Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Steve Wozniak: iPhone 8 to to samo co iPhone 6 i 7

Steve Wozniak: iPhone 8 to to samo co iPhone 6 i 7

orson_dzi 24 Października 2017 10:28

7 4

apple keynote

Współzałożyciel Apple'a nie ma w planach zakupu iPhone'a X w momencie premiery. Nie widzi też różnicy pomiędzy poprzednimi generacjami smartfonu.




W wywiadzie dla CNBC współzałożyciel Apple'a powiedział, że jest szczęśliwym użytkownikiem iPhone'a 8, co mogłoby być bardzo dobrą reklamą dla smartfonu, o ile nie połączymy tego z resztą wypowiedzi. Wozniak do tej pory zawsze kupował nowego iPhone'a w dniu premiery, ale pomimo tego, że jest zadowolony z iPhone'a 8, to jest on dla niego taki sam jak iPhone 7, a ten z kolei jest taki sam jak... iPhone 6. iPhone X będzie pierwszym iPhonem, którego nie kupi w dniu premiery.

To jednak nie koniec wbijania szpilek. Wozniak nie jest też przekonany do działania funkcji Face ID. Wg niego system rozpoznawania twarzy nie będzie działać tak dobrze, jak przekonują eksperci Apple'a.

Źródło tekstu: CNBC; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple iphone x | apple | steve wozniak

w sumie: 27
  • 0

    8.  2017-10-24 11:15:49

    @3, mlb - to "nieco" jest raczej kolosalną różnicą w moim odczuciu i dobiciem do poziomu topowych smartfonów. Teraz mamy bardzo dobry czas na update do 7-mki.

  • 0

    9. ~  2017-10-24 11:36:08  host: 168.235.197.149

    @4 Luin czy możecie zablokować tego dzieciaka?

  • 1

    10. ~karluum  2017-10-24 11:38:47  host: 91-241-35-3.internet.jettel.pl

    Postęp dla postępu to nowotwór.

  • -3

    11.  2017-10-24 11:55:05

    @6 bardzo jesteś łaskawy. Myślę, że w IP8 są bebechy z okresu 2008-2009 maks.

  • 0

    12. ~Marek.  2017-10-24 12:02:06  host: ip-91-224-185-17.multi-telekom.pl

    @11 uderz w stół, nożyce same się odezwą :)

  • -1

    13.  2017-10-24 12:19:21

    @6 skoro ma bebechy z 2012 roku to czemu jest obecnie najwydajniejszym telefonem jaki powstał i pewnie dopiero X go przebije?

    http://tlp.is/f98

  • -3

    14.  2017-10-24 13:01:54

    @13 cos mi sie tu nie zgadza z tym co wkleiles. Przeciez applehejterzy - Ci co wszystko wiedza, zawsze twierdzili ze apple sprzedaje iphony za najwyzsza cene z podzespolami sprzed 2 lat. Teraz co zrozumiale podnosza stawke i pisza o 5 latach @6. Ja to rozumiem trzeba sie rozwijac wiec podnioslem stawke do 8-9 lat. Kto da wiecej?

  • 0

    16. ~abc  2017-10-24 14:06:54  host: 212.160.172.71

    Tak to jest gdy się produkuje same dobre rzeczy... nie widać różnicy... Ale ja i tak zostanę przy Andku, bo go lubię ;-)

  • 1

    17. ~  2017-10-24 14:15:12  host: public-gprs359000.centertel.pl

    Ajfon to marketingowy syf, mówny jak jest, qupa to qpa, do tego droga i ograniczona programowo ble

  • 1

    18. ~gosciu  2017-10-24 15:29:00  host: 79.184.190.188.ipv4.supernova.orange.pl

    Jak to? Mozna powiedziec cos nie przychylnego na Apple?

  • 1

    19. ~Takto  2017-10-24 15:51:12  host: static-84-9-23-78.vodafonexdsl.co.uk

    Ja bym sobie X kupił za te 5000 zł lecz aby sobie na to pozwolić musiałbym miec z 100 tys wolnej gotówki. Wtedy proporcja wydatków byłaby ok. Na razie odkładam na mieszkanie dlatego nie ma opcji aby tyle tys wydać na telefon. Lecz jak ktoś np. zarabia 20 tys zł to mu takiego telefonu nie żałuje... Lecz jak ktoś zarabia mniej niż cena iPhona to nie widzę sensu... miesiac do pracy chodzic... aby kupic telefon ajj

  • 0

    20. ~  2017-10-24 16:07:54  host: aekw199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Miałem iPhone 5s przez pół roku, brakowało mi jakiś tam aplikacji, widgetów, możliwości instalowania aplikacji z innych źródeł, brakowało mi wielu darmowych aplikacji, a te same płatne w sklepie Apple były droższe. Miałem wiele zastrzeżeń, ale telefon działał super płynnie, robił bardzo przyzwoite zdjęcia, bateria świetnie trzymała. Jakość połączeń była zauważalnie lepszej jakości od mojego wcześniejszego telefonu, także w trybie głośnomówiącym. Jak kogoś stać na wydanie 4 tys na telefon czemu nie, uważam że warto. Nie rozumiem tej zawiści i taktowania ludzi kupujących iPhony za frajerów. Choć ja wole androida z jego wszystkimi wadami.

  • -1

    21.  2017-10-24 16:37:18

    Może ze trzy-cztery rozsądne wpisy. Reszta to ścisk dupy biednych dzieciaków i dorabianie ideologii do nieposiadania tego telefonu. Chociażby taki Marek. Nazywanie kogoś frajerem, że kupił coś na co jego nigdy nie będzie stać. Z jego myśleniem to nigdy go nie będzie stać

  • 0

    22. ~Endriu:)  2017-10-24 17:16:41  host: 188.47.61.74.ipv4.supernova.orange.pl

    5S za 999 zł -się zastanawiam;)
    http://tlp.is/f9e

  • 1

    23.  2017-10-24 17:22:27

    Mialem do czynienia zarowno z ip6, 7 jak i 8. Faktycznie wielkich roznic nie ma. Sadze ze to po prostu marketing: naj nowszy, najszybszy, naj. .. naj.... Nie kazdy tak jak wiekszosc tu piszacych interesuje sie telekomunikacja nie kazdy wie ile rdzeni, ramu, ma jego telefon. Mam kolege ktory pracuje na budowie (w UK wiec go stac) i co rok zmienia kolejnego iphone na najnowszy model "bo lepszy". Jedynie teraz czeka na X. Tak dziala marketing Apple'a. Co do mnie mam S8+ i uwazam ze jak dla mnie jest znacznie bardziej funkcjinalny niz wszystkie IP. Podkreslam "jak dla mnie" i nie oceniam kogos bo woli Apple pomimo ze sam bym nie kupil

  • 1

    24. ~gość  2017-10-24 17:44:19  host: public-gprs213440.centertel.pl

    @21 Nieprawda. Znalazłoby się kilka osób które stać na zakup emejzingfona ale go nie kupują dlatego że uważają że nie jest tyle wart na ile go wycieniają. Bo nie jest. I to jest właśnie frajerstwo, przepłacanie za przeciętną i tanią w produkcji rzecz tylko dlatego bo ma jabłko w logo i powoduje wątpilwą "wyjątkowość" posiadacza. No tak, apple fani są wyjątkowi, a raczej emejzing:-)

  • 0

    25. ~  2017-10-24 18:05:19  host: user-94-254-165-90.play-internet.pl

    @4 Ty za pisem? zal mi Ciebie

  • 0

    26. ~4D  2017-10-24 18:27:05  host: public-gprs377966.centertel.pl

    @22. Ja bym na twoim miejscu dołożył 300 zł i kupił wielokrotnie lepszego oraz dużo nowszego iPhone SE.
    Poza tym warto pamiętać o tym, że przy licznych niedoróbkach, a nawet wadach fabrycznych w poszczególnych generacjach iPhone-ów to właśnie iPhone SE jest jak dotąd zdecydowanie najmniej problemową generacją.

  • -1

    27.  2017-10-24 19:47:25

    To samo tyczy się Samsungów...S6, S7, S8 czy LG. Zmiany w sensie technicznym odczuwalnym dla przeciętnego użytkownika są coraz mniejsze. Mamy sytuację podobną do tej z klasycznych, klawiaturowych telefonów. Teraz każdy, a przynajmniej duży gracz jak Apple czy Samsung stara się dołożyć / wcisnąć swoje usługi np. metody płatności. Dla reszty zostają okruszki, a wielkiej szansy na dorównanie Apple, Samsungowi nie mają, no może jak jesteś Huawei, które i tak jak wymienieni działa także w innych branżach. LG i Sony ratuje to, że też są gigantami, HTC idzie tak kiepsko, że sprzedali kawałek firmy Googlowi. A reszta to chińskie firmie łamiące prawo/patenty i prawie nie sprzedające poza Chinami/Azją.

    @25
    Głosowanie na PiS to porażka intelektualna, politycy tego samego sortu co i Platforma, ale różnica jest taka, że tamci starali się zająć ciepłe posady i siedzieli cicho. PiS zaczyna mówić ludziom co mają myśleć, wierzyć, robić, rozbija się samochodami, tworzy spółki z publicznej kasy gdzie trafiają ich ludzie. No i...na miejsce Polaków do pracy sprowadza Ukraińców ;) Tak wstajemy z kolan i jesteśmy niezależni, że Morawiecki (czyli Kaczyński bo on wszystkim kieruje) otwiera i dopłaca do kolejnych zagranicznych tj, niemieckich, koreańskich firm. Czym to się różni od rządów PO ? Większą propagandą i jednak tym, że tworzą prawo pod siebie, niekorzystne dla obywatela.

  • 0

    28.  2017-10-27 09:29:20

    Gh0st i trochę mniej kradną:)
    I nie mają barona w każdym województwie. Taka drobna różnica

Dodaj swoją opinię