Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Starter "wRodzinie" z sobotnim "Naszym Dziennikiem"

Starter "wRodzinie" z sobotnim "Naszym Dziennikiem"

WitekT 29 Października 2009 13:39

0 0
31. października (sobota), wraz z gazetą Nasz Dziennik, kolportowane będą startery operatora wRodzinie wraz z bezpłatnym pakietem 10 minut.

Dodatkowo, każdy, kto załaduje do końca roku starter za co najmniej 20 zł, może wygrać jedną z 40 pielgrzymek do Rzymu bądź jedną ze 100 płyt DVD.

Szerzej o ofercie wRodzinie pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46. ~impassive  2009-10-29 21:44:10  host: ip-89-174-124-157.multimo.pl

    U mnie RSS działa bez problemu (FeedReader).

  • 0

    47. ~impassive  2009-10-29 21:44:43  host: ip-89-174-124-157.multimo.pl

    Tylko moglibyście w RSS dawać całą treść artykułu.

  • 0

    48.  2009-10-29 21:46:46

    impassive: wtedy mniej osób by wchodziło... A nam chodzi o stworzenie społeczności, dyskusję, itp.

  • 0

    49. ~nick  2009-10-29 22:17:50  host: acll139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za lipne nagrody, do wygrania powinien być moherowy beret.

  • 0

    50. ~Thiago Da Silva  2009-10-30 12:06:05  host: fct170.internetdsl.tpnet.pl

    A na ile starcza doładowanie np. 5zł?

  • 0

    51. ~impassive  2009-10-30 14:52:31  host: gaja.tpnet.pl

    48. WitekT, jak mnie news nie interesuje to i tak nie wchodzę. Otwieram niektóre wiadomości. No ale jak tam sobie uważacie - macie prawo.

  • 0

    52.  2009-10-30 15:13:03

    Thiago Da Silva (50) - właściwie to w sieci "wRodzinie" nie ma w tej chwili doładowań za 5 zł. Są od 25 zł (i 50 złotowe). Jednak najprawdopodobniej można poprzez przelew doładować i taką kwotą konto. A to na ile starcza doładowanie (np. za 5 zł), to wszystko zależy gdzie dzwonisz, tzn.: czy do sieci "wRodzinie", czy na stacjonarne, czy do obcych sieci komórkowych, czy wreszcie do sieci Play. Wejdź na stronę: "www.wrodzine.com.pl" i sam sprawdź cennik.

  • 0

    53. ~pawlak  2009-10-30 23:04:18  host: smrw-91-193-87-22.smrw.lodz.pl

    u mnie też jest taki sam problem z RSS nieważne czy firefox 3.5.3 czy google reader. co ciekawe problem pojawia się tylko w domu, w pracy też na firefox problemu nie ma...

  • 0

    54. ~pawlak  2009-10-30 23:07:38  host: smrw-91-193-87-22.smrw.lodz.pl

    a wygląda to tak: http://yfrog.com/5nclipboard01aoj po F5 (refresh strony) wiadomość się wczytuje

  • 0

    55.  2009-10-30 23:43:38

    pawlak: czyli jak tylko w domu, to tym bardziej nie jest to nasza kwestia, tylko gdzies pomiedzy.. moze cos jest blokowane, albo kwestia lacza? jeden z naszych userow doszedl, ze mu ktoras z wtyczek generowala problemy. #47. z zalozenia RSS nie slusza do podawania calej tresci tylko do przekazywania zajawek.

  • 0

    56. ~  2009-10-31 09:22:56  host: 80.238.89.138.ip.abpl.pl

    Na karcie stan konta wynosi 1,9 czyli 10 min w sieci wRodzinie, ale do Play i Polsatu to już tylko 2 minuty

  • 0

    57. ~Franziska Bronstein  2009-10-31 11:04:35  host: wap.mobile.project4.pl

    Mam w orange abonament za 25 zł. Kiedyś go wykorzystywałam. Teraz nie mam takich potrzeb. Jak tylko będzie taka możliwość to przeniosę ten numer do wRodzinie. I 25 zł będę płaciła raz na rok a nie co miesiąc. Myślę, że w podobnej sytuacji jest wiele osób. Czemu nie do tańszego play'a? Bo mam 2 abonamenty w play'u, które zresztą się kończą i nie będą kontynuowane. Kilkukrotny kontakt z BOA play'a pozwala mi na powtórzenie za jednym z bardzo mądrych Żydów: never again, never again. W tym wypadku oczywiście chodzi o play'a.

  • 0

    58. ~pawlak  2009-10-31 11:06:56  host: smrw-91-193-87-22.smrw.lodz.pl

    55: po wyłączeniu wszystkich dodatków w FF zaczęło działać :) teraz muszę wykryć co konkretnie powoduje problem...

  • 0

    59.  2009-10-31 11:23:49

    pawlak: daj znać co Ci tam przeszkadzało. :-)

  • 0

    60. ~  2009-10-31 16:41:38  host: v03-08.opera-mini.net

    di 57 tylko nie wiadomo jak BOK w RODZiNIE bedzie funkcjonowac. MOze przed polaczeniem z obsluga trzeba bedzie wysluchac rozanca....

  • 0

    61. ~przem  2009-10-31 19:22:45  host: public28989.cdma.centertel.pl

    2,30 cena gazety - najtanszy starter na rynku

  • 0

    62.  2009-10-31 20:38:16

    A to Pan Plewczyński wprowadził mnie w błąd, albo też źle zrozumiałem jego wypowiedź na temat ceny "Naszego Dziennika". Mnie się wydawało, że starter (1,90 zł) będzie w cenie gazety. Ale 40 gr w te czy wewte... ;-)

  • 0

    63.  2009-10-31 20:42:20

    przem (61) - najtańszy (a zarazem najkorzystniejszy) jest starter Play Fresh ("One Visit") ze stanem początkowym 9 zł. Wystarczy zamówić darmowy starter w Erze czy Orange i przenieść numer na ten darmowy starter Play. ;-)

  • 0

    64. ~pawlak  2009-11-01 11:25:47  host: smrw-91-193-87-22.smrw.lodz.pl

    59: niestety radość moja była przedwczesna. Po wyłączeniu wszystkich rozszerzeń/dodatków nadal nie zawsze działa. Zacząłem sprawdzać na chrome i problem też występuje, tak więc mój problem jest chyba niezależny od przeglądarki. Spróbuje jeszcze na innym łączu...

  • 0

    65. ~pawlak  2009-11-01 15:39:16  host: inet20909nr-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    sagi ciąg dalszy. na innym łączu wygląda, że jest OK, czyli problem z moim routerem albo z samym dostawcą netu.

Dodaj swoją opinię