Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Startuje Plus online

Startuje Plus online

LuiN 7 Maja 2009 18:14

0 0

Od 7. maja na stronie sieci Plus funkcjonuje Plus online, który zastąpił dotychczasowy E-BOK.



plus online plus online




Nowa wersja witryny różni się od poprzedniej przede wszystkim oprawą graficzną. Stronę podzielono na 4 głównie zakładki: "Strona główna", "Płatności", "Usługi i pakiety" oraz "Sprawy konta i formalności".

Poszczególne zakładki mają formę zestawienia informacji oraz znajdującej się niżej listy podzielonych na kategorię czynności, których może dokonać użytkownik. Na górze strony wyraźnie oznaczono dla jakiego numeru wprowadzane są zmiany, o ile złotych została przekroczona kwota abonamentu oraz jaka jest kwota ostatniej faktury - wraz z możliwością uregulowania rachunku online.

Aktualnie nowa wersja witryny wciąż jest aktualizowana przez co zdarzają się przerwy w jej działaniu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28. ~Marek  2009-05-08 07:01:35  host: host-81-190-166-23.gorzow.mm.pl

    Przełączanie międyz numerami jest ale mało wygodne. System jak podaje łączne opłaty PLN ponad pakiety to dzieli na poszczególne telefony. Ale żeby zobaczyć ile pakietów zostało na wszystkich telefonach to już trzeba w każdy wchodzi pojedyńczo a w starym systemie podawał zbiorczo wykorzystanie pakietów dla wszystkich telefonów. SYSTEM JEST TRAGICZNY ile się trzeba naklikać żeby coś zobaczyć.

  • 0

    29. ~Marek  2009-05-08 07:07:19  host: host-81-190-166-23.gorzow.mm.pl

    Wykaz bieżącego zużycia - billing Możesz skorzystać jeśli: posiadasz aktywny elektroniczny obraz faktury - przymuszanie siłą do efaktury

  • 0

    30. ~sumix  2009-05-08 07:13:16  host: gkk83.internetdsl.tpnet.pl

    ten plus online to jedna wielka niedoróba, za jajka tego kto to klepnął do użytku

  • 0

    31. ~Marek  2009-05-08 07:18:35  host: host-81-190-166-23.gorzow.mm.pl

    "Zobaczysz tam swój rachunek telefoniczny oraz szczegółowy wykaz usług z 3 ostatnich miesięcy" Nie bardzo rozumiem dlaczego tak krótko billing ma być dostępny ochrona danych przede mną samym??? Jak zapomne wydrukować to papap billing. TPSA jest od nich lata świetlne do przodu, system bilingowy po prostu zwala z nóg, raporty wg róznych kryteriów np 10 najdłuższych rozmów, 10 najcześciej wybieranych numerów. Ehhh Plus to się uczy do czego koło służy.

  • 0

    32.  2009-05-08 08:46:56

    ~Marek - zawsze z 3 ostatnich miesięcy był... A czy korzystasz z tych analiz? Ja raz widziałem swoje konto w Tepsie tylko. Gdybym miał takie analizy w Plusie byłbym zadowolony... przez pierwszy kwartał albo góra pół roku - pobawiłbym się tak samo jak robię to raz na jakiś czas "ręcznie", żeby wiedzieć to c wiem bez tych analiz ;-) Jakby było to by było jednak. Nie ma na liście aktywnych pakietów wszystkich aktywnych pakietów niestety - to uwaga do nowego eboku. Szczególnie zasobów pozostałych do wykorzystania.

  • 0

    33. ~pduncz  2009-05-08 10:27:32  host: vpn-ochota90.net.icm.edu.pl

    Leszcze, jak można coś tak strasznie niedopracowanego włączać dla publiki, i to jednocześnie wyłączając dotychczasowy system... ech ;-(

  • 0

    34. ~Marek  2009-05-08 10:31:27  host: any164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Raporty TPSA czasami raz na rok zerkene popatrze czy jakis blizej nie znany numer jest zbyt czesto wybierany (rozmowy prywatne pracownikow :)) W plusie bylby w sam raz do okreslenia numerow np do bezplatnej 5-ątki. Ja mam pełną fakturę (firma) i to mi odpowiadało teraz mnie na siłe uszcześliwiają a i tak będę fakturę dostawał. Raport w Plusie to tez sobie sam przy pomocy skanera robiłem. Jak się umowa kończy żeby stawki sieci porównać skan rachunku/OCR do Excela potem proste formułu i już mam dokładnie ile do jakiej sieci w m-cu dzownie z podziałem na Kontakt Plus itp. - potem podstawiam stawki różnych sieci i wychodzi prawda. Myślałem o Play nowy abo firm w koncu 26 gr netto musi byc lepsze od Elastycznej z 43 gr netto. I co? Play wychodzi mi drożej bo w plusie mam Kontakt Plus, Strefe Plusa i sie okazuje ze na tym duzo zyskuje a w Play pakiet wewnatrz sieci jest dopiero po abo czyli do luftu.

  • 0

    35. ~  2009-05-08 11:20:31  host: f142-052.opera-mini.net

    Marek: od nie dawna są nowe taryfy Nowy Play dla Firm. I na szczęście wreszcie minuty do Play i na stacjonarne schodzą równolegle z minutami do wszystkich.

  • 0

    36.  2009-05-08 12:05:25

    @34 A jak przyporządkowujesz połączenia? Bo od kiedy na billingu w Plusie są te dziwne znaczki, muszę wprowadzać ręcznie. Chociaż ma to też dobre strony, bo patrzę uważniej na billing i widzę, kto dokąd zmigrował )

  • 0

    37. ~  2009-05-08 12:05:37  host: 77-253-93-8.adsl.inetia.pl

    dogłebniejsza analiza połaczeń bardzo by sie przydał - chociażby raz czy dwa razy w roku przy zmianie taryfy Ja chetnie bym z niej skorzystał nawet jakby była płatna - oczywiscie jednorazowo bo płacic dodatkowo za taka możliwość by raz na 24 miesiace skorzystać raczej bym sie nie zdecydował. Grandą jest dla mnie natomiast płatne połaczenie z BOK-iem (nawet w taryfach biznesowych) Dlaczego Era i Orange potrafią mieć to za darmo a Plus i tu musi zarabiać na pomocy dla swoich abonentów ? Chyba jednak trzeba będzie przenieść 6 swoich numerów do innej sieci

  • 0

    38.  2009-05-08 12:07:33

    Co do samego "wydarzenia". Jeśli jest tak kiepsko jak piszecie, to może jest to dzieło tych samych ludków, którzy zmieniali ostatnio wygląd Allegro, czyli wprawdzie pełno usterek, ale przynajmniej ma nowy wygląd? ;)

  • 0

    39. ~Marek  2009-05-08 14:06:01  host: any164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @35: Dzięki za info muszę popatrzeć. @36: Rozpoznanie sieci w Excelu po nazwie, tych znaczkow wogole nie skanuje Kontakt plusa wyłapuje mi formula ktora szuka danego numeru (dodatkowe kolumny, każda kolumna w prawo od skanu to sieć albo jakaś usługa/opcja) A Strefaplusa u mnie tak smiesznie wychodzi ze prawie 100% mam w strefie - cale miasto Gorzow Wlkp.

  • 0

    40. ~Psion  2009-05-08 14:20:29  host: 87-205-237-145.adsl.inetia.pl

    TRAGEDIA, jescze raz próbowałem, niech włącząstarą wersję. Będą mieli mniej roboty, a klientowi będzie łatwiej. zamiast poprawić hosting, dołożyć serwerów, to dodają czsożerny skrypt. Porażjące :(

  • 0

    41. ~  2009-05-08 18:06:11  host: f142-059.opera-mini.net

    Dzisiaj dobrze mi smigal PLUS ONLINE dziwie sie Wam nie dzialalo. Ja nie narzekam!

  • 0

    42.  2009-05-08 18:07:22

    37. - to zmiana cenników - o tym jeszcze informacji nie było ;-) Nie przesądzajmy więc...

  • 0

    43. ~tymis  2009-05-08 18:56:58  host: 082139032195.radom.vectranet.pl

    Cały czas mam stary ebok i może tak zostać. Nie mam z nim już od dłuższego czasu kłopotu. Natomiast jak widać po krytyce nowego, nie działa on za dobrze...

  • 0

    44. ~pduncz  2009-05-09 08:51:44  host: 190-bi1-5.acn.waw.pl

    o, faktycznie włączyli stary ebok. uff. tylko szkoda że nie można się zalogować ;-(

  • 0

    45. ~kwietniowy  2009-05-09 12:34:51  host: amk199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    faktycznie nie można się zalogować - próbuję od wczoraj i nic - żenada . . .

  • 0

    46. ~pwk  2009-05-10 08:40:29  host: c229-106.icpnet.pl

    Stary e-bok wciąż działa! Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami dotyczącymi nowego wynalazku. Nie wiem, po co takie parcie na wciskanie flasha we wszystko co się da. Do wyświetlenia wszystkich informacji na jednej stronie potrzeba chyba monitora 32 calowego - po co takie wielkie litery, animacje. To ma być proste i konkretne, szybkodziałające rozwiązanie, dostępne także mobilnie za pomocą przeglądarki www w komórce. Orange swego czasu popsuł swoje "on line" pakując wszędzie flasha i kolorowe animowane bajery, wyłączając możliwość aktywacji częsci usług, które można aktywować smsem lub przez czlowieka w bok. Widać Plus idzie w tym kierunku. Bez sensu!

  • 0

    47. ~materac  2011-04-21 10:26:52  host: 195.60.183.2

    Plus online to totalna kicha!! po zakonczeniu okresu bilingowego trzeba czekać az 4 dni na wygenerowanie raportu oraz aby dowiedziec sie ile będzie do zapłacenia.. żenada

Dodaj swoją opinię