, zgodnie z procedurą przyjętą przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, powinien potrwać ok. 4 tygodni.

W piątek Rada ogłosiła otwarty konkurs na kandydatów na stanowisko prezesa UKE. Zgodnie z tzw. ustawą medialną, uchwaloną pod koniec grudnia 2005 roku, prezes UKE jest wybierany przez premiera spośród trzech kandydatów, wyłonionych przez KRRiT. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Wcześniej UKE informował, iż brak nowego prezesa Urzędu powoduje opóźnienia w jego pracach, zmierzających do liberalizacji rynku telekomunikacyjnego. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~wlo  2006-03-06 15:41:34  host: asd167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No proszę... Widać, że stołek ministra z antykwariatu wyciągnięty jest chyba bo boi się o jego trwałość pełniąca obowiązki szeryfa w UKE pani Ania ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet