Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Starter "50 za 20" w Orange GO

Starter "50 za 20" w Orange GO

WitekT 1 Marca 2006 14:17

0 0
50 za 20 to nowa oferta promocyjna dostępna w ofercie Orange GO.

Kupując starter Orange Go 50 za 20 klient otrzymuje jako limit początkowy 20 zł na start do wykorzystania na połączenia, SMS-y i pozostałe usługi oraz dodatkowo może otrzymać 30 zł do wykorzystania na połączenia i SMS-y w Orange. Dzięki promocji klient ma możliwość uzyskania łącznie 50 zł.

Dodatkowe 30 zł klient otrzymuje automatycznie po dwukrotnym doładowaniu startera kwotą nie mniejszą niż 25 zł. Przy pierwszym doładowaniu startera kwotą nie mniejszą niż 25 zł zostaje przyznane automatycznie 15 zł. Przy kolejnym doładowaniu startera kwotą nie mniejszą niż 25 zł zostaje przyznane automatycznie kolejne 15 zł. Dodatkowe 30 zł zostaje przyznane wyłącznie na podstawie doładowań zakupionych przez klienta.

Dodatkowe 30 zł można wykorzystać wyłącznie na połączenia głosowe i SMS-y do Orange z wyłączeniem numerów specjalnych określonych w Cenniku usług Orange GO oraz połączeń i SMS-ów wykonywanych w roamingu i do sieci zagranicznych. Dodatkowe 30 zł jest wykorzystane w pierwszej kolejności, zgodnie z opłatami za połączenia i SMS-y wychodzące w Orange określone w obowiązującym cenniku usług w ofercie Orange GO.

W każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia ilości środków pozostałych do wykorzystania w ramach Promocji poprze wysłanie SMS-a o treści ILE na nr 1555 lub połączenie Orange Automatycznym Biurem Obsługi pod numerem *500. Włączenie promocji nie wymaga żadnych dodatkowych opłat i następuje automatycznie podczas doładowań za kwotę minimum 25 zł.

Promocja obowiązuje od 1. marca do odwołania lub wyczerpania zapasów promocyjnych starterów.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~panol  2006-03-01 16:18:59  host: proxy.in.net.pl

    tylko niech mi ktoś powie,
    po co tak kombinować?!!
    Wybieram Heyah :)

  • 0

    5. ~ptok  2006-03-01 16:39:21  host: abnc93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chodzi im o te 11,5 mln klientów (co z tego,że z kartami sim w szufladzie?) Ja mam dwa ich numery w szufladzie. Jednego popa, z którego zrezygnowałem w październiku i "jedną ideę" którą kupiłem za 12,50 ,a dawali na wydzwonienie 25 zeta. Nie mam zamiaru wraca do nich, dopóki nie obniżą ceny połaczeń. I żadne tam pakiety. Z pakietami niech sie wypałują.

  • 0

    6.  2006-03-01 17:04:02

    Ale wieś :) Juz widze te tlumy. Pchaja sie drzwiami i oknami, po najdrozszy prepaid na rynku.

  • 0

    7.  2006-03-01 17:21:22

    ceny kurde czy oni tam ptacia watrubka sie najarali??? cennik!!!!!!!! juz sami swoi dawaja 66gr!!!! wiem ze to nei wiele 14gr roznicy ale przy takich cenach mogo pogadac 5 min za to samo...

  • 0

    8.  2006-03-01 17:48:20

    wow... wielka mi oferta... doladuje za 50zl to dostane 30zl... zabiora ci wiecej a dadza mniej

  • 0

    9. ~man  2006-03-01 17:48:24  host: 80.50.243.158

    mi wyłączyli TT po paru miesiącach po terminie bo nie naładowałem i dobrze zrobili żeby nie utrzymywać wirtualnych użytkowników.cała moja rodzina jest w TT i w abonamencie era a tak kiedyś nie lubiłem ery i dziękuje era za 2 podwójne doładowanie











    t

  • 0

    10. ~xxx  2006-03-01 19:24:47  host: eet75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    man: Ja też kiedyś nie przepadałem za Erą ale ostatnio się do nie uśmiechnąłem i przekonałem bo "musiałem". Oryndz dla mnie odpada a sim+ ostanio odpadł, przedzedłem do Era TakTak doładowałem 20 zł potem 150 za które dałem 140 zł i razem mam 320 zł za które zapłaciłem 160 zł dzięki Podwójnemu Doładowaniu. Teraz w końcu nie patrzę na to ile dzwonię. A propos oferty oryndz to widzę, że się wycwanili po tym jak starterki za 12,50 szły jak świeże bułeczki. Sam miałem takich jednorazóweczek kilkanaście już niestety wypstrykanych i z tego co widzę już nigdy nie będzie takiej super promocji bo zaczaili te hurtowe zakupy. Trudno teraz mam TT i też jest super i to bez problemów typu przekładanie nowej karty z zapasów :)

  • 0

    11. ~m  2006-03-01 20:20:04  host: eex231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech żyyje era tak tak i podwójne doładowanie (można wykorzystać do wszystkich sieci). Jestem HAPPY i mam TANIEJ!

  • 0

    12. ~mnemo-nick  2006-03-01 20:28:05  host: host-81-190-234-246.chelm.mm.pl

    nie wiem, oni nie widzą, że są najsłabsi? kiedys byłem za POPem, półtora roku byłem ich klientem, ery nie lubiłem. ale miesiąc temu, moze dluzej, przenioslem sie do Tak Taka (na numer aktywny kolo roku), oni są dynamiczniejsi, mysle ze bede z nimi dluzej wspolpracowal. a orange śpi. IDEA była lepsza!!!

  • 0

    13. ~xxx  2006-03-01 21:27:20  host: efv122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mnemo-nick: To masz fajnie mając na start roczny numer i stawkę 59 gr. do wszystkich. Ja muszę poczekać jeszcze kilka miesięcy :( niestety bo "używanego" numeru nie wiadomo po kim, może jakaś call-girl :) to raczej nie chcę.

  • 0

    14. ~Jural  2006-03-02 00:29:29  host: 82.160.20.5

    Są na aukcjach fajne TakTak i używane - i od razu 59gr/min. Po co więc czekać ;)

  • 0

    15.  2006-03-02 11:27:14

    mnemo-nick ja mam POPa i obecnie nie mam powodow do narzekan. Mam smsy za 1gr wiec jestem w stalym kontakcie z dziewczyna. Mam ochote zadzwonic to wykupuje sobie pakiety Masz gadane i jest OK. Dziewczyna zrezygnowala z Simplusa chyba z pol roku temu wiec teraz jestesmy w tej samej sieci i wychodzi Nas to duzo taniej. Skok do Ery? Sam nie wiem. Nie bede skakal jak ten motylek z kwiatka na kwiatek i zmienial numery telefonow, bo gdzies jest taniej. Tu mi jest dobrze. Stawki mi odpowiadają. Czasem pomarudze na POPa jak cos nie dziala albo gdy zabieraja smsy za 1gr ;)

  • 0

    16.  2006-03-02 11:28:39

    Orange Go to juz inna historia. Cos musi byc beee, zeby to drugie bylo OK. Padlo na Orange Go :)

  • 0

    17. ~majstersztyk  2006-03-02 17:05:47  host: dqe115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko że zasada im bardziej oragego jest beee to pop jest ok działa do pewnego stopnia. Toznaczy nie tlko orangego musi być jak najgorsze, ale przydalo by sie by pop sie poprawiał :p

  • 0

    18. ~misiek  2006-03-03 18:10:48  host: cqa190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pop umarł go umiera - orange wie co robić żeby pozbyć się klientów prepaidowych :)

  • 0

    19. ~kris  2006-03-09 22:52:37  host: egq112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Używam Orange Go,wczesniej POP już od 6 lat.Stwierdzam,że operator nieco kpi sobie z uzytkowników zarówno POPa jak i GO.Nibu w Go jest promocja 30 gr/min.A ja mówię NIEPRAWDA!!!,ponieważ nie 30 gr,a suma według rachunku 30 gr+(6 zł/ilość wygadanych minut w miesiącu).Np,jeżeli w tzw."promocji"wygadamy 10 minut w ciągu miesiąca (bo tyle trwa promocja),to zapłacimy za minutę nie 30 gr,a 30+(6zł/10)=90gr!!!.Czyli opłaca się to aktywować tylko tym co wręcz ględzą.W tym momencie muszę stwierdzić,że operator poprostu "przegiął" i to w czasach,kiedy np.w Sami Swoi już na starcie bez żadnego wysyłania drogich smsów można rozmawiać za 24 gr i tylko za 66 gr do innych sieci komórkowych.Takżę proponuję dokładnie śledzić wszelkie tzw."promocje",zwłaszcza w stylu Orange.Ja się obecnie zastanawiam nad zmianą operatora,tylko numeru szkoda...

  • 0

    20. ~noname  2006-03-10 20:04:02  host: eeu76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kris: olej numer nawet jeśli masz fajny chyba, że chcesz przepłacać ale zupełnie niepotrzebnie. Popieram Twoją wypowiedź w 100% :)

  • 0

    21. ~koles  2006-04-19 18:15:09  host: acsk225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ej czy w tym orange go mozna miec eski po groszu czy nie. Jak tak to napiszcie jak to zrobic. z gory dzieki

  • 0

    22. ~elo  2006-06-28 09:47:24  host: bgp196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy w orange go można wogóle mieć sms-y po groszu?

  • 0

    23. ~anioleczek  2007-08-04 20:05:51  host: ahw124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam plusa ale musze sie przestawic na orange bo moj facet ma hehe :)pozdrawiam wszystkich

Dodaj swoją opinię