Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Startuje Jambox Online

Startuje Jambox Online

orson_dzi 16 Listopada 2015 13:35

0 1

Abonenci telewizji Jambox, należącej do SGT S.A., mogą już oglądać telewizję na ekranach innych niż ekran telewizora. Z nowej usługi Jambox Online można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej lub poprzez aplikację mobilną na tabletach i smartfonach bez dodatkowych opłat.

SGT S.A., operator cyfrowej telewizji interaktywnej JAMBOX, zakończył właśnie testy nowej usługi i rozpoczął jej wdrażanie. Jambox Online jest dostępna dla abonentów, którzy są w posiadaniu Pakietu Wielotematycznego HD i Pakietu Wielotematycznego Super HD. Mogą z niej korzystać w obrębie gospodarstwa domowego po wcześniejszym zalogowaniu się do usługi.

Z Jambox online można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej (dotyczy komputerów i laptopów) oraz wykorzystując aplikację mobilną (dotyczy tabletów i smartfonów).
W ramach JAMBOX Online abonenci mają aktualnie dostęp do prawie 70 kanałów, w tym: Discovery Channel, Animal Planet, TLC, National Geographic, Nat Geo Wild, Nat Geo People, BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle, Da Vinci Learning, Travel Channel, Adventure TV, Motowizja, Nickelodeon, Cbeebies, Kino Polska, Filmbox, Filmbox Extra HD, Filmbox Premium, Filmbox Family, Filmbox Action, MTV Polska.

W pierwszym kwartale 2016 roku planowane jest uruchomienie kolejnych kilkunastu kanałów. Stale trwają rozmowy z nadawcami w celu udostępnienia w usłudze Jambox Online możliwie jak największej liczby kanałów.

Źródło tekstu: SGT     

Dodaj do:

Tagi: jambox | sgt

w sumie: 5
 • 0

  1. ~Adam M.  2015-11-16 14:15:41  host: h4-52.net.euron.pl

  Mój znajomy ma Jamboxa i widzę że SGT od 2 lat zatrzymał się w rozwoju. :(

 • 0

  2. ~qwe  2015-11-16 14:46:31  host: 212-106-21-30.adsl.inetia.pl

  Jak policzyć duble SD i HD to wcale tych kanałów dużo nie będzie
  Pakiet Mini HD
  TVP 1 SD TVP 1 HD ?
  TVP 2 SD TVP 2 HD ?
  TVN SD TVN HD ?
  TVN 7 SD TVN 7 HD ?
  Polsat SD Polsat HD ?
  i tak dalej.

 • 2

  4.  2015-11-16 15:20:19

  Jeszcze tylko aplikacja dla Smart TV i można by było powiedzieć, że jest komplet.

 • 1

  6. ~oko  2015-11-16 16:02:04  host: 4.net.igaz.net

  @2 Aco za znaczenie ma ilość kanałów raczej interesująca jest ich jakość, ja chętnie chciał bym mieć w pakiecie tylko 12 kanałów ale wyselekcjonowane przezemnie a nie to co ciekawe specjalne rozrzucone po kilku pakietach dopchanych dziesiątkami gów... kanałów tak by zedrzeć ze mnie więcej kasy z nic nie warty chłam. Dostawcy kontentu dyma.... swoich klientów a oni się cieszą cyferkami typu 250 kanałów

 • 0

  7. ~Calm7  2015-11-17 11:01:57  host: abbm201.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @1 . A co mnie obchodzi co ma Twój znajomy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet