Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Statystyki ostatniej edycji tajemniczych kodów Orange [ankieta]

Statystyki ostatniej edycji tajemniczych kodów Orange [ankieta]

WitekT 24 Września 2011 10:47

0 0

Podczas trzeciej odsłony zabawy z tajemniczymi kodami Orange, z akcji skorzystało 2,2 mln użytkowników (kart SIM), którzy wprowadzili 9,7 mln kodów, czyli 4,3 na kartę - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Pamiętam pierwsze spotkanie w marketingu prepaid, na którym dyskutowaliśmy, jak wypromować tajemnicze kody Orange. Trochę się posprzeczaliśmy, ale postawiliśmy tylko na net, media społecznościowe i mój blog. Bez drogich reklam w TV. Nie brakowało wątpiących, ale już pierwsza edycja potwierdziła, że nie trzeba milionów złotych, aby miliony klientów skorzystały z świetnie wymyślonej akcji. Na portalach telekomunikacyjnych kodowe newsy biły rekordy popularności, mój blog zanotował największą liczbę komentarzy i odsłon w historii, a profil na Facebooku zyskiwał fanów, jak nigdy wcześniej. Teraz jesteśmy po trzeciej odsłonie zabawy i przebiła ona pod każdym względem poprzednie - pisze Jabczyński.




Przypomnijmy, że trzecia odsłona tajemniczych kodów Orange trwała od 24. sierpnia do 13. września. W tym czasie pojawiło się 16 kodów. Wszystkie wiadomości opublikowane na TELEPOLIS.PL, które dotyczyły tej edycji zabawy, zanotowały w sumie prawie 300 tys. odsłon i ponad 2,4 tys. komentarzy.

Czy skorzystałeś z III edycji tajemniczych kodów Orange?

Tak, wiele razy
46.41%
Tak, jeden-dwa razy
7.60%
Nie, choć mam telefon w Orange
6.89%
Nie, bo nie mam telefonu w Orange
28.62%
Nie, bo nie słyszałem o kodach Orange
10.47%

Wszystkich głosujących: 1394



Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • -1

    35. ~zbyszek  2011-09-24 21:10:14  host: auto.89-22-39-252.matrix-net.pl

    a może rzecznik napisze o braku przyznania nagrody za jakość obsługi:-)

  • 0

    36. ~  2011-09-24 21:45:37  host: z11-11.opera-mini.net

    33, 34. Przecież to właśnie wy, plajowicze najgłośniej trąbicie o tym 5zł na rok! Hahaha

  • 1

    37. ~Piotrek  2011-09-25 00:29:20  host: 188.146.44.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    7550 mega w OFNK i 40minut na play -tak podsumuję Tajemnicze kody edycja 3

  • 2

    38.  2011-09-25 07:14:01

    37: A nie przypadkiem 755 MB w OFnK?

  • 0

    42. ~Zenobiusz  2011-09-25 09:38:15  host: host-89-229-83-34.szczecin.mm.pl

    @40,@41: Otóż to! Karta OFnK leży u mnie w szufladzie i nie korzystam, właśnie ze względu na brak zasięgu we wioskach, do których często jeżdżę w weekendy i zabieram laptopa. No i jaki sens ma oferta OFnK, skoro nie da się tego wykorzystać z braku zasięgu, a jeśli się takowy trafi, to wrażenia z psuje kompresja grafiki, albo w ogóle tak zmula, że lepiej dać sobie spokój z tym całym Orange ( ja po 12 latach abo.). W praktyce nie da się z tego OFnK normalnie korzystać. Jakość ich "internetu" zdecydowanie odbiega od Plusa lub T-M, zwłaszcza tam, gdzie mamy zasięg jedynie GPRS/EDGE. Moim zdaniem, Orange to zdecydowanie najgorszy operator (oceniam całokształt).

  • 0

    45.  2011-09-25 10:34:29

    Na moją kartę Orange przypadło 16 kodów ;-)

  • 0

    46. ~  2011-09-25 11:35:54  host: 77-254-93-57.adsl.inetia.pl

    @37 - pijawka.

  • 0

    49.  2011-09-25 13:37:40

    @47: żal mi ludzi, którzy nie rozumieją, co to interpunkcja. a wydawałoby się, człowiek po podstawówce, ale jednak nie.

  • 0

    51.  2011-09-25 18:09:07

    Skoro mowa o Orange, to ja dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że z "Weekendów z Orange" mogą korzystać abonenci prepaid, gdy chciałem w ramach tej promocji aktywować mobilną TV i się udało.

  • 1

    52.  2011-09-26 08:25:05

    Wszyscy płaczą nt. ważności konta, robi się to już nudne. W sumie dobrze, że ci, dla których 16,66 zł/m-c to zbyt dużo, siedzą w Play, bo na pewno nie są to rentowni klienci i przynajmniej sieci świadczące usługi na poziomie nie będą stratne.

  • 0

    53. ~zbyszek  2011-09-26 12:28:19  host: host-33.ip.emouse.pl

    @52:tu nie chodzi o to ile chcesz wydać na miesiąc, ale ile musisz wydać, operator Cie zmusza do wydawania pieniędzy, nawet gdy na 12 miesięcy przez 10 przekraczasz tą kwotę znacznie, a przez dwa miesiące potrzebujesz mniej pieniędzy, to właśnie wtedy operator zmusza Cię do wydania pieniędzy.

  • 0

    54. ~pomarańczka  2011-09-26 12:43:45  host: 194.126.166.77

    skoro play jest taką super siecią to czemu już dostała tyle kar od UOKiK????tylko nie mówcie, że to też wina PO :-D osobiście zamiast dzwonić do kogoś w play wolę za tą kwotę kupić na bazarku pomarańczkę:DD niech oni do mnie dzwonią skoro mają "za darmo" i w ogóle tak super!!!;))

  • 0

    55. ~  2011-09-26 12:48:40  host: z43-06.opera-mini.net

    54: Tak a Ty będziesz leżał i nic nie płacił. To po co jesteś w W3 jak Cię nie stać zadzwonić? Mnie w Play stać zawsze.

  • 0

    56. ~  2011-09-26 15:03:34  host: z11-11.opera-mini.net

    54). No ja też wolałbym do Ciebie zadzwonić lub kupić pomarańczę niż do tego pleja :-)

  • 0

    57. ~  2011-09-26 18:04:46  host: ip95.elektrosat.pl

    @28, a czy posiadasz może internet stacjonarny od Orange - Orange Freedom? Jeżeli tak to chciałbym podpytać Cie o stan nowości w sieci

  • 0

    58. ~  2011-09-26 18:28:18  host: cjf133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    57 ?

  • 0

    59.  2011-10-02 18:50:28

    @34, w Heyah i TT wejdzie roczna ważność konta po wykonaniu jakiejkowliek czynności w sensie odebranie lub wykonanie połączenia. ;)

  • 0

    60. ~heniooo  2011-10-17 20:07:06  host: z-tpnet-1.nysa.3play.net.pl

    wiecie moze czy bedą jeszcze te kody ?. :]

  • 0

    61. ~jacek  2011-11-11 19:47:42  host: dynamic-78-8-29-125.ssp.dialog.net.pl

    kiedy będą kody na listopad???///

  • 0

    62. ~grzesiek>?  2011-11-17 13:29:44  host: zeus.menos.org

    bedą jeszcze kody na ten rok? wgl.???

Dodaj swoją opinię