Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Stary zarząd PTC w radzie nadzorczej

Stary zarząd PTC w radzie nadzorczej

WitekT 4 Lutego 2011 18:19

0 0

Klaus Hartmann, który do końca zeszłego roku był prezesem PTC, został dziś powołany do rady nadzorczej operatora - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Hartmann od początku roku zajmuje stanowisko wiceprezesa ds. corporate governance & stakeholder management w centrali Grupy Deutsche Telekom w Bonn. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.




Do rady nadzorczej trafił też Michael Wilkens, który w 2010 roku był członkiem zarządu PTC odpowiedzialnym za strategię, marketing i sprzedaż, a teraz jest wiceprezesem ds. operacji międzynarodowych w Grupie Dueutsche Telekom.

Nowi członkowie rady zastąpili Marka Sowę i Adama Tomczyńskiego.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 1

    1. ~hahaha  2011-02-04 18:12:17  host: 77-253-184-60.adsl.inetia.pl

    klasyczna zmiana stołków....cytując jeden z polskich PRL owskich filmów ..."...mój mąż jest z zawodu dyrektorem." wiecie co to za film ;)?

  • 1

    2. ~...  2011-02-04 18:21:30  host: 188.146.0.7.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @1 Nie szukali a znaleźli:)

  • 0

    3. ~  2011-02-04 18:37:41  host: 225.etlink.pl

    @1 chyba jednak nie.

  • 1

    4. ~ala  2011-02-04 18:44:14  host: public-gprs164105.centertel.pl

    czyli był na szkoleniu w sprawie wprowadzania "madzentowych" koszul? bo różowy to nie jest :)

  • -1

    5.  2011-02-04 19:05:33

    Czyli jednak pomimo awansu Hartmann-a, wraca on ale nie jako prezes tylko jako członek rady nadzorczej. I dobrze w sumie.

  • 1

    6. ~  2011-02-04 20:39:36  host: 77-253-184-60.adsl.inetia.pl

    karuzela stołków... :) swój swemu krzywdy zrobić nie da.

  • 0

    7. ~chilly  2011-02-05 09:23:00  host: 89-74-230-228.dynamic.chello.pl

    Hartmann zna tę sieć, w końcu był jej prezesem i jego wkład w radę nadzorczą może przynieść wiele dobrego, Rakowski w Polsce jest nowy.

  • -2

    8. ~  2011-02-05 10:51:15  host: 87-207-4-122.dynamic.chello.pl

    strasznie stronniczy ten portal się zrobił do tego z cenzura, bo pewnie mój post będzie usunięty.

  • 2

    9.  2011-02-05 12:41:07

    @ jak nie piszesz nic na temat newsa, to jednak powinni usunąć Twój post. Wracając do Hartmanna to jednak dostał awans od DT za działania PTC, więc teraz może nowemu prezesowi dać jakieś rady. W końcu dużo pracy przed nimi w tym roku.

  • 2

    10.  2011-02-05 15:42:49

    Nie interesuje mnie, kto zasiada w zarządzie. Dla mnie istotne jest to, co mają do zaoferowania klientom i na jakich warunkach.

  • 0

    11.  2011-02-05 17:28:05

    Odgrzewane kotlety nigdy nie są dobre...

  • -1

    12.  2011-02-05 18:06:23

    @9 pewnie o Play pisał :D:D @10 Toms jak widać po ostatnich nowościach w Erze robi się coraz ciekawiej więc OK!

  • 0

    13.  2011-02-05 19:00:21

    Nic mi te nazwiska i tak nie mówią. Bardziej interesujące byłoby, kiedy pojawią się kolejne podwójne doładowania w Tak Taku, bo na skorzystanie z obecnych zostało już kilka dni.

  • -1

    14. ~  2011-02-05 22:29:27  host: 87-207-4-122.dynamic.chello.pl

    12. wie o co chodzi, sponsoring musi być po całości, możliwość uruchomienia Teleplay w roamingu newsem na weekend na telepolis... a co newsa, to niemcy robią po prostu swoje i tyle.

  • 1

    16. ~qaz  2011-02-06 20:07:00  host: 89-73-112-50.dynamic.chello.pl

    Tylko w polityce jak się zmienia władza ludzie kumaci i odpowiedzialni wylatują ze stołków nawet gdy maja dobre rezultaty. W biznesie liczą się ludzie którzy wykazali w temacie i są na bieżąco. To za czyjej kadencji byli nie ma nic do gadania

Dodaj swoją opinię