Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Streżyńska spokojna o stanowisko

Streżyńska spokojna o stanowisko

WitekT 30 Sierpnia 2006 21:58

0 0
Anna Streżyńska powiedziała dziś, że zawirowania wokół jej osoby związane ze stanowiskiem prezesa UKE uważa już za zakończone. Stwierdziła, że wszystko wyjaśniła z zainteresowanymi stronami.

Streżyńska powiedziała, że Komisja Europejska nie jest zadowolona z ustawy o zasobach kadrowych, która ogranicza niezależność regulatora. Stwierdziła, że choć UE nie ma nigdzie prawnych zapisów sankcjonujących niezależność regulatora od rządu, to jednak kładziony jest nacisk na oddzielenie go, szczególnie od nacisków politycznych.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~ksad  2006-08-30 22:18:34  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Bo gdyby regulator był niezależny, to Anna S. nie musiałaby się bać i "omawiać wszystkiego z zainteresowanym stronami", licząc na łachę (lub nie) kaczorów lub innego drobiu, lecz robiłaby (lub nie) to, co przewiduje prawo.

  • 0

    2. ~Rambaldi  2006-08-31 11:18:51  host: fdc202.internetdsl.tpnet.pl

    ksad. Widziałeś kiedyś żeby kaczory zrezygnowały dobrowolnie z kontrolowania kogokolwiek i czegokolwiek? Jak tak sobie patrzę to wydaje mi się, że wkrótce będzie większe szpiegostwo niż za komuny i za jakis czas powrócą do łask TW (Tajni Współpracownicy). To jest jedna z tych rzeczy, na której punkcie kaczory mają świra.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet