Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Stary" zarząd PTC krytykuje "nowy"

"Stary" zarząd PTC krytykuje "nowy"

WitekT 17 Października 2005 19:34

0 0

"Stary" zarząd PTC, popierany przez Vivendi i Elektrim Telekomunikację, opublikował na stronie zarzadptc.pl swoją opinię na temat opublikowanych własnie wyników finansowych spółki.

Oto tekst oświadczenia:

W pierwszym półroczu 2005, pod rządami nielegalnego zarządu, dynamika ekspansji Firmy dramatycznie spadła. Dziś PTC rozwija się niemal dwa razy wolniej od konkurentów.

Winę za to ponosi nielegalny zarząd, dla którego rozwój Firmy nie jest żadnym priorytetem.

W polityce nielegalnego zarządu dostrzegamy istotne błędy, w tym kierowanie się polityką maksymalnego oddłużenia Firmy kosztem inwestycji w pozyskiwanie nowych Klientów oraz inwestycji w UMTS.
Polska Telefonia Cyfrowa ma wspaniałych pracowników, którzy pracują ciężko i z dużym zaangażowaniem, tym niemniej POTRZEBNE JEST PROFESJONALNE PRZYWÓDZTWO, BY WYGRYWAĆ Z KONKURENCJĄ, TAK JAK KIEDYŚ.

Na szczęście Firma ma stabilną sytuację finansową i poradzi sobie z bieżącymi trudnościami bez większych problemów.

Jon Eastick
Ryszard Pospieszyński


O wynikach PTC pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: zarzadptc.pl     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-10-17 21:24:01

    Czyli w duzej czesci krytykuja sami siebie, bo to oni swymi decyzjami sprawili, ze firma nie miala oferty dla klientow w IV kwartale 2004 i pierwszych miesiacach 2005 r. Na dodatek w oswiadczeniu jest sprzecznosc: skoro firma ma stabilna sytuacje finansowa, to chyba nie jest zle. No ale ja sie nie znam, ja tylko czytam...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet