Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Streżyńska: domagają się mojej głowy

Streżyńska: domagają się mojej głowy

WitekT 28 Sierpnia 2006 12:31

0 0

Anna Streżyńska powiedziała, że codziennie słyszy o tym, że operatorzy komórkowi i Telekomunikacja Polska chcą, by doszło do jej zwolnienia i wszyscy nad tym usilnie pracują. Słyszała nawet o chęci powołania do współpracy agencji zajmującej się czarnym PR, która ma zdyskredytować jej pracę.

Moja dymisja będzie zależała od tego, w jaki sposób premier ocenia moją pracę, bo to tylko on będzie mógł mnie odwołać - powiedziała Streżyńska w wywiadzie dla Pulsu Biznesu.




Decyzje bronią się same. One już zaowocowały spadkiem cen w szerokopasmowym Internecie. Do tego powinno dojść rozdzielenie abonamentu od neostrady, obniżka cen połączeń na komórki. Te decyzje są problemem dla operatorów; wśród polityków są odbierane pozytywnie - dodała Streżyńska.

Słyszałam takie plotki (jej zwolnienie za zwolnienie Józefiaka - przyp. red.) już na początku roku, gdy byłam jeszcze p.o. prezesa UKE. Ale nigdy to się nie potwierdziło i moim zdaniem to podejrzenie jest nieracjonalne. To już nie te czasy, w których obsada prezesa TP była tak istotna dla polityków. Tam nie ma już nic do wzięcia - dodała na koniec prezes UKE.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20.  2006-08-28 14:17:52

    issa: słyszałem o tym - jestem w miarę na bieżąco w temacie, bo mam kumpla farmaceutę z własną apteką. Ty pisałeś o "skrócie myślowym", to ja zastosuję wybieg posła Zawiszy - "są papiery, że PGF ostro posmarował... Trzebaby powołać komisję i sprawdzić te podejrzenia" ;)

  • 0

    21. ~xyz  2006-08-28 14:18:31  host: rev-27.malnet.pl

    to wkrótce P.Streżyńska będzie miała nowy materiał do analizy..:)

  • 0

    22. ~stasiu  2006-08-28 14:21:53  host: amq115.internetdsl.tpnet.pl

    no to jak witek? przygotowujecie jakis artykuł o taryfach ery?czy nadal ani widu ani słychu:)???pozdrawiam everybody!!!

  • 0

    23.  2006-08-28 14:26:31

    stasiu: coś niedługo powinno być. ;)

  • 0

    24. ~issa  2006-08-28 14:35:59  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Tak juz na zupelnym luzie , to dopowiem jeszcze , ze w WIEKSZOSCI sa to bardzo inteligentni ludzie , niestety partyjne zaszufladkowanie najczesciej dramatycznie wplywa na obiektywnosc ich procesow myslowych. Przyznaje jednak , ze czytalem wywod Zawiszy dotyczacy monarchii w jednym z wywiadom i bez cienia ironii powiem , ze byl swietny. Mysle , ze Strezynska tez jest w tej grupie.

  • 0

    25. ~stasiu  2006-08-28 15:02:39  host: amq115.internetdsl.tpnet.pl

    no to pociagne temat! czy beda obnizki stawki minutowej na poziomie nowych taryf plusa czy jeszcze nizej zejdą???czy coś już wiadomo???

  • 0

    26. ~miki  2006-08-28 15:03:07  host: wg.mi.gov.pl

    *issa - komentarz 17 byl niezły. A co do 24 - nie jesteś politykiem, i tyle. I nie jest to cynizm, bo mimo wszystkiego to też jest zawód, rządzący się swoją logiką. Co w praktyce oznacza, że sądy Twoje mogą być szczere i uczciwe, ale bez wiedzy mijają się one z prawdą, czyli krótko mówiąc, nie masz racji. Bardzo częstym popełnianym błędem przez tzw. profesjonalistów, niepolitycznych , apartyjnych, nazwij to jak chcesz jest to, że nie potrafią rozmawiać z ludźmi, swoją wiedzę uważają za wystarczającą, często, nawet bardzo, nie ogarniają całości i logiki systemu. A ponadto, wbrew pozorom, bardzo krucho o prawdziwych fachowców, ich jest naprawdę mało. Za to nie brakuje samozwańców, oj nie. Podsumowując, to, że masz prawo do wyrażenia opinii nie znaczy, że masz rację bądź znasz prawdę. A zakładaniem się uważaj, choćby z tego powodu, że sytuację zinterpretowałeś w stylu G. Wybiórczej z tą różnicą, że ona to robi złośliwie, a Ty wg wiedzy i doświadczenia.

  • 0

    27. ~issa  2006-08-28 15:31:46  host: apn-99-90.gprspla.plusgsm.pl

    ***miki - widze , ze polityka w ktorej nie brak brudnych chwytow i oskarzen bez pokrycia , to jedynie zawod i kieruje sie swoja logika , natomiast dziennikarstow to brudny PR i byli agenci jako dziennikarze. To wcale nie sa Twoje podwojne standardy. To zapewne moja niewiedza.

  • 0

    28.  2006-08-28 15:32:06

    *stasiu: nie bądź taki niecierpliwy, wszystko w swoim czasie, będzie gorący news, a ty byś chciał tak wyciągnąc z WitkaT przy okazji.

  • 0

    29. ~ksad  2006-08-28 15:44:49  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Przykre: Anna S., jak wszyscy ludzie PiS, cierpi na manię prześladowczą.

  • 0

    30. ~  2006-08-28 16:38:40  host: wg.mi.gov.pl

    *issa - wypaczasz moją wypowiedź, a brak wiedzy, i tego się będę trzymał, sprowadzasz do myślenia pokroju: politycy to złodzieje a dziennikarze to szemrani agenci; choć nie , ja podobno tak rzecz ujmuję. Otóż nie. Fakt istnienia skorumpowanych polityków i "brudnej polityki" nie powinien przesłonić Ci rzeczy, że po prostu możesz nie posiadać nie tylko wiedzy zakresu funkcjonowania sceny politycznej i w ogóle, polityki, ale też, że konkretne przypadki naginasz (i nic w tym dziwnego, bo po prostu tak ludzie często postępują, używając skrótow myślowych oszczędzają czas i wysiłek, jednym słowemm racjonalizują swoje postepowanie) do swoje woli i wiedzy. Ale nie oznacza to, że masz rację. Ja niestety widzę efekt "jakości" polityki ostatnich lat: pomieszanie PR, nawet czarnego z grami, brudnymi interesami, które nie sa jednak profesjonalizowanym PR-em, ale brutalną i wykraczającą poza prawo walką o ... To dlatego każdy dzisiaj pomyśli o newsie dotyczącym Streżyńskiej w kontekście kwalifikującym się jako drugi przypadek, a nie jako pierwszy. Rożnica zaś między nimi jest zasadnicza, "czarny" PR może rozwinąć się w "gangsterkę", ale nie musi, zaś "gangsterka" zawsze będzie czymś daleko wykraczającym poza zasady funkcjonowania "czarnego" PR.

  • 0

    31. ~issa  2006-08-28 20:16:30  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    Czy(li) czarny PR Kurskiego , partyjnego kolegi szefa UKE nie zasluguje na potepienie Pani Strezynskiej , zas czarny PR w wykonaniu(???) jej (rzekomych) wrogow juz zasluguje , tak? Jaka tu jest logika? przy okazji , jako spec od polityki - o jakiej to agencji mowila szefowa , moze wiesz? Czy to moze jednak czarny PR? Oblakane nie? To jest wlasnie zycie polityczne w polsce. Jak mozna utopic w gownie dowolnego ministra rekami i ustami starych oficerow SB. Jak mozna wykonczyc kandydata na szefa IPN podobnym stylem. Rzecz jasna w niedziele obowiazkowe spotkanie w kosciele - przekazanie sobie znaku pokoju i wycalowanie biskupich pierscieni. Szkoda slow. Przypominaja mi sie slowa piosenki Kazika -"Przewalaja sie pod dachem posiadania wladzy zadze , to wszystko sie dzieje za twoje pieniadze..."

  • 0

    32.  2006-08-28 20:19:25

    WitekT- jak by Cię doszły słuchy o powołaniu tej agencji,która ma zdyskredytować Streżyńską, to daj cynk- może wspólnymi siłami "zajmiemy" się tą agencją ;)

  • 0

    33. ~issa  2006-08-28 20:25:06  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    Acha - i w jaki sposob mozna "zdyskredytowac jej prace"? Czy to chodzi moze o news w ktorym okazalo sie iz w 2005 roku liczba linii stacjonarnych w Polsce spadla o 700 tysiecy (!!!), bez pomocy politykow? Co zrobilo tych 800 tysiecy , ciekawe - moze ... przeszlo do konkurencji? Ktora juz dawno jest na wyciagniecie reki , dla tych ktorzy umieja liczyc.

  • 0

    34.  2006-08-28 20:50:00

    A jednak prezes TP się zmienił

  • 0

    35. ~clyde  2006-08-28 20:51:16  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Jak dotąd to tylko ingrzyska. Już gawiedź krzyczy "śmierć, śmierć" (operatorom). W dobre intencje UKE uwierzę jak zobaczę trochę "chleba", czyli niższe ceny dla klietów. Naprawdę niższe, a nie o symboliczny grosz (vide ceny ze stacjonarnych na komórki).

  • 0

    36. ~poznaniak  2006-08-28 20:58:59  host: 213-238-103-239.adsl.inetia.pl

    Pani Anno, Pani się nie boi, dwie trzecie abonentów murem za Panią stoi !!!

  • 0

    37. ~poznaniak  2006-08-28 21:12:33  host: 213-238-103-239.adsl.inetia.pl

    ***arnie - jak będzie trzeba: pójdziemy demonstrować. Myślę, że Witek zorganizuje transparenty. Skopiujemy pomysł "Naszości" i Piotrowskiej-Oliwie damy kominiarkę - symbol "podejścia TPSA do klientów". Cóż, to ludzka rzecz okradać...

  • 0

    38. ~in-plus in-minus  2006-08-29 00:47:02  host: dtt229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I dorodnego tasiemca - symbol Tele 2 ;)

  • 0

    39. ~wlo  2006-08-29 13:09:02  host: asf118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Agencję... Dobre ;-) Fobię ma jakąś nasz szeryf-kobieta?

Dodaj swoją opinię