Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Startery za darmo w Carrefour Mova

Startery za darmo w Carrefour Mova

sirmark 13 Października 2008 15:34

0 0

Od października wirtualny operator Carrefour Mova wprowadził promocję pod hasłem Kasa wraca, w ramach której pieniądze wydane na zakup startera wracają na konto klienta w postaci doładowania.

W ramach promocji w tym miesiącu wszyscy klienci, którzy zakupią starter Mova w cenie 9,99 zł i doładują konto za minimum 25 złotych, otrzymają zwrot pieniędzy za starter w postaci zasilenia konta na rozmowy. Promocja potrwa do końca października. Startery można nabyć we wszystkich hipermarketach Carrefour oraz supermarketach Carrefour Express (348 punktów w całej Polsce).




Akcja "Kasa wraca" łączy się z główną i stałą promocją polegającą na zdobywaniu darmowych minut na rozmowy w zamian za zakupy dokonane w sklepach Grupy Carrefour. Kody doładowujące znajdują się na każdym paragonie za zakupy.

Źródło tekstu: Mova     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2008-10-13 16:56:55

    @papszmir: bo nikt nie lubi pedalskiego fHancuskiego ;) W reklamie lansuja wymowe "KARFUR" (wiec teoretycznie prawidlowa)...

  • 0

    11.  2008-10-13 17:25:41

    papszmir - a dlaczego mówisz dilejt?

  • 0

    12. ~:))  2008-10-13 17:32:18  host: chello089076161248.chello.pl

    Albert na początku był OK, potem się skundlił, a Carrefour od początku (EXPRES) jest totalnym syfem, gdzie pracują sfrustrowani ludzie, którzy wszystko olewają - pewnie dlatego piszą czasem 'kerfur' bo tak się wymawia po polsku - natomiast co do zwrotu - czy za ten starter (za cenę) ma się już minuty, czy to tylko cena karty sim?

  • 0

    13. ~stach  2008-10-13 18:25:52  host: apn-77-113-72-142.gprs.plus.pl

    a kto to wie co masz za swoje pieniążki, najstarsi górale tego nie wiedzą. Ale jak zrobisz zakupy i ZAPŁACISZ za nie, to ZDOBĘDZIESZ (czytaj: wygrasz) 1 minutę w sieci Mova za każde wydane 10 pln. No, i teraz już wiecie dlaczego jest drogo ?

  • 0

    14. ~  2008-10-13 18:32:37  host: chello087206238075.chello.pl

    a ja na to mowie kalafior i to tez jest poprawne :)

  • 0

    15.  2008-10-13 18:40:05

    @wlo - a co to "ma to rzeczy" ???

  • 0

    16. ~pilot  2008-10-13 19:04:54  host: chello089076141193.chello.pl

    hmm ciekawe kto używa kerfurowego numeru? może jacyś napaleńcy heh. w ofercie nie ma niczego fajnego, wole sobie pójść do opa, który ma super wyposażoną swoją ofertę na kartę - tańsze numery, pakiet na MB, pakiety max minut - kto ma wiedzieć ten wie o co chodzi

  • 0

    17. ~tragedia  2008-10-13 19:57:42  host: aask146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzie nie spojrzę to jakaś tragedia. wypadek, zgon, kerfur mova. Alleluja, że mam swojego mixplusa, którego się nie powstydzę i gdzie mam jakieś porządne usługi jak darmowy numer.

  • 0

    18. ~  2008-10-13 20:02:45  host: abil179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wystarczy kupic starter za 10 zl aktywowac 15 dnia mesiaca dobic 60 min za zakupy i 1 dnia nastepnego miecha nastepne 60 min za zakupy. Czyli za dyszke mozna miec 20 min na kom i 120 za stacjonarne.

  • 0

    19. ~  2008-10-13 20:03:42  host: abil179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    aha te pierwsze 60 min trzeba wygadac do konca miesiaca

  • 0

    20.  2008-10-13 20:31:56

    tragedia ten mówiący kalafior ;-)

  • 0

    21.  2008-10-13 20:47:13

    #20 - grunt to sensowny komentarz

  • 0

    22.  2008-10-13 20:51:31

    #21: dzięki, miło że jesteś pod wrażeniem ;-)

  • 0

    23.  2008-10-13 22:39:26

    1: Carrefour Expressy to są takie mniejsze stragany, do ubiegłego roku nazywały się Champion lub Globi :-). 16: Jaki pakiet na MB? To jest Mova a nie Data i tam żadnej transmisji danych nie ma :-P. Za to można se zadzwonić za 8 PLN/min na telefon satelitarny (w Heyah, Mobilkingu czy Play kosztuje to dychę a w Polzadzie dwie). Jest to bez wątpienia najbardziej uwielbiana przez grupę docelową pozycja cennika :-P.

  • 0

    24. ~mirekb  2008-10-14 07:53:55  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @23 przestudiowales dobrze cennik mowiac o grupie doicelowej ale cuz tak musi byc nieraz ze nawet mvno nie dotrze do grupy docelowej

  • 0

    25.  2008-10-14 08:49:33

    przemopk - to, że nie zawsze mówimy tak jak się powinno mówić. Tylko nie wiem czemu czasem to nikomu nie przeszkadza a czasem wszystkim? I to mniej ważnch sprawach wszystkim przeszkadza... Ciekawe, że kasjerki nie chcą zasileń z paragonu... W przeciwieństrwie do punktów Rodzinka - prawie każda ma pod ręką swoją (??) kartę i przeciąga przez czytnik kiedy klient nie ma/nie zapyta go o kartę... ;-)

  • 0

    26.  2008-10-14 09:25:37

    bardzo dobry krok, wzrost sprzedazy kart zapewniony, cala kasa z zakupu sima wraca i mozna ja wygadac.

  • 0

    27. ~*****  2008-10-14 10:42:12  host: 213.25.189.50

    ...kto takie startery kupi?Wogole takie cos nie powinno istnieć-bo to szajs-ot co!!!Podobnie jak -"avon telefonia" mbank itp.itd.

  • 0

    28. ~xxx  2008-10-14 19:03:50  host: aeik166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 27. mbank jako mvno przynajmniej jest tani 45 gr. min. poprawka do newsa, minuty NIE znajdują się na każdym paragonie ale na tych, które opiewają na > 10 zł. to tak dla uściślenia choć wszyscy pewnie weidzą :)

  • 0

    29. ~get  2008-10-14 23:31:38  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    promocja tak żałosna jak i sklepy - najgorsze supermarkety w Polsce...

Dodaj swoją opinię