Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Streżyńska nagrodzona przez "Przekrój"

Streżyńska nagrodzona przez "Przekrój"

WitekT 27 Lutego 2007 12:28

0 0

Prezes UKE Anna Streżyńska została jednym laureatów nagród Fenomen Przekroju za 2006 rok. Laureatów ogłoszono 26. lutego wieczorem w warszawskim Teatrze Narodowym.

Streżyńska otrzymała nagrodę za przekonanie, że dostęp do informacji i komunikacji jest prawem każdego człowieka. I za wojnę o te prawa, którą jako prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wypowiedziała potentatom rynku telekomunikacyjnego. Za przypomnienie, że słowo "minister" pochodzi od łacińskiego "służący".




Innymi nagrodzonymi w tegorocznej edycji byli: wytwórnia KAYAX, Rafał Dutkiewicz, Manuela Gretkowska i prof. Jan Madey.

Tygodnik Przekrój przyznał Fenomeny po raz trzeci. Ustanowione w 2004 roku z okazji 60-lecia tygodnika nagrody przyznawane są ludziom, organizacjom oraz instytucjom, uznanym przez pismo za wyjątkowe zjawiska minionego roku. Wyboru dokonuje redakcja Przekroju w drodze plebiscytu.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~a gdzie prawo  2007-02-27 12:45:00  host: 217.116.110.190

    ile jest warta nagroda za działalność, która być może jest niezgodna z prawem?

  • 0

    2. ~MAX  2007-02-27 12:56:40  host: pc67.miasto.gdynia.pl

    Brawo Dla Pani Strezynskiej!!! Nalezy sie jej. W ciagu roku zrobila wiecej dla konsumentow niz wszyscy razem wzieci prezesi URTiP. Gowno mnie obchodza interesy TP i Trojcy!!! Chlopaki maja takie zyski, iz sa traktowani przez swoich udzialowcow jako dorodne krowki do cyckania. Zaloze sie, ze duza czesc kasy z zyskow idzie na inwestycje w krajach macierzystych udzialowcow. No ale coz glupie Polaczki same sobie tak zrobily!!! Pozdro

  • 0

    3.  2007-02-27 13:05:23

    Też popieram wybór Przekroju - pani Ani się po prostu należalo :]

  • 0

    4. ~amu  2007-02-27 13:19:59  host: 150.254.124.246

    Brawa dla Pani Ani! Gratulacje! ***217.116.110.190: kolego zajmuj się raczej rzetelną obsługą klienta Orangutana, a nie aktywnością na forach!

  • 0

    5. ~mirek  2007-02-27 15:06:53  host: apn-99-44.gprspla.plusgsm.pl

    Gratulujemy Pani Aniu..moze nie bardzo medialna to osoba ale pracowita i rzetelna..to jasne ze nie wszystkim sie to podoba.tak3mac.ps.Prosze uwazac Pani Aniu podczas Dnia Kobiet ABY KTOS Z TP NIE PRZYSLAL ZATRUTYCH KWIATOW ZA TAK CIĘZKA PRACĘ ;-)

  • 0

    6.  2007-02-27 15:56:03

    Ok. Też jestem pełen podziwu, ale chylę czoła również w stronę Pana Dutkiewicza. Chłop robi dużo dobrego dla Wrocka.

  • 0

    7. ~a gdzie prawo  2007-02-27 16:04:10  host: 217.116.110.190

    *** amu. Nie mam tej watpliej jak sadze przyjemnosci kolegowac sie z Toba. Nie widze tez oowodu dla ktorego mialbym obslugiwac kogokolwiek, a w szczegolnosci zwierze o ktorym piszesz. Jakbys mial troche wiecej wiedzy i doswiadczenia wiedzialbys ze ip ktore cytujesz oznacza jedynie tyle, ze wpis zostalbwykonany z telefonu w sieci orange :) Natomiast co do zachwytow nad Pania AS nadal pozostaje sceptyczny. Jeszcze zadna z jej kontrowersyjnych decyzji nie miala okazji byc oceniona przez sad (swoja droga ciekawe czemu bo nie sadze zeby to tp nie skladalo odwolan). Latwo byc robin hoodem (do tego z watpliwym mandatem) i zabierac innym. Gorzej jak samemu trzeba cos wypracowac i wtedy rozdac.

  • 0

    8. ~getITright  2007-02-27 22:34:13  host: chello087206213042.chello.pl

    @7 - nie, to ip oznacza że jesteś pracownikiem grupy TPsa, a dokładniej: PTK-Centertel, Pion Technologii Informatycznych jak by sobie ktoś chciał sprawdzić to zapraszam na stronę http://www.ripe.net/fcgi-bin/whois i wpisać host 217.116.110.190 pozatym no faktycznie, decyzje UKE są kontrowersyjne, 95% społeczeństwa cieszy się że w końcu ktoś wprowadza normalność na rynku, że jest większa konkurencja i jakaś elementarna równość podmiotów na rynku, a nie jak dotychczas - hegemonia TP ! że ceny spadają itd. a z kolei pracownicy TP i pozostałe 5% społóeczeństwa które dało się zrobić na te wasze gadki (takie jak twoja powyżej) za które macie płacone i oni wyrażają niechęć do UKE, czyli protestują przeciwko temu żeby mieli lepiej... no ale cóż zawsze na tym świecie dużo było idiotów

  • 0

    9. ~Rafał  2007-02-27 23:53:15  host: chello087207173180.chello.pl

    Zdecydowanie Pani Steżyńskiej nagroda należała się jak nikomu innemu, to wyjątkowa osoba. Zamiast mówić brawo, powiedzmy dziękujemy, bo to dla nas...

  • 0

    10. ~anna  2007-02-28 15:00:49  host: dzz230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pani Strężyńska nieźle się popisuje!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-16-43.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~C7 | 2017-12-18 15:42:46

7) szczególnie posiadaczy modelu SE:-D :-D :-D


~7 | 2017-12-18 15:41:27

5, szczególnie model SE:-D:-D :-D


~Mocznik | 2017-12-18 15:41:24

A 100% pijących wodę umiera. Idę z tym do sądu..


~Twoja | 2017-12-18 15:41:16

mama, mówiła że liczy się rozmiar.


~malibu | 2017-12-18 15:36:52

@5 A co to jest "som"

Ankieta

Z sieci jakiego operatora korzystasz?

T-Mobile ponownie się chwali, że ma najlepszą sieć w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (15)

Archiwum Ankiet