Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Startuje kolejny MVNO w Polsce - Lycamobile

Startuje kolejny MVNO w Polsce - Lycamobile

WitekT 1 Listopada 2011 10:07

4 0
Na polskim rynku wystartował nowy operator MVNO - Lycamobile. To międzynarodowy operator, który stawia głównie na rozmowy międzynarodowe.

Lycamobile działa na infrastrukturze Polkomtela i ma własną numerację z przedziału 729 2-6. Dość ciekawą pozycją w cenniku są rozmowy wewnątrzsieciowe do wszystkich użytkowników Lycamobile na świecie - pierwsze 30 minut kosztuje 8 pensów (0,39 zł), potem taka stawka jest pobierana co minutę. Połączenia na stacjonarne do wszystkich krajów europejskich to koszt 4 pensów (0,19 zł).

Na razie Lycamobile nie ma szerokiej sieci dystrybucji w Polsce. W Wielkiej Brytanii SIM-y tego operatora można kupić m.in. w Tesco. Operator ma ponad 6 mln klientów m.in. w Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii, Hiszpanii, Szwajcarii, Niemczech, Portugalii, Belgii, Austrii, Francji oraz USA i Kanadzie. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie lycamobile.com, a przykładową ofertę dla Wielkiej Brytanii - lycamobile.co.uk.

Źródło tekstu: Lycamobile, wł     


Dodaj do:
w sumie: 116
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    128. ~Iw  2012-03-23 17:25:01  host: 178-37-142-46.adsl.inetia.pl

    Ceny zadowalające ale wielki minus za brak możliwości doładowania on-line. Na stronie internetowej jest napisane że można doładować, ale obsługa klienta twierdzi że w Polsce to nie działa. Proponuję nie wprowadzać w błąd klientów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    129. ~Amer  2012-03-29 14:36:15  host: n35ip78.piekary.net

    bardzo dobry sim card lycamobile now poland in schengen hehehe

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    132. ~zofiakielek  2012-05-21 20:27:39  host: 89.184.181.124

    nie wierzcie ludzia co dobrze pisza o tej sieci bo to wszystko robia pszedstawiciele rzeby sprzedawac jeszcze wiecej kart startowych .oklamuja ludzi mam ta karte i teraz bardzo rzaluje bo urzywam tego numeru slurzbowo i teraz mam problem bo nie moge sie nigdzie dodzwonic .po co komu taka siec lepiej poszukaicie jakieis bardziej rzetelnej sieci co nie ma ludzi za debili .tylko traktuja ludzi na powarznie . jak sie zapytasz przedstawiciela czemu sa problemy to ci odpowie ze to nie morzliwe a jak mu powiesz to zadzwon do mie i przynim sie okazuje ze nie morze to robia mine zdziwionego idioty co tylko wie jak ci dac karte i tyle sami tak naprawde nie wiedza nic o tej sieci . jednym slowem ta siec jes ch..u...j...a warta

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    133. ~zofiakielek  2012-05-21 20:30:06  host: 89.184.181.124

    ciekawe ile ci dali za tak dobra opinie

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    134. ~zofiakielek  2012-05-21 20:31:07  host: 89.184.181.124

    nie dajcie sie oszukac . zastanowcie sie dobrze

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    135.  2012-05-21 21:09:09

    @131-134 a na co sprzataczce sluzbowy telefon,bo sadzac po Twojej ortografi i skladni,to wyzszego stanowiska nie piastujesz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    138. ~  2012-05-22 17:38:18  host: 89.184.181.124

    siec do bani naciogacze zgadzam sie z opinia ...zofiakielek... prawde mowi

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    139. ~kfijatek  2012-05-27 17:46:42  host: dyndsl-091-096-169-240.ewe-ip-backbone.de

    Słowniki nie są takie złe, sporo można się z nich nauczyć... A Lycamobile wymaga strasznie dużo danych osobistych...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    141. ~Rafał  2012-07-11 13:24:41  host: acnh56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    POLECAM! Super sprawa do kontaktów z bliskimi. Dziewczyna w UK, co miesiąc ma na polskie Lyca 3000 minut. Ja do niej płace 0,29 zł za 30 min. Rewelacja!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    142. ~aga  2012-07-29 20:41:17  host: 159-255-191-233.anet-online.pl

    ale ciekawe jaka cena bedzie na polaczenia z polski do holandii jak skończy sie promocja 30 minut za 29 groszy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    143. ~aga  2012-07-29 20:44:05  host: 159-255-191-233.anet-online.pl

    bo promocja jest do 31.07.2012

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    144. ~piotrekk  2012-08-20 21:45:23  host: z06-10.opera-mini.net

    czego tak wsiadlas na firme i przedstawiciela skoro za karty nie wzial ani grosza a zasieg lepszy niz w play a poza tym jak lubisz podpisywac umowy na dwa lub trzy lata to gratuluje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    145. ~  2012-08-20 21:55:01  host: 77-253-142-249.adsl.inetia.pl

    @143 - no i co? Nico, odnowiona jak co miesiąc. Taką mają politykę, teraz do końca sierpnia, a promocja jest tak przedłuzana od startu sieci, która miała miejsce w listoparsze, czy tam październiku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    146. ~  2012-09-23 10:20:36  host: host-92-20-175-168.as13285.net

    W Polsce rozmawiałem z zoną za 29gr za pół godziny, teraz jestem w UK i żona dzwoni do mnie za 29gr za pół godziny, a ja mam do niej 3000 minut z angielskiej karty za darmo (50 h) znajomi mi nie wierzyli ,żeskype nie używam. Nie jestem żadnym przedstawicielem tej sieci, mało tego 12 lat pracowałem w plusie. Ja jestem zadowolony i to bardzo. Pozdrawiam niedowiarków, szczególnie Zosię analfabetkę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    147. ~kat  2013-01-15 22:01:34  host: 89.19.72.79

    Nie wypowiem się jak sieć działa na terenie Polskie, ale powiem jak wygląda to w połączeniach międzynarodowych. Mieszkam w Irlandii, lyca używam od sierpnia 2012 roku. Dzwonię do rodziców do Polski (mają lyca PL) za całkowitą darmoszkę, bez limitu połączeń oraz do faceta w Niemczech (1min/1c). Wychodzi baaardzo tanio, bo jak zasilę za 5 euro to mam na 500 min rozmów z Niemiecką Lyca. Dotychczas rodzime Vodafone pozwalało mi na górą godzinną rozmowę za tę cenę... :( Co do jakości połączeń: czasem rzeczywiście nie można się od razu dodzwonić, ale jak próbuję niekiedy 3-4 razy pod rząd i jest ok. Nie jest to wielce uciążliwe :) Ogólnie polecam :)