Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Strategiczna współpraca LG i Yahoo!

Strategiczna współpraca LG i Yahoo!

sirmark 21 Lutego 2007 17:49

0 0

LG Electronics ogłosił rozpoczęcie współpracy z portalem Yahoo!. W ramach współpracy takie usługi jak Yahoo! Go for Mobile 2.0, Yahoo! Mail i Yahoo! Messenger będą dostępne w telefonach LG. Ponadto, użytkownicy komórek LG będą mogli korzystać z nowej aplikacji Yahoo! oneSearch, która umożliwia natychmiastowe wyszukiwanie informacji internetowych w telefonach komórkowych.

Mający swoją premierę na początku tego roku, program Yahoo! Go 2.0 redefiniuje usługę mobilnego Internetu w telefonach komórkowych poprzez wyjątkowe wzornictwo produktu, możliwość personalizacji za pomocą treści z całego Internetu i odkrycie na nowo funkcji przeszukiwania sieci w telefonach komórkowych z wykorzystaniem aplikacji Yahoo! oneSearch. Stylizowany w formie karuzeli, design nowej przeglądarki ułatwia użytkownikom nawigację przez widżety Yahoo!Go, spersonalizowanie poczty e-mail, a także dostęp do informacji lokalnych, map, bieżących wiadomości, informacji sportowych, finansowych, rozrywki, prognozy pogody. Dzięki tym aplikacją, użytkownicy telefonów LG będą mogli łatwo poruszać się po usługach Yahoo!, cieszyć się dostępem do najświeższych wiadomości i najlepszej rozrywki, pozostając w kontakcie z innymi internautami.
Współpraca LG i Yahoo! ma na celu umocnienie pozycji obu firm na polu technologii mobilnej. Wyposażone w usługi Yahoo! telefony LG będą dostępne zarówno u operatorów sieci komórkowych jak i w bezpośrednim kanale dystrybucji. Dodatkowo, LG i Yahoo! rozważają także udostępnienie usług Yahoo! w innych produktach LG.

Źródło tekstu: LG     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~issa  2007-02-21 18:06:34  host: azz25.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Yahoo Go jest dostępne jako darmowa aplikacja do ściągnięcia pod n73 na pewno. W Mini Operze zmieniła się także wyszukiwarka z google na yahoo.

 • 0

  2. ~żabcia  2007-02-21 19:54:52  host: apn-99-83.gprspla.plusgsm.pl

  ja korzystam z Yahoo w mojej N6680, która współpracuje lokalnie z Panoramą Firm i rzeczywiście to zdaje egzamin, zwłaszcza kiedy jestem w innym mieście. ***issa próbowałeś nawigację smart2go z E61 i GPS?

 • 0

  3. ~issa  2007-02-21 20:06:07  host: azs66.neoplus.adsl.tpnet.pl

  ***Żabcia - nie mam tak wysublimowanego uzrądzenia jak moduł GPS:) Jeśli chodzi o smart2go , robiłem tylko symulacje trasy , wyszukiwałem konkretne ulice , aczkolwiek musze przyznać , że za dokładne to nie jest.

 • 0

  4. ~  2007-02-21 22:30:25  host: emo203.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Google i tak rządzi a yahoo to siedlisko spamu i reklam

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet