Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Starter ze stawką 0,19 zł w mBank mobile

Starter ze stawką 0,19 zł w mBank mobile

WitekT 9 Grudnia 2009 19:19

0 0
Od dziś w mBank mobile trwa promocja, w której można kupić starter z taryfą pozwalającą rozmawiać za 0,19 zł za minutę do wszystkich sieci. Stawka obowiązuje do końca czerwca przyszłego roku.

Starter kosztuje 19 zł (dodatkowo 5,25 zł za wysłanie listem priorytetowym) i ma na koncie 10 zł do dowolnego wykorzystania. W ramach oferty dostępny jest także comiesięczny, 50-megabajtowy pakiet transmisji danych - innych pakietów w ofercie nie ma.

Promocja obowiązuje do odwołania lub do wyczerpania zapasu starterów.

Zobacz: regulamin promocji Starter 19 groszy (plik .pdf; 54 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 91
  • 0

    72. ~  2009-12-10 12:03:18  host: p09-13.opera-mini.net

    Do 69: bez pakietów 5gr za 50lub100kilo. Natomiast w GA płaci się bez pakietów 1gr za 50kilo liczone łącznie.Są tam też darmowe MB za doladowania i są nowe pakiety także 300MB za 11zł(zarówno mbank mobile jak i gaduair w pakietach zarówno tych bezpłatnych jak i płatnych naliczane są co 1kilo.W gaduair przez 30dni od doladowania minuta rozmowy do różnych sieci to 22gr brutto.Więc także jest nieźle

  • 0

    73. ~a  2009-12-10 12:09:08  host: nat-w3.e-net.pl

    69: odnosnie 2 pytanie to nie jest mega tanio :( Latwo zapomniec sie i skorzystac z kasy zamiast z darmowego pakietu. ja np wstalem rano, zapomnialem, ze akurat tego dnia skonczyl sie pakiet i wydalem 5 zl za 20-30 minut na onecie lajt i mobilnym telepolis. Trzeba byc raczej uwaznym i oszczednym w wydawaniu pakietu.

  • 0

    74. ~  2009-12-10 12:39:29  host: gaja.tpnet.pl

    @63.~fOrCe: Nie wprowadzaj ludzi w błąd! Jest tak, jak napisał #57.

  • 0

    75. ~  2009-12-10 12:43:02  host: gaja.tpnet.pl

    @59.~wlo: Ale to jest normalne! Pociesz się, że w innych bankach bywa jeszcze gorzej. Np. w ING zlecenia złożone po godzinie 11:30 są realizowane dopiero następnego dnia!

  • 0

    76. ~  2009-12-10 12:45:11  host: p09-13.opera-mini.net

    Do 73:obawiam się że w ofertach w3 taka pomyłka i net bez pakietów kosztowałby cię znacznie więcej niż te 5zł w mbanku zaś w gaduair i heyah płaskiej stawce czy nowej heyah kosztowało by cię to bez pakietów parokrotnie mniej. Ogólnie oferta bardzo dobra dla tych co dzwonią do każdej sieci i dla tych którzy z netu w telefonie korzystają sporadycznie. Wtedy te 50MB z naliczaniem co do 1kilo starcza

  • 0

    77. ~max  2009-12-11 17:24:54  host: 213-238-64-206.adsl.inetia.pl

    Z racji że startery dostarczane są kurierem, więc powiem Wam tyle, że idzie tego naprawdę sporo.

  • 0

    78. ~OG  2009-12-11 19:06:43  host: chello089079012208.chello.pl

    Czy ktoś wie jaki czas na połączenia wychodzące/przychodzące mają startery w mBank Mobile za 10zł przy przenoszeniu numeru?

  • 0

    79.  2009-12-14 11:03:31

    tak przeanalizowałem ta ofertę bo może warto by było przejść z popa ale jak zobaczyłem że nie można łączyć tej stawki różnymi pakietami i innymi promocjami to zrezygnowałem, wole mieć kilka stałych pakietów które się łączą z promocjami. Lepiej mi wychodzi połączenie 3po3 z promocjami świątecznych doładowań niż mbank.

  • 0

    80. ~  2009-12-14 11:16:06  host: f96-063.opera-mini.net

    Do 78: na start po aktywacji przy starterze 10zł ważność konta to 30dni. Potem wystarczy że przy stawce 19gr doladujesz konto 5zł i przedłuży Ci ważność konta o 60dni

  • 0

    81. ~  2009-12-17 08:52:34  host: 212-102-17-130.adsl.inetia.pl

    Cos w stylu "Rozmowki polskie". Tyle tylko, ze tam przenosilo sie numer i mialo starter za free. Tu trzeba poniesc koszty. Ale stawka jak najbardziej oplacalna.

  • 0

    82. ~  2009-12-18 11:03:08  host: c132.rwd.prospect.pl

    Jestem bardzo zawiedziona pracą mbanku mobile.

  • 0

    83. ~HirOn  2009-12-29 01:04:28  host: user-89-108-210-106.mobile.playmobile.pl

    przeniosłem 4 numery do mBank mobile w promocji urodzinowej po 0.19 zł/min lecz niestety cos im sie popsulo i mam ustawione - biuro obslugi klienta dziala makabrycznie - nikt nic nie wie a na reklamacje kaza czekac do 30 dni :/ makabraaaaaaaaaaaaa

  • 0

    84. ~tomekjot  2010-01-17 10:38:36  host: apn-77-112-244-224.dynamic.gprs.plus.pl

    http://www.mbankmobile.pl/regulaminy/archiwum/cennik_uslug_taryf a_mobile_20100215.pdf jednak zmiany będą juz wcześniej bo 1 lutego

  • 0

    85. ~  2010-01-17 10:42:25  host: chello087207247180.chello.pl

    @85: ceny nie zmienia się a na pewno nie w taryfie 19gr. Zmieniono kilka zapisów w Regulaminie i tyle. Zmiany te nie maja większego znaczenia

  • 0

    86. ~  2010-01-17 10:45:09  host: chello087207247180.chello.pl

    odpowiedź od mBanku: "wprowadzone zmiany w regulaminie świadczenia usług dotyczą : „§ 6 Odpowiedzialność - zostały doprecyzowane zapisy dotyczące odpowiedzialności spółki. oraz „§ 9 Zakres obsługi serwisowej - wprowadziliśmy szczegółowy zakres obsługi. W cenniku natomiast - wyszczególniliśmy opłatę za połączenia z pocztą głosową. Zmiany wprowadzone do regulaminu nie mają wpływu na korzystanie z usług mBank mobile są jedynie jedynie konsekwencją wymogów prawnych nałożonych na operatorów komórkowych"

  • 0

    87. ~tomekjot  2010-01-17 14:48:52  host: apn-77-112-166-129.dynamic.gprs.plus.pl

    a stawka do play - 49 groszy to niby co???

  • 0

    88. ~  2010-01-17 15:03:36  host: f143-056.opera-mini.net

    Do 87: ja mam mbank mobile stawkę 19gr i normalnie do play mam 19gr/min brutto. Chyba że sobie strony mbank mobile z gaduair...? Bo w gaduair faktycznie jest do play i polsat 49gr/min brutto. Ale nie wiem jak można mylić tak dwóch różnych operatorów...?

  • 0

    89. ~tomekjot  2010-01-17 21:45:36  host: apn-77-115-103-37.dynamic.gprs.plus.pl

    Przy taryfie za 27 gr. jest inaczej, prosze zapoznac się z cennikiem

  • 0

    90. ~  2010-01-17 21:54:59  host: chello087207247180.chello.pl

    @89: do Play jest 45gr od sierpnia 2009 ale równocześnie trwa oferta promocyjna "Płaska Stawka", w której nawet do Play płacimy 27gr. Do czasu odwołania oferty Płaska Stawka połączenia do Play kosztować będą 27gr/min. więc spokojnie ;)

  • 0

    91. ~kk  2012-03-30 22:45:05  host: 31.187.12.15

    Unikajcie mtelefonii - skończone dziady mam tsm 4 numery firmowe - już 1 rok. ZERO obsługi, każde pytanie - czekasz 25 minut, pracownicy nic nie wiedzą o telefonni, dla mnie to normalne oszustwo - po dzisiejszym oczekiwaniu na lini - w przyszłym tygoniu mówie im do widzenia. Pozdrawiam!

Dodaj swoją opinię