Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Statystyki rynku urządzeń bezprzewodowych

Statystyki rynku urządzeń bezprzewodowych

WitekT 25 Sierpnia 2006 15:11

0 0

W ciągu najbliższych 5 lat rynek urządzeń bezprzewodowego dostępu do Internetu będzie rósł o 26% rocznie – stwierdza raport firmy analitycznej ARC Advisory Group.

Według raportu, rynek urządzeń bezprzewodowego dostępu dla klientów indywidualnych, SOHO (najmniejsze firmy; ang. Small Office, Home Office) oraz firm małych i średnich miał w 2005 roku wartość 325,7 mln dolarów. W 2010 roku jego wartość ma przekroczyć 1 mld dolarów.
Jak twierdzą analitycy ARC Advisory Group, jednym z najważniejszych czynników tego wzrostu jest spadek cen urządzeń dostępu bezprzewodowego. Rośnie także wydajność urządzeń Internetu bezprzewodowego, która nie różni się obecnie niczym od wydajności urządzeń umożliwiających tradycyjny, kablowy dostęp do Internetu.

Takie rozwiązania, zakładające obecność mobilnych pracowników wyposażonych w zintegrowane urządzenia bezprzewodowe, mogą znacznie ułatwić pracę handlowcom lub przyczynić się do stworzenia procesu zdalnego kontrolowania produkcji i dystrybucji wyrobów, co zmniejsza koszty – stwierdza raport.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~mirekb  2006-08-25 16:23:44  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    witam,niedawno swietowalismy 15lat od 1 w POLSCE MAILA czyli wejscie netu do nas,mialo byc tak pieknie,skomputeryzowany zus,urzedy skarbowe oraz wiele innych by odchudzic biurokracje,tp sa dala wszystkim net oprucz wlasnie urzednikow z ktorymi za dobrze zyla..jak sie ciesze z odwolania Jozefiaka a STEREZYNSKA NIECH ROBI TAK DALEJ.BY SIEC BYLA DLA WSZYSTKICH.POZDRAWIAM

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet