Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Startery "wRodzinie" rozeszły się na pniu

Startery "wRodzinie" rozeszły się na pniu

WitekT 14 Lipca 2009 10:36

0 0

CenterNet wystartował z usługami MVNO wRodzinie w miniony weekend. Nieprzypadkowo — to dni pielgrzymki słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę. Pielgrzymce towarzyszyła promocja usług operatora. Bardzo udana, jak się okazuje — pisze Puls Biznesu.

Szerzej o ofercie wRodzinie pisaliśmy w tej wiadomości, wygląd startera pokazywaliśmy w tej wiadomości.




Zainteresowanie zakupem starterów przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Przed stoiskami ustawiały się ogromne kolejki. Nasz partner sprzedał wszystkie przygotowane na inaugurację telefony. Znacznie większą popularnością cieszyły się jednak same startery i przygotowane specjalnie na tą okoliczność karty doładowujące, popularnie zwane zdrapkami — nie kryje zadowolenia Grzegorz Tomczyk, wiceprezes CenterNetu.

Do końca 2009 roku Centernet chce pozyskać 0,5 mln abonentów. Liczebność grupy skupionej wokół Radia Maryja i pozostałych mediów Tadeusza Rydzyka szacuje się na 2-4 mln. Chęć zakupu startera zadeklarował też Jarosław Kaczyński, prezes PiS. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38. ~sympatyczny  2009-07-14 14:44:15  host: chello087206026073.chello.pl

    @36: a oferta 36i6? a heyah przez dlugi okres przed liftingiem?

  • 0

    39. ~ahahah  2009-07-14 14:54:54  host: chello089074077126.chello.pl

    cegiełki w szpitalach także kiedyś schodziły :-)......Czciciele bożka jakim jest O. Rydzyk, także chcieli dorzucić swoją cegiełkę do jego "świętego" imperium i postanowili kupić pamiątki ( czytaj startery ).. :-)

  • 0

    40. ~Joey  2009-07-14 15:06:13  host: al024.netis.net.pl

    Ciekawe co będzie z tą siecią za rok, czy za dwa. Kiedyś SamiSwoi wchodziło na rynek z wielką kampanią reklamową, a teraz co? Już prawie nikt o tej "sieci" nie pamięta.

  • 0

    41. ~Twix  2009-07-14 16:04:25  host: 77-254-89-73.adsl.inetia.pl

    Tak z ciekawości to ile sprzedali tych starterów ?

  • 0

    42. ~ziomek13  2009-07-14 17:00:53  host: anm168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przy całym szacunku i sympatii ale takie newsy traktuje jako bezpłatną reklame imperium zła; ludzi chorych(klienci ,sluchacze) nalezy leczyc a nie ideologizowac ich jakim sekciarskim gównem

  • 0

    43.  2009-07-14 18:02:51

    Mimo tego że drogo, ale ważne że pochodzi od Rydzyka. Żenujące. Niech sobie kupują, Era przynajmniej na tym interesie coś zarobi.

  • 0

    44.  2009-07-14 18:07:40

    Z Jasnej Góry zrobili targ, idioci zamiast się modlić to kupowali startery.

  • 0

    45. ~GAS  2009-07-14 18:15:51  host: staticline13501.toya.net.pl

    Ale o co ten cały skowyt i ujadanie tych bez mózgowców z rodzin sowiecko-żydowskich i patologicznych nie chcecie to nie kupujcie i wara matoły bez mózgowe od o.Rydzyka i prezesa Kaczyńskiego bo nie warci jesteście nawet im buty wyczyścić...

  • 0

    46. ~ziomek13  2009-07-14 18:30:51  host: anm217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    45 nie pisz nigdy ze jestes Polakiem bo obrazasz mój naród

  • 0

    47. ~ZICO  2009-07-14 21:15:52  host: 94.254.131.141

    TVN i innych libertyńskich platwusów chce szlag trafić, że niepozorny o. Rydzyk robi taki biznes:-) Podobnie zresztą jak niektórych tutaj się pocących:-) A jeśli chodzi o wody geotermalne to trzeba przyznać, że o. Rydzyk już zrobił i jeszcze narobi wiele wstydu tej bandzie idiotów, która zarzekała się, że tych wód u nas nie ma. Aż, żal bierze, że nawet Pepiki są od nas dużo sprytniejsi, choć mają mniejsze zasoby wód geotermalnych. A jeśli o prowokacji mowa to jest nią bez wątpienia komentarz nr 45 napisany przez jedną z osób opisywanych przeze mnie powyżej.

  • 0

    48. ~*  2009-07-14 22:48:44  host: host-80-238-116-12.jmdi.pl

    Zawsze mnie bawiło, jak ludzie uważający się za lepszych od innych (według własnych standardów), są o wiele bardzie podatni na manipulację niż te przykładowe mochery. Wyśmiewanie się, głupie docinki i prostactwo formy wróży im świetną przyszłość nowoczesnego niewolnika,którzy będą myśleli, że ogarniają swoim krytycznym rozumem wiele zjawisk. A w praktyce gówno wiedzą i niewiele się już nauczą. Ale jak powiedziałem, nowoczesne niewolnictwo to przyszłość świata.

  • 0

    49.  2009-07-14 23:50:55

    @48- ot i sedno sprawy!!! Szczerze gratuluję niezwykłej trafności diagnozy problemu... pozdrawiam

  • 0

    50.  2009-07-14 23:57:37

    Uśmiałem się nieźle dziś z Monisi Stokrotki, jak ja szlag trafiał na antenie WSI24 Wrażenia bezcenne...

  • 0

    51. ~user=użytkownik=klient  2009-07-15 02:28:46  host: public24998.xdsl.centertel.pl

    Ceny usługi telekomunikacyjnej podobnie jak u innych 19/25/49/+polsat i p4. Za 330zł aparat o czytelnej, prostej, ergonomicznej konstrukcji z DWIEMA ŁADOWARKAMI - mobilna i biurkowa, latarka. Zasięg Ery też jest OK. ...a że tym telefonem nie nakręci filmu z obmacywania gimnazjalistki to plus - nie potrzeba więcej "samobójstw".

  • 0

    52. ~u  2009-07-15 02:31:16  host: public24998.xdsl.centertel.pl

    ale zapomniałbym - rejestracja użytkownika(dla chętnych;) to niezła porażka! inwigilacja w biały dzień:-/

  • 0

    53. ~pracownik plusa  2009-07-15 11:15:47  host: host8925215122.comnet.3s.pl

    Lepiej niz profil do plusa w simplusie:) Tam w sieci jest 19 groszy a poza sieć 59 gr:) Pogratulować:)

  • 0

    54. ~ahahah  2009-07-15 18:28:38  host: chello089074077126.chello.pl

    Diabeł w ludzkiej skórze, Rydzyk.....wystarczy posłuchać... http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6823955.html

  • 0

    55. ~cocks  2009-07-15 23:00:50  host: 83.143.138.10

    @48 ciekawa teoria, nowoczesne niewolnictwo, dobre, dobre ;)

  • 0

    56. ~Set  2009-07-18 17:54:40  host: chaos.tpnet.pl

    Dobra oferta, nic dziwnego, że sie świetnie sprzedaje.

  • 0

    57. ~  2009-07-20 22:00:19  host: ip-94-42-12-66.multimo.pl

    Michnik z Ketamanem znowu się wściekli. Teraz pewnie wypuszczą własne startery - wKonkubinacie, wGejostwie, wKonfidencji, wKomunie, wSB itp.

Dodaj swoją opinię