Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Starter POP za 10 zł

Starter POP za 10 zł

WitekT 24 Czerwca 2005 12:31

0 0
Od 21. czerwca w ofercie Idea POP dostępny jest nowy zestaw startowy – Mini StartPOP. Cena tego startera to tylko 10 zł z VAT.

Klient dostaje na koncie 8 zł oraz 2 tygodnie na rozmowy wychodzące i rok na przychodzące.


Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2005-06-25 09:07:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    do wos masz racje ze naliczanie sekundowe jest rewolucja ale i tak uwazam aby mogly cenny jeszcze byc mniesze

  • 0

    9. ~ehmm  2005-06-25 13:12:50  host: 212.244.115.33

    przeczytałem sobie jeszcze raz dotychczasową(=obecną) ofertę idei w pop'ie:"W ofercie Idea POP obecnie jest dostępny szeroki wybór ofert atrakcyjnych dla każdego POPaka:

    - 4 Zestawy Startowe:
    * Zestaw Mini StartPOP - 8,20 bez VAT (10 zł z VAT) - najtańszy na rynku!
    * Zestaw StartPOP Fajnie - 16,39 zł bez VAT (20 zł z VAT)
    * Zestaw Super StartPOP - 32,79 zł bez VAT (40 zł z VAT)
    * Zestaw StartPOP Gotowy Do Gry (Kids) - 16,39 zł bez VAT (20 zł z VAT)

    - 5 kart doładowujących (zdrapki) stan konta
    * Karta doładowująca Idea 5 zł - 4,10 zł bez VAT (5 zł z VAT) - najtańsza na rynku!
    * Karta doładowująca Idea 25 zł - 20,49 zł bez VAT (25 zł z VAT)
    * Karta doładowująca Idea 50 zł - 40,98 zł bez VAT (50 zł z VAT)
    * Karta doładowująca Idea 100 zł + 10 zł gratis - 81,97 zł bez VAT (100 zł z VAT)
    * Karta doładowująca Idea 150 zł + 30 zł gratis - 122,95 zł bez VAT (150 zł z VAT)

    - 55 różnych zestawów z telefonami - w cenach już od 159 zł z VAT (130,33 zł z VAT).

    Od 3.06.2005 r. w ofercie prepaid w Idea POP dostępna jest specjalna nowa oferta *1 grosz za SMS-a" umożliwiająca użytkownikom taryfy Nowy POP wysłanie SMSów do wszystkich użytkowników sieci Idea (ponad 8 mln osób). Dodatkową zaleta oferty jest możliwość zamównienia dowolnej ilości pakietów tanich SMSów w ciągu każdego miesiąca. W pierwszych tygodni dostępności nowej promocji użytkownicy Nowego POPa aktywowali już kilkaset tysięcy pakietów tanich SMSów, a niektórzy z nich zdążyli aktywować już wielokrotnie pakiety!

    W Nowym Popie jest fajnie - każdy jego użytkownik może skorzystać z prostych i atrakcyjnych stawek połączeń i SMSów - do wszystkich użytkowników sieci Idea i o każdej porze:
    - minuta rozmowy tylko 30 groszy z VAT (pakiety Masz Gadane)
    - SMS tylko 1 grosz z VAT
    - sekundowe naliczanie od pierwszej sekundy
    - usługa GPRS dająca możliwość szybkiego i taniego korzystania z Internetu i serwisów WAP.
    - możliwość korzystania z wielu atrakcji programu lojalnościowego Prof

  • 0

    10. ~ehmm (cd)  2005-06-25 13:26:00  host: 212.244.115.33

    it" - wydawało by się wszystko ładne, tanie i fajne (może i jest) - ale..*(jak zwykle "diabeł tkwi w szczegółach") - jak się dowiedziałem w salonie idei, nie jest prawdą, iż pakiety "100smsów z 1 gr" ważny na 30 dni i pakiety "masz gadane" ważne za 6zł (20 min) 14dni; - a 12zł = 40min ważne 30dni - są to pakiety terminowo niezależne od ważności karty. Karta ma ważność np 30 dni na rozmowy wychodzące, czy 90 dni na rozmowy wychodzące - i jeśli np kupie pakiet smsów za 1 zł - to niestety - musiałbym wykorzystać je w ciągu tego jednego dnia - a nie - 30 dni. Nie jest więc prawdą - bym mógł czekać do ostatniego dnia ważności rozmów wychodzących i zostawił sobie tylko tyle na koncie bym mógł wykorzystać pakiet "masz gadane" i smsów za 1 gr - i miał dodatkowy miesiąc możliwości rozmów do idei i wstacjonarnych i smsów do idei. Nie ma takiej możliwości - wykupiłbym pakiet - stracił kasę i następnego dnia miałbym 0 zł na koncie i zero możliwości rozmów i wysyłania smsów z telefonu :(( - to są takie małe mankamenty oferty Idei Pop.
    Oraz to, iż konkurencja "nie śpi" - czekam na nowe niższe ceny, i nowe, lepsze i ciekawsze oferty :))

  • 0

    11. ~pitus  2005-06-25 15:38:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    do ehmm zgadzam z tym co napisales to juz lepsza propozycja jest jedna idea na karte bo tam pakiety rozmowy sa wazne 62 dni od aktywaci ale minuta kosztuje 40groszy a sms 10 a mms w pakietach 20gr a bez pakietow 40gr wiec jedna idea na karte ma lepsze propozycje niz nowy pop

  • 0

    12. ~ehmm  2005-06-25 16:14:00  host: 212.244.115.33

    do Pitus: tak poczytaem sobie o jednej idei na karte, faktycznie są pakiety za 10zł i 20zł i 36dni na wykorzystanie a dodatkowo 31 dni przechodzi bezpłatnie z jakiegoś tam kapitału zł jeśli ma się coś na koncie.
    Moje pytanie brzmi - pisze tam, iż jak sobie kupie starter jednej idei na karte za 12,5zł - dostane 25 zł brutto na rozmowy - i jak aktywuje sobie te tanie rozmowy też będę miał je o połowe tańsze (=20gr/min do idei i stacjonarnych) mam pytanie, a co się stanie jak ważność na karcie rozmów wychodzących mi się skończy..?? (=mam teoretycznie 36 dni na wykorzystanie + 31 dni dodatkowo które mi ma przechodzić =67dni) ale jak po 30 dniach stracę możliwość rozmów wychodzących..?? - no to jak z tym w końcu jest? mam w praktyce 67 dni na wykorzystanie pakietu rozmów, czy 30 dni?? (dopuki na karcie nie stracę ważności romów wychodzących (tak jak to jest w idei pop) - prosiłbym o instrukcje... - z góry dziękuje

  • 0

    13. ~ehmm (cd)  2005-06-25 16:37:00  host: 212.244.115.33

    oki - sam się doczytałem. Nie ma cudów w jednej idei na kartę. 30 dni minie i jak nie doładuje znowu konta, to pieniążki przepadną..(czyli podobnie jak z idei pop) - jedynie, co jest warte zainteresowania, to ten nowy starter idei na kartę za 12,50zł - i wtedy mógłbym aktywować sobie tanie rozmowy za 20 zł (czyli 50 min) (bo starter kupuje za 12,50zł a dostaje 25zł na rozmowy) więc jeden miesiąc miałbym naprawdę tanie rozmowy (za 20 gr/mni brutto do sieci idea i stacjonarnych) - tylko słyszałem, że podobno ciężko znaleść te startery w praktyce...:(

  • 0

    14. ~no name  2005-06-25 20:52:00  host: ain123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak to pakiet 100 SMSów przepada po zablokowaniu połączeń wychodzących? Przecież tak nie może być, bo dawno zajął by się tym URTiP. A jeżeli żeczywiście tak komuś się stało to należy zgłosić to do IDEI i muszą oddać kasiore bez żadnego gadania.

  • 0

    15. ~ehmm  2005-06-25 21:34:00  host: 212.244.115.33

    do no name: taką informacje dostałem w salonie IDEI - a kasa? - jeśli uzupełni się konto do 5 dni (czy jakoś tak) to nie przepadnie - ale - trzeba kupić nową kartę by móc dalej korzystać - a to już mi się nie podoba.. *(PS - URTiP raczej tutaj nie pomoże - warunki promocji każda firma może sobie ustalać na zasadach jakie sobie dana firma) poza tym Idea nie jest monopolistą wśród telefonii komórkowej więc URTiP raczej nic do tego nie ma..(tak mi się przynajmiej wydaje...)

  • 0

    16. ~ehmm (cd)  2005-06-26 09:56:00  host: 212.244.115.33

    heh - po przemyśleniu - jak sobie porównałem ofertę starterów innych firm i "jednej idei na kartę" za 12,50zł - to faktycznie się opłaca = w pakiecie rozwmowy do idei i stacjonarnych = 20gr/min brutto, poza pakietem 37,5 gr/min brutto do wszystkich sieci, smsy do wszystkich sieci = 10 gr, mmsy do wszystkich sieci = 20gr (żadna sieć komórkowa nie daje takiej oferty na kartę w Polsce:)). No - ale jak, co miesiąc mam sobie zmieniać nr i kupować nowy starter za 12,50zł by mieć takie ceny..?? (eee - tam - jak tylko wejdą te startery do sprzedaży to i tak sobie kupie:)) - pozdrawiam

  • 0

    17. ~ehmm  2005-06-26 13:57:00  host: 212.244.115.33

    oki: a więc mój nowy ranking telefonii komórkowej na kartę *(ale na okres nie dłuższy niż 3 miesiące):
    1) jedna idea na kartę: starter = 12,50zł a na rozmowy dają 25zł - a więc wychodzi przez pierwsze 30 dni rozmowy do wszystkich sieci (w praktyce) za 37,5gr/min, a smsy 10gr brutto - pakiecie 20gr/min do idei i stacjonarnych), po 30 dniach przy następnych 3 miesiącach rozmowy w pakiecie się nie zmieniają, lecz rozmowy kosztują normalnie:(( - czyli 75 gr/min do wszystkich sieci a smsy 20 gr.
    2) SamiSwoi = 72 ge/min do wszystkich sieci, 24gr/min do samychswoich i stacjonarnych - bez żadnych pakietów w ofercie na stałe, minus - smsy też kosztują 24 gr:((.
    3)Era - i taryfa "Happy Taniej" (oraz pakiet rozmów za 29gr/min i smsów za 7 gr do ery,heyah i stacjonarnych) daje im trzecie miejsce w moim rankingu.
    A jakie macie propozycje..??

  • 0

    18. ~pitus  2005-06-26 19:35:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    czesc do ehmm czy warto kupic nokie6610i co sadzisz o tym telefonie odpisz pitus

  • 0

    19. ~ehmm  2005-06-27 11:36:00  host: 212.244.115.33

    oki - zdementuje pogłoski, iż starter jednej idei na kartę nie można nigdzie dostać. Otóż można. Mało tego - aktywację tanich rozmów dostaje się zaraz po wysłaniu smsa:)). Ma się starter za 12,50 zł a rozmowy za 25zł (wiec jakby policzyć te 12,50zł i rozmowy wyszło by tyle ile pisałem. Ale jest jeszcze jeden bajer - a mianowicie przez pierwsze 3 miesiące od aktywacji dostaje się 3 miesiące tanie rozmowy taniej o 50 % - innymi słowy - kupiłem sobie starter za 12,50zł - dostałem 25zł na rozmowy - po wykupieniu pakietu za 20 zł - zostało mi na koncie 14,80 zł (biorą sobie za smsa normalną opłatę procz kwoty z aktywacje) - czyli mogę za 12,50zł w praktyce mieć aktywowane 2* tanie rozmowy za 20zł (czyli w promocji = za 10zł) - i mam 100 min do sieci idea i wszystkie stacjonarne - co w praktyce *(wg ceny startera 12,50zł - kosztuje mnie 10 zł (czyli 10 gr/min brutto do sieci idea i stacjonarnych:)) - i pozostaje mi 2,3zł (czyli wg cennika 4,60zł) na dodatkowe rozmowy już w "normalnej cenie jednej idei na kartę" - czyli 20 gr za sms - i 75gr/min do wszystkich sieci (licząc wg cennika że zostało mi 4,60zł na koncie:)) - to się nazywa promocja...:)))!!! - czekam na kontr propozycje z innych sieci komórkowych:)) - *(dla mnie możliwość rozmów za 10 gr/min brutto do idei i stacjonarnych (w ofercie na kartę = super oferta:))

  • 0

    20. ~  2005-06-27 20:55:00  host: 212.244.115.33

    z drugiej strony na starterze nowy pop za 10zł też mozna wyjść nienajgorzej. Kupi się starter za 10 zł - ma się 8 zł na rozmowy, zarejestruje się ten nowy nr pop na stronce IDEI i dostanie się dodatkowo 10zł na rozmowy:)) - i też może być. W starterze jedna idea za 12,50zł dostanie się po aktywacji pakietu "tanie rozmowy" do idei i stacjonanych 10gr/min brutto - po aktywacji startera pop i rejesracji w internecie - można wykupić pakiet smsów za 1 gr - jeśli dzwoni się natomiast za granicę na stacjonarne - mozna skorzystać z nr *701 17 77 17 (35 gr/min brutto) - i wychodzi, że ta Idea na kartę wcale nie jest droga - i można się obejść nawet bez telefonii internetowej i internetu (przez krótki czas naturalnie..) - teraz tylko trzeba poczekać, która telefonia wprowadzi tani i szybki, stały dostęp do internetu...
    No i by te 10 gr/min rozmowy było wprowadzane na stałe - a nie tylko na początku " na zachętę".. blebleble

  • 0

    21. ~do pitusa  2005-07-03 19:01:00  host: 81.186.239.6

    z dupy telefon kiepskie zdjecia robi !!
    polecam 6100

  • 0

    22. ~Dawid  2005-10-14 10:20:45  host: cji241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja kupiłem sobie dzisjaj mini starter Pop za 12 zł.Przedtem miałem Sami Swoi bardzo dobry zasięg a S. można wykupić tylko pakiet SMS a pozatym wszystko bardzo tanie, kto rozmawia tylko przez komórkę polecam Sami Swoi!!! Pakiet S. 9 zł a na koncie 13 zł.

  • 0

    23. ~Pacia  2005-10-24 15:38:33  host: bqg196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam statrer za 10 zł i jestem zadowolona.A w idei wqrzają mnie mmsy za 1,22 zł!!!!!!Nie da sie jakos taniej???

  • 0

    24. ~KaczY  2006-05-23 18:13:48  host: proxy4.tkdami.net

    a czy to prawda ze po roku ta karta ze Startera MINI jest niewazna?bo doladowywalem sobie konto kilka razy po 25 zl a czas odbierania polaczen konczy mi sie mniej wiecej w momencie kiedy kupilem karte a nie jest pzedluzony i te 6 miesiecy o ktorych pisze ORANGE.prosze o pomoc.
    PLIZ !!!!

  • 0

    25. ~ola  2007-12-26 19:09:33  host: 088156244185.brt.vectranet.pl

    ja mam kartę z idei pop i jak pisze za granicę smsy to pobieraja mi 1,50 jak to jest mozliwe moze wie ktos jak mam zrobic zeby płacic taniej?? pomózcie mi prosze

  • 0

    26. ~  2008-05-29 22:25:02  host: host-87-101-20-16.proxnet.pl

    powiedzcie mi jak z Orange Przejść na POPa!!! Prosze

  • 0

    27. ~  2008-11-01 14:48:45  host: dyy53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co sie stanie po tych 2 tygodniach.?? Nie bedzie można wykonywać połączen i wysylac sms?

Dodaj swoją opinię