Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Stephen Elop: milioner z samych odpraw

Stephen Elop: milioner z samych odpraw

WitekT 19 Września 2013 16:54

7 3
Stephen Elop dostanie 18,8 mln euro odprawy od Nokii i przejdzie do Microsoftu, na co składa się 4,1 mln w gotówce i 14,6 mln euro w opcjach na akcje. 3 lata wcześniej dostał 6,2 mln dolarów odprawy od Microsoftu idąc do Nokii - pisze Financial Times.

Zobacz: Microsoft przejmie dział urządzeń i usług Nokii.

Takie informacje zawarto w dokumentach na nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy Nokii, które odbędzie się 19. listopada. Ma ono zatwierdzić przejęcie działu urządzeń i usług przez Microsoft. Nokia poinformowała, że 70% odprawy Elopa pokryje amerykański producent oprogramowania.


Źródło tekstu: Financial Times, wł     

Dodaj do:

Tagi: microsoft | nokia | stephen elop

w sumie: 22
  • 3

    3. ~  2013-09-19 17:04:16  host: v11-12.opera-mini.net

    A jeszcze więcej pracuje za 400 euro

  • 1

    4.  2013-09-19 17:04:53

    Trzeba opłacić człowieka od rujnowania. U nas tez jest kilka ciekawych nazwisk z tej kategorii

  • 2

    5. ~Calm7  2013-09-19 17:07:57  host: v17-11.opera-mini.net

    O matko, z nóg mnie ścięło! 4x18mln... W dodatku Nokia w kiepskim stanie, a temu kmiotkowi jeszcze dopłacają... Eh...

  • 4

    6. ~XXX  2013-09-19 17:26:59  host: aftl206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Stephen Elop: milioner ktory wykonczyl Nokie....

  • 4

    7.  2013-09-19 17:29:53

    Premia za obniżenie wartości Nokii, tak aby microsoft mógł łyknąć za niewielkie pieniądze

  • 5

    9.  2013-09-19 18:26:17

    Historia z Elopem powinna przejść... do historii.

  • 3

    10. ~  2013-09-19 18:28:34  host: 77-254-183-169.adsl.inetia.pl

    a od M$ też pewnie dostał co nieco za tę swoją krecią robotę...

  • 3

    11.  2013-09-19 18:29:36

    Specjalista od wrogich przejec.... Wziac 24 mln za utopienie Nokii... i w nagrode dodatkowa ciepla posadke w MS na kilka nastepnych latek a moze nawet do emerytury. Zapisanie sie na kartach historii telekomunikacje bezcenne ;) Szkoda Nokii

  • -2

    12. ~Peter  2013-09-19 18:49:37  host: oel154.internetdsl.tpnet.pl

    glupi jestescie wydaje sie Wam ze dojscie do stanpwiska prezesa korporacji wielkosci nokia to bulka z maslem, na takie stanowiska trafiaja naprawde super ogarnieci ludzie a to ze podejmuja czasami nietrafione decyzje to tak juz jest ze zycie polega na wyborach i dokonujac ich nie wiem y czy beda sluszne niezaleznie od intencji (a sadze ze intencja elopa byloby podejmowac lepsze bo za to jest jeeszcze wieksza premia). Rozuiem ze wszyscy komentujacy zawsze podejmowali same dobre decyzje i dlatego pracuja za 5K lub 500 euro a nie za miliony

  • 3

    13. ~pabloki  2013-09-19 18:51:32  host: apn-31-2-121-91.dynamic.gprs.plus.pl

    tak ładnie po(d)łożył nokie że mu się należy jakieś kieszonkowe. kontrakt zobowiązuje. u nas też był taki co stadion robił ...

  • 4

    14. ~skalarek  2013-09-19 19:48:12  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    Finowie najwyraźniej zgłupieli...

  • -1

    15. ~zdzis  2013-09-19 21:33:19  host: apn-31-1-189-82.dynamic.gprs.plus.pl

    i tak własnie gnoi i niszczy firmy w majestacie prawa.

  • -1

    16.  2013-09-20 00:00:04

    ja nie moge pojeć po hooy brali tego Kreta, czemu szefem nie był FIn

  • -1

    17. ~kmiocie  2013-09-20 02:34:48  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    @1 - opowiedz tą historie o 5000? u siebie w gimnazjum

  • 1

    18. ~blebleble  2013-09-20 02:39:42  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    16@ - ehhh dzieci, dzieci... nie oni brali, tylko bankrutująca Nokia musiała się jakoś ratować - albo koniec albo przejęcie, nie było innych opcji, Elop był tylko narzędziem w operacji przejęcia za obopólną zgodą - przyszedł na kilka lat do Noki po to żeby Microsoft ją przejal i tyle

  • -1

    19. ~Twardokesek  2013-09-20 06:19:13  host: dynamic-78-9-1-147.ssp.dialog.net.pl

    la vie change avec Orange ty pracujesz w Paryzu z hosta goliat.interkonekt.PL Kto w to uwierzy? ;)

  • -1

    20. ~?  2013-09-20 07:50:26  host: public-gprs570301.centertel.pl

    Jak na upadajaca firmę bez zysku sporo. Aż dziwne że odpowiedzialny za stan stan dostaje takie pieniądze na odchodne.

  • 1

    21. ~monter  2013-09-20 08:23:32  host: 118.68.129.211

    @19 widzę ze nie znasz Orange i jej sieci. Laczy sie przez vpn i wychodzi "na swiat" przez bramę ktora jest w PL.proste.

  • 0

    22. ~Adi  2013-09-20 08:45:53  host: 195.205.165.2

    Ten pan powinien dostac kopa w dupe a nie 4x18milionow. Z reszta za co za jakie super wyniki?? No ale takie czasy ze zwykly pracownik dostanie 1500euro a prezes miliony niezaleznie od wynikow.

  • 0

    24. ~  2013-09-20 19:23:22  host: 122.252.211.62

    @21 racja, zwykły serer proxy , po komendzie tracert widać że jest ten host na łączach netii.

Dodaj swoją opinię