Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Streżyńska korzysta z Nokii, Compaq'a i iPoda

Streżyńska korzysta z Nokii, Compaq'a i iPoda

WitekT 22 Października 2008 09:50

0 0

Anna Streżyńska, prezes UKE, korzysta na co dzień z Nokii. Zapewnia jednak, że przy pierwszej nadarzającej się okazji wróci do Samsunga - pisze Puls Biznesu.

Przekroczyłam czterdziestkę i czekam, żeby któryś producent zrozumiał, że w telefonie liczą się duże cyfry i litery — także w wysyłanych i odbieranych SMS-ach. Niestety, u producentów pracują tylko młodzi ludzie - powiedziała Streżyńska.




Streżyńska mówi o sobie, że nie jest gadżeciarą. W domu pracuje na 7-letnim Compaq’u, który aż się prosi o złomowanie, ale będzie musiał jeszcze przeżyć. Poza komórką i komputerem ma niemodny już model iPoda, który bardzo lubi za łatwość obsługi, ale nie ma czasu go słuchać.

Nie używam nawigacji, mapa tradycyjna daje większe poczucie przygody. Od elektroniki wymagam, żeby była tak dobra, że aż niedostrzegalna w codziennym użyciu. O tych gadżetach, które mnie zawodzą, mogę wiele mówić i komentować ich parametry. O tych niezawodnych wiem, że je mam, ale nigdy nie musiałam tych parametrów sprawdzać - dodała Streżyńska.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24.  2008-10-22 12:31:32

    ***22 - bo to jest pewnie ten telefon sluzbowy z Plusa na podsluchu;) A drugi prywatny , bo jakos mi sie wydaje bardzo malo prawdopodobne by taka osoba miala tylko jeden numer , moze byc w innej sieci. A z ta Era to strzelam na podstawie jakiegos wywiadu , ktory takze byl cytowany na Telepolis. Tak czy innaczej news nalezy traktowac w kategoriach ogorkowych , luzny jest.

  • 0

    25.  2008-10-22 12:39:43

    issa: telefony służbowe UKE są w Erze. Tyle wiem. :-)

  • 0

    26.  2008-10-22 12:46:51

    Myslalem , ze cala administracja rzadowa , wszystkie Urzedy sa w Plusie , taki to ze mnie "znawca". Wczoraj w Rzeczpospolitej bylo o niejasnych powiazaniach Plusa z wysoko postawionymi osobami ze Strazy Granicznej , ktore mialy nie pozostawac bez wplywu na dziwne rzeczy jakie dzialy sie z przetargami.

  • 0

    27.  2008-10-22 12:50:56

    issa - a aplikacją Font Magnifier są pewne problemy - np. na E51 nie można powiększać ponad 120 czy 125% czcionki, bo jest po prostu obcinana. Podobnie na innych - przy innych powiększeniach... niestety.

  • 0

    28.  2008-10-22 12:55:47

    issa: ztcp właśnie z Plusa zmigrowali do Ery. http://www.telepolis.pl/artykuly.php?id=129 ;-)

  • 0

    29.  2008-10-22 12:56:32

    Trzeba zrobic dochodzenie , moglaby powstac jakas komisja ktora by ustalila jaki Szefowa ma aktualnie Ziobrofon , ile numerow i w jakiej sieci. Tak na powaznie:) to maja w Erze , a Szefowa ma e65 ktorej nie bylo w Erze , dziwne... Z tymi podsluchami to juz pewnie nie takie zabawne , nieprzyjemnie sie zapewne rozmawia przez telefon majac taka swiadomosc , a jesli za czasow PiS sprawdzano lojalnosc szefa CBS i szefa Policji tego typu metodami , to co dopiero tego typu Urzedow. ***wlo , ale sama aplikacja na 110% powinna byc dosyc uzteczna na e65 , to taki prezent-pomysl od forum Telepolis:)

  • 0

    30.  2008-10-22 15:19:44

    Aaaaa... I AS używa głównie prywatnego telefonu w Orange i ta Nokia jest właśnie private. Co do wgrywania aplikacji, to nie wszyscy muszą się na tym znać - a w sumie telefon powinien być gotowy do użytowania przez zdecydowaną większość osób bez dogrywania jakiś aplikacji, itp.

  • 0

    31. ~do wlo  2008-10-22 15:47:12  host: bdq28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    napisz jakiej przeglądarki, windowsa a przede wszystkim jakiego firewalla i antywirusa używasz do tej maszynki z P3 800Mhz i czy Ci się nie ślimaczy

  • 0

    32. ~tiko  2008-10-22 16:31:23  host: bn54.osiedle.net.pl

    Mysle ze ma 3310 ;)

  • 0

    33. ~jarekt  2008-10-22 17:20:40  host: edf180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedys pomiedzy PDA z WM a glupimi telefonami byla przepasc. Teraz robia to samo, maja identyczne przegladarki, obsluguja exchange i dokumenty office'a a roznia sie od smartfonow glownie tym, ze sa szybsze i niezawodne. Naprawde nie dziwie sie kolejnym znajomym ktorzy porzucaja symbiany i WM na rzecz mniejszych i sprawniejszych wcale nie takich glupich telefonow. AS ma genialnie zdroworozsadkowe podejscie do tematu co jest kolenym argumentem za tym ze jest to wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu.

  • 0

    34. ~c  2008-10-22 20:56:55  host: apn-77-114-111-134.gprs.plus.pl

    Priv: E65 w pomarańczy, wcześniej był Samsung, chyba seria sgh, w każdym razie slide. UKE jest w erze, ostatnio wymienieno im nokie, chyba to były 6010 lub 6020 na 6500 bodajże. złotych nr nie mają, srebrnych też nie.

  • 0

    35. ~c  2008-10-22 20:58:03  host: apn-77-114-111-134.gprs.plus.pl

    miało być nie c tylko cz.j.małkowski, znay Witkowi lokalny mąż stanu ;-)

  • 0

    36.  2008-10-22 22:39:19

    XP Home, IE 7 ze wszystkimi łatami, NAV 2008. Bez firewalla softowego. Nie jest źle bo bym zmienił dawno. Teraz mam otwarte 3 dokumenty worda (duże), dwa okna przeglądarki z kilkoma kartami, gra mi winamp w tle, GG, Total Commander ciągnie upgrade z insertu... Duża pamięć - 1 GB (jak na tamte czasy) jest ;) Najgorszy był NAV 2006.

  • 0

    37.  2008-10-22 22:41:12

    Mam MS Office 2000 pro jakby co ;-)

  • 0

    38.  2008-10-22 22:42:45

    A grafikę jeszcze starsza... ATI Rage 128 czy coś takiego ;-) 16 MB... Ale 1600x1200 w 75 Hz wyświetli jak trzeba ;-)

  • 0

    39. ~SLEPAK  2008-10-22 23:39:50  host: d36-239.icpnet.pl

    FAKTEM JEST ZE TYLKO SAMSUNG PRODUKUJE TEL. KTORE MAJA DUZE ZNAKI NA MONITORKU ORAZ CZYTELNE KLAWISZE. JEST MNUSTWO KLIENTÓW DLA KTÓRYCH WIELKOSC CZCIONKI JEST NAJWAZNIEJSZA (ORAZ NP. MOCNY GLOSNIK). SAMSUNG SA FAJNE ALE NA W OSTATNIM CZASIE SIE MOCNO PSUJA AZ NIE NADARZAJA Z NAPRAWA:( PS. SORY ZE DRUKOWANYMI ALE NIE KTORZY SLABO WIDZA!!

  • 0

    40. ~DEVILSKY  2008-10-23 13:50:37  host: icd90.internetdsl.tpnet.pl

    AD 39. Nie tylko Samsung. Np LG KC550 ma sporą czcionkę i duży wyświetlacz.

  • 0

    41. ~nick  2008-10-23 19:47:43  host: cby146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    38. wlo - skoro @75HZ to tak zapobiegawczo zwiększ czcionke w telefonie i rozglądaj sie za okulistą, jak dobrze posukasz to dostaniesz ~40% zniżki :-D

  • 0

    42.  2008-10-27 21:38:12

    ~nick - nie korzystam z trybu 1600x1200 w 75 Hz ;-) Wystarcza mi 1024x768 w 120 Hz ;-) Tamto tylko w wyjątkowych sytuacjach... mam 17-calowy monitor, więc męczące byłoby korzystanie z tak dużej rozdzielczości...

  • 0

    43. ~mnc  2008-10-29 13:41:27  host: 86-63-64-40.sta.asta-net.com.pl

    htc seria touch ma duze czcionki :) jak chyba z reszta wszystkie smartphony z duuuzym ekranem (ponad 2,5") w malej rozdzialce (240x320) na wm :)

Dodaj swoją opinię