Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Startery JA+ Na Kartę za darmo na stronie Plusa

Startery JA+ Na Kartę za darmo na stronie Plusa

LuiN 8 Czerwca 2015 12:04

8 6

Od 8 czerwca Plus rozdaje za darmo nowe startery JA+ Na Kartę. Można wybrać jeden z dwóch starterów: JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 1 GB oraz JA+ Rozmowy i SMS-y bez limitu w Plusie.



Oba startery dają możliwość korzystania z promocji bez limitu do wszystkich sieci komórkowych. Można także rozmawiać i SMS-ować za 0 zł ze wszystkimi w Plusie w ramach promocji Zawsze bez limitu w sieci. Na obu starterach można włączyć usługę Rok Ważności Konta.




W ramach promocji, opisywanej w regulaminie jako konkurs, nie płaci się ani za starter, ani za przesyłkę, ale można odebrać tylko jeden starter. Akcji trwa do 5 lipca lub wyczerpania zapasów.

Zobacz: regulamin konkursu

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | ja+ | plus na kartę

w sumie: 23
  • 1

    4. ~pabloki  2015-06-08 12:24:47  host: 213.158.222.158

    czyzby spadała baza klientów? poza tym chyba rok ważności konta chyba ne może być z tymi promocjami i kosztuje aż 10 zł .

  • 4

    5.  2015-06-08 12:26:04

    Darmowy starter = 3 x W
    Wziąć, Wygadać, Wyrzucić

  • 0

    6. ~  2015-06-08 12:32:23  host: host-81-190-228-9.wroclaw.mm.pl

    @4
    W demobile RWK to 36zł rocznie, nie przesadzałbym z tym aż w przypadku polkomtela.
    I jeszcze 4gr tylko nie płacz proszę, aby użytkownik jak najrzadziej sprawdzał stan konta. W tle włączą jakieś grania na czekania których nie zawawiałeś i kasa ucieka.

  • -10

    7. ~LTE  2015-06-08 12:32:26  host: 188.146.76.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Zamówiłem kilka tysięcy opyli się głupim na Allegro.

  • 2

    8.  2015-06-08 12:36:10

    Ja bym się nie napalał zbieracze minut, bo chyba trzeba za 30 zł doładować, żeby ten 1GB/rozmowy były przyznane. Nie wczytywałem się. Zamawiam jednak, bo się przyda do zmierzenia poziomu sygnału dla internetu w interesujących mnie lokalizacjach.

  • 2

    9. ~:P  2015-06-08 12:42:28  host: 188.146.80.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Sig Wyraźnie pisze :
    Wystarczy, że:

    *kupisz starter z promocją Rozmowy, SMS-y bez limitu i 1 GB
    *doładujesz konto kwotą min.30 zł
    *i już możesz testować promocję aż przez 5 dni i to zupełnie za darmo.
    Jeśli ta opcja Ci się spodoba, włącz ją na stałe krótkim kodem

  • 2

    10. ~pabloki  2015-06-08 12:43:17  host: 213.158.222.158

    @6 tylko że RWK w timotaczu sie po prostu nie opłaca bo koliduje z prawie wszystkimi uslugami obniżajacymi koszty. w plusie też sie nie opłaca bo koliduje. a o roku ważności konta napisałem gdyż LuiN wspomniał o tym w newsie.

  • 4

    11. ~Ale-gro  2015-06-08 13:04:54  host: s30-06-01.opera-mini.net

    @7 juz jestesmy o tobie glupku uprzedze ni. Nic nie sprzedasz

  • 5

    12. ~@f643  2015-06-08 13:20:53  host: 212.160.172.84

    Taki chuy, że Plus dostanie moje dane osobowe. :-)

  • 2

    14. ~  2015-06-08 13:53:11  host: 77-254-243-11.adsl.inetia.pl

    Niech ktoś wytłumaczy na czym polega atrakcyjność tych starterów, czym się różnią od tych, które można kupić w kiosku?
    Zarówno w jednych jak i drugich żeby korzystać z promocji trzeba doładowywać konto. Czy jeżeli tutaj doładuję za 30zł i wykupię RWK, to będę miał no limit na komórki przez rok?

  • -5

    15. ~Calm7  2015-06-08 14:30:35  host: abaj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak za darmo te startery to wezmę ich ze 100.

  • 0

    16. ~  2015-06-08 14:40:49  host: n25-01-05.opera-mini.net

    nie da sie zamowic. niedziala.

  • 0

    17. ~czytelnik  2015-06-08 14:59:02  host: 79.106.8.50

    Czy dobrze rozumiem: karta aktywna będzie DOPIERO po doładowaniu za 30 zl? I wtedy będzie na karcie 35 zl, a do momentu doładowania w myśl opisu Solorza wychodzi... ze nic, tak?? Czy tylko chodzi tutaj o opcje DODATKOWA bez limitu?

  • -5

    18. ~Jarek Szczupak  2015-06-08 15:12:34  host: apn-5-172-252-59.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak dajo za darmo to biore ze sto

  • 0

    19.  2015-06-08 18:35:20

    http://tlp.is/6ju

  • -2

    20. ~MNP  2015-06-08 19:58:12  host: user-94-254-129-54.play-internet.pl

    Jak za darmo to ja płacę . Bhawo Ja :)

  • -1

    21. ~  2015-06-08 20:36:11  host: user-164-126-17-216.play-internet.pl

    kazdy daje za darmo karte - ale czy ta darmowa karta pozwala wykonac choc jedno połaczenie BEZ doladowania?

  • 0

    22. ~maks  2015-06-08 22:17:09  host: 088156129163.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Spoko pomysł. potrzebuję nowego numeru, więc jest jak znalazł. Druga sprawa, Plus ma też inną promocję teraz - co 5-te doładowanie gratis. Dla zwolenników braku stałych zobowiązań i niskich kosztów telefonii jest to sprawa do rozważenia co najmniej.

  • 0

    23. ~Haha  2015-06-08 22:19:50  host: 84-10-54-234.static.chello.pl

    Plus nie obsługuje mPay, więc jest tak samo przydatny, jak umowa śmieciowa.

  • 0

    24.  2015-06-23 12:39:54

    Dziś dostałem. Zamawiałem w dniu ukazania się newsa na Telepolis, wysłany 19 czerwca.

Dodaj swoją opinię