Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Startujemy z porównywarką usług komórkowych!

Startujemy z porównywarką usług komórkowych!

WitekT 25 Września 2014 14:15

29 4

Dziś wystartowaliśmy z nowym działem na TELEPOLIS.PL - porównywarką usług komórkowych. Dzięki temu szybko i wygodnie będzie można znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.

Porównywarka powstawała przez kilka miesięcy, jest zasilona potężną porcją danych promocji operatorów komórkowych: z telefonem i bez, dla przenoszących numer i biorących nowy itp. Niedługo w porównywarce powinny znaleźć się specjalne oferty operatorów, które dostępne będą tylko na stronach TELEPOLIS.PL. Dlatego zachęcamy do korzystania z naszej strony za każdym razem, gdy jesteście zainteresowani zakupem nowej aktywacji bądź przedłużeniem dotychczasowej umowy.

Po ustawieniu typu promocji oraz wysokości abonamentu, jaki jesteście skłonni płacić, otrzymujecie listę danych. Zawęzić można ją wybierając np. jeden lub kilka interesujących modeli telefonów, a potem posortować np. po wielkości pakietu internetowego czy dokładnej cenie miesięcznego zobowiązania. Po kliknięciu przycisku DALEJ i zostawieniu swoich danych osobowych, operator odezwie się w sprawie tej konkretnej oferty. Oferty, która być może jest dostępna akurat tylko na TELEPOLIS.PL.

Porównywarka dostępna jest z dwóch miejsc - albo z poziomu miejsca, gdzie kiedyś umieszczona była górna reklama, albo z zakładki PORÓWNYWARKA, która znajduje się pomiędzy zakładkami ARTYKUŁY i PROMOCJE.




Z czasem porównywarka zacznie coraz bardziej "wgryzać się" w serwis, dostarczać cennych danych (np. o średnich cenach telefonów na przestrzeni czasu), a także wzbogacać się co raz bardziej zaawansowane opcje oraz oferty - stacjonarnego internetu i telefonii, telewizji czy mobilnego internetu.

Jak podoba Wam się nasze nowe narzędzie? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych ocen i uwag.

Jak oceniasz naszą porównywarkę usług komórkowych?

Bardzo przydatna
44.73%
Przydatna
20.45%
Mało przydatna
14.54%
Zupełnie nieprzydatna
17.73%
Nie mam zdania
2.56%

Wszystkich głosujących: 626


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: porównywarka | telepolis.pl

w sumie: 156
  • 0

    138.  2014-09-26 16:18:32

    wlo: nie będzie płatne. :-)

  • 0

    139. ~pabloki  2014-09-26 17:08:29  host: public-gprs516899.centertel.pl

    porównywanie bezpłatne ... to może chociaż telepolis płatny.

  • 0

    140.  2014-09-26 18:57:51

    pabloki: nie, choć będziemy dodawać nowe funkcje w Koncie Premium - ale ciągle w myśl zasady "dajemy więcej, a nie zabieramy" i nie będzie to dotyczyło porównywarki.

  • 0

    141. ~SeT  2014-09-27 12:20:06  host: dqs220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    HA HA HA!!!! Comperia daje o sobie znać!!!!! ŻAŁOSNE!

  • 0

    142.  2014-09-27 19:44:39

    SeT: czyli co?

  • 0

    143.  2014-09-28 09:37:54

    troche srednio wyglada to, ze zaznaczając przy abonamencie, ze chce zobaczyc jedynie oferty no limit, wpada na liste na przykład play za 9 zł miesiecznie, dlatego ze jest tam no limit do wlasnej sieci :/ i żadnego innego (sms/rozmowy do wszystkich).

  • 0

    144. ~mkkot  2014-09-28 13:56:40  host: n07-05-01.opera-mini.net

    Dla wszystkich wielce zdziwionych, model biznesowy tego jest prosty: klient znajduje ofertę na telepolis, klient kupuje przez telepolis, telepolis ma prowizję. Na pewno lepsze to niż reklama.

  • 0

    145. ~||telepolis.pl/$hmlhttprequest  2014-09-28 14:11:00  host: accp68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja tam już od bardzo dawna nie widzę ŻADNYCH reklam - ani pływających ani stałych. Nawet czarny banner gdzieś mi zginął :-)

  • 0

    146. ~Minus  2014-09-28 18:54:36  host: 41.65.31.118

    Razem z reklamami proponuje usunięcie wszystkich wpisów 'wlo' z całego Telepis.

  • 0

    147. ~qwe  2014-09-29 12:34:59  host: 62.44.46.30

    Przydałaby się możliwość sorotwania po cenie telefonu.

  • 0

    148. ~  2014-09-29 17:45:52  host: 89-70-196-39.dynamic.chello.pl

    @WitekT #134

    Na Telepolis.pl są jakieś reklamy? Nie zauważyłem ;)

  • 0

    149.  2014-09-29 21:18:02

    148: życzę Ci, aby ktoś kiedyś zaczął wykorzystywać Twoją pracę za darmo. Nie, nie chodzi o to, że źle Ci życzę - ale wtedy byś zrozumiał jakie głupstwo robisz. Zawsze nauka jest najlepsza na własnych błędach i na własnej skórze.

  • 0

    150. ~play  2014-09-30 11:02:19  host: 178-37-26-35.adsl.inetia.pl

    brakuje częci ofert, np. Formuły Europa z telefonem (s4) z Play.

  • 0

    151. ~svr  2014-10-02 23:02:00  host: 70.hosts212.ostrowski.pl

    Szkoda ze nie można korzystać na tablecie - nie działa suwak z cena miesięczną

  • 0

    152. ~amigo  2014-10-05 15:37:38  host: host-89-230-32-250.dynamic.mm.pl

    Witek ta porównywarka jest według mnie źle skrojona. Chyba troche źle do tego podeszliście ale rozumiem to początek i mam nadzieję, że to się zmieni.

    Nie ma żadnych parametrów wyboru na przykład : stawiam na minuty , stawiam na sms, stawiam na internet, stawiam na kwotę miesięcznego wydatku na usługi tel.

    Można powiedzieć, że łatwiej jest oblecieć wszystkich operatorów i wybrać coś dla siebie niż z tej waszej wyszukiwarki ale mam nadzieję na zmiany.

  • 1

    153. ~  2014-10-05 15:57:46  host: epe186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    149, no, moja prace i wiedze kiedys wykorzystal za darmo jeden redachtorek tpolis - ten ze szczurza morda, co to chwali sie, ze zna sie na "ed.yto.rin.gu" tekstow, czymkolwiek by to nie bylo. Jako ze ty z kolei dziamgales kiedys, ze odpowiadasz za cala redakcje, rozumiem, gruby pracowniku comperii, ze do mojego blokowania reklam nie masz zastrzezen.

  • 0

    154. ~amigo  2014-10-06 12:20:21  host: host-89-230-32-250.dynamic.mm.pl

    Ta usługa powinna się nazywać przeglądarka usług, a nie porównywarka bo takiej funkcji na razie nie ma.

  • 0

    155.  2014-10-18 12:00:33

    a kiedy ta porównywarka zacznie normalnie działać ? nic poza pierwszą stroną się nie wczytuje,jak naciskam na następną stronę to zawsze pisze nie udało się pobrać ofert,proszę spróbować ponownie,jeśli tak to ma wyglądać to wyłączcie to do czasu naprawy tego.

  • 0

    156.  2014-11-07 14:03:12

    To teraz trzeba podać swoje dane i zgodzić się na kontakt doradcy, żeby obejrzeć oferty w porównywarce? I zaakceptować regulamin, w którym stoi wyraźnie że porównywarka zawiera subiektywnie wyselekcjonowane oferty. To ma być zabawne? Mogę się już śmiać?

  • 0

    157.  2014-12-02 13:14:58

    Oferta RBM Energy na kartę jest źle pokazana w porównywarce,tam jest wyświetlana oferta na abonament a nie na kartę,dokładnie to samo pisze w dziale ofert na abonament,poprawcie to.

Dodaj swoją opinię