Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Strefa Plus" działa już w 3G

"Strefa Plus" działa już w 3G

WitekT 5 Stycznia 2007 16:27

0 0

Od kilku dni usługa Strefa Plus w końcu działa na stacjach 3G, dzięki temu użytkownicy telefonów UMTS mogą wykonywać tańsze połączenia ze zdefiniowanej przez siebie strefy.



Polkomtel uporał się już także z problemami ze zmianą strefy, która nie działała poprawnie co najmniej od początku listopada. Informowaliśmy o tym w tej wiadomości.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2007-01-05 16:50:53

    Caly Plus - przez lata nie mogl zrobic stefy w umts az tu nagle mozna :) widac - wystarczy chciec a samo sie naprawi , tyczy sie takze to edge ...

  • 0

    2. ~dt  2007-01-05 16:59:42  host: wap.plusgsm.pl

    Szalony- nowy rok, nowy budzet i nowe mozliwosci ;)

  • 0

    3.  2007-01-05 17:08:03

    ***szalony: masz już w końcu ten EDGE? Sądząc po host to tak skoro się zarzekałeś, że jak do końca roku nie zrobią to Era będzie ;-)

  • 0

    4.  2007-01-05 17:10:07

    U mnie jeszcze nie uporali ze zmianą strefy. Wczoraj przyjęli ode mnie zgłoszenie i czekam na wynik analizy problemu. Szybko sobie poradzili z tą awarią, raptem ponad 2 miesiące.

  • 0

    5.  2007-01-05 17:19:29

    Buciu - dobra masz pamiec :) wstrzymalem sie na 1-2miesiace bo w grudniu na 1bts o dziwo po latach "dostalem" edge ale na 2bts nici :/ zglosilem reklamacje zapytanie i od odp Plusa zalezy czy do Ery uciekne :) co ciekawe mi w Aleksandrowie-pikaja nodeB Z lodzi-szczecinska ale zasieg mam umts tylko na wsch Aleksandrowa :/ Era narazie z umts u mnie glebiej penetruje :-)

  • 0

    6. ~jojo  2007-01-05 21:26:57  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Co, lyder technologiczny wreszcie się obudził i zrobił coś sensownego?

  • 0

    7.  2007-01-06 03:26:49

    dziś działała...ale teraz coś znowu się schrzaniło i nie działa. Dodam tylko że jest różnica, ponieważ w Strefie Plus w GSM słyszymy podwójny jingiel, a w Strefie Plus 3G pojedyńczy...

  • 0

    8.  2007-01-06 09:58:00

    Dario u mnie w Lodzi mam w strefie taki sam sygnal podwojny jak w gsm i "narazie" wszystko dziala :)

  • 0

    9.  2007-01-06 09:59:04

    Nareszcie się doczekałem zmiany strefy i poprawnego numeru kierunkowego. Tylko czy Polkomtel ma zamiar zawsze usuwać awarie w takim terminie?

  • 0

    10. ~  2007-01-06 16:54:22  host: xdsl-930.wroclaw.dialog.net.pl

    Moze i dziala, ale powiadamianie na smsa w PLUSNECIE nie dziala od prawie 3 tygodni. Ciekawe czy tez naprawia po 2 miesiacach. Moze Pan technik naprawial STREFE PLUS i nie mial czasu sie PLUSNETEM zajac. Tylko zeby mu w miedzyczasie nie kazali jeszcze magazynu pomalowac bo 3 miesiace to beda naprawiac.

  • 0

    11.  2007-01-06 18:24:25

    10: to na Swięta wyłączyli powiadomienia na SP, żeby można było odpocząć od smsów :-)

  • 0

    12.  2007-01-06 20:20:54

    10. - a ustawiłeś? Bo u mnie nie było żadnej przerwy - nawet dzisij dostałem kilka maili - przyszły powiadomienia.

  • 0

    13. ~ja  2007-01-06 21:13:19  host: chello087206164137.chello.pl

    czy korzystając ze strefy plus na wyświetlaczu jest jakaś informacja, że znajduję się w strefie prócz tego dźwięku przed inicjacją połączenia ?? niektóre telefony mają ikonkę "domku" kiedy ona się podświetla/włącza ?

  • 0

    14. ~jojo  2007-01-06 23:39:21  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    "wlo", a może Ty masz jakieś układy w Polkomtelu. Jak była awaria w Simplusie, prawie wszyscy pisali, że mieli problemy z tym prepaidem, a u Ciebie wszystko śmigało. Teraz przy awarii Strefy Plus też u Ciebie wszystko śmiga. Tylko u innych są problemy (?) Ciekawe... ;-D

  • 0

    15.  2007-01-07 15:09:10

    jojo - na dowód tego, że mówię prawdę (a zu pełnie nie rozumiem dlaczego miałbym kłamać - nie leży to w mojej naturze) mogę Ci wysłać dziesiątki esemesów powiadamiających o nowej poczcie. Więcej powiem - niedawno nawet zmieniłem alias w plusnecie (spam zasypywał skrzynkę i przy pojemności 10 MB wiadomo co się działo - chociaż to nie jest moja podstawowa skrzynka - mam komercyjne znacznie większe ;-)) i nie wpłynęło to ani na polepszenie ani na pogorszenie usługi powiadamiania. Nie musisz być zgryźliwy - zapewniam Cię, że działa. Ze strefą latem miałem problemy na dwóch numerach - przy zmianie strefy przez e-bok. Pisałem o tym wcześniej. Zmiana esemesem zadziałała bez problemu. Chociaż inaczej - zmiana z e-bok zadziałała, tyle, że o ile strefę przeniosło, nie zmieniło "kierunkowego" - po powrocie był problem z ponowną zmianą - system twierdził, że strefa już jesn na "kierunku" 43. Wysłanie esemesa pomogło. Także wspominałem że znajomym niedawno aktywowałem strefę - na kilku numerach - bez problemu. Być może dlatego, że nie mają UMTS-owych telefonów i nie ma u nas UMTS-u jeszcze? Nie wiem - w każdym razie bez problemów dało się aktywować strefę.

  • 0

    16. ~jojo  2007-01-07 16:59:17  host: eez89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "wlo" uspokój się! Nie jestem wcale zgryźliwy, to Ty chyba jesteś przewrażliwiony. Ja sobie tylko tak zażartowłem, a ten już... Ach!

  • 0

    17. ~choco  2007-01-07 17:29:19  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    3G w plusie to jest jakas parodia

  • 0

    18. ~lukasm  2007-01-08 08:25:18  host: abjr122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *jojo: nie wiesz, że niektórzy są przewrażliwieni na punkcie swojego ukochanego operatora?

  • 0

    19.  2007-01-08 09:20:12

    lukasm - to nie to... to po prostu fakty.

  • 0

    20.  2007-01-08 11:24:17

    chcieliby unowocześnić się, ale jak to w Plusie napotykają na wiele problemów:]

Dodaj swoją opinię