Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Starter 36.6 za doładowanie Plusa

Starter 36.6 za doładowanie Plusa

sirmark 8 Sierpnia 2008 11:37

0 0

Euronet kontynuuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych w sieci hipermarketów Real. Klienci, którzy zakupią telekartę Plus za min. 50 zł poprzez terminal Euronetu w kasie placówki, otrzymają gratis zestaw startowy marki 36.6, należącej do sieci Plus.

Promocja trwa od 7. sierpnia do 30. września.




Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci hipermarketów Real, którzy zakupią jedną z telekart elektronicznych sieci Plus, a następnie w okresie trwania promocji dokonają zasilenia konta telefonu komórkowego w systemie pre-paid. Promocją objęte będą telekarty Plus o nominałach 50, 60, 80, 100 i 150 zł.

Źródło tekstu: Euronet     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2008-08-08 13:33:45  host: 77-253-14-16.adsl.inetia.pl

    W moim sklepie mamy w ofercie karty startowe wszystkich operatorów, w tym także "36,6". Od czau hucznego wejścia tej marki na rynek sprzedaliśmy ok. 10 starterów, co jest wynikiem bardzo słabym, co ciekawe "zwykłych" Simplusów idzie o wiele więcej. Nawet ich ulotki znikają najwolniej :)

  • 0

    9. ~  2008-08-08 13:48:28  host: f96-018.opera-mini.net

    nic nie daja - zle, cos daja - dalej zle, wiecznie sie wam nie podoba

  • 0

    10. ~dj_dlugi  2008-08-08 13:56:38  host: gate-dialog-ekosystem.zgora.dialog.net.pl

    do 9: to nie o to chodzi czy daja czy nie dają. Ale o to co dają i co wymyślają ;) Polkomtel wydał miliony na wdrożenie nowej marki - a sprzedaż jest znikoma. I taka zapewne pozostanie. Skończyły się czasy, kiedy karty sim sprzedawały się w setkach tysięcy miesiącznie. Operatorzy powinni skupić sie na "promocjach" zatrzymaniowych i w nie swoją kasę (z którą najwyraźniej nie mają co robić) ładować. wymyślanie noerj marki, przy obecnej sytuacji na rynku (obecność wielu operatorów wirtualnych) wprowadza jedynie bałagan, a przeciętny potencjalny użytkownik sieci gubi się w ofertach... (które nota bene tak naprawdę - poza ofertami Play - niczym sie nie różnią). Równie dobrze mogę wejść do kiosku i wylosować starter...

  • 0

    11.  2008-08-08 14:03:39

    @10: a skąd wiesz że sprzedaż jest znikoma? Z tego co mi wiadomo to Polkomtel w ciągu pierwszego miesiąca sprzedał 100tys kart 36i6.

  • 0

    12.  2008-08-08 14:08:01

    Zresztą promocję organizuje Euronet a nie Polkomtel! Polkomtel nie musi rozdawać 36i6 bo właśnie sprzedaje się dobrze.

  • 0

    13. ~  2008-08-08 14:21:29  host: gate-dialog-ekosystem.zgora.dialog.net.pl

    @11&12: ja nie mówię, ze sprzedaż tej konkretnej marki jest słaba - jest słabsza niż to było dawniej - bo słabsza być musi;) a że Euronet organizuje promocję... cóż kłania się czytanie ze zrozumieniem ;) idę się douczyć

  • 0

    14. ~ziomek13  2008-08-08 15:09:32  host: acmp113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta "promocja" to badziewie polkomtel bawi sie w liczenie kolejnego fikcyjnego miliona klientów,nie wazne kto ilu ma abonentów-wazne jest co i za ile a plus ma drogo!

  • 0

    15. ~  2008-08-08 15:58:55  host: f96-018.opera-mini.net

    sam masz drogo fanie oręcz i nokji o IQ=13

  • 0

    16. ~kwistas  2008-08-08 16:09:48  host: w3cache.wignet.pl

    f96-018.opera-mini.net issa uspokój się siedź w plusiku i płać abonament. Po drugie ziomek13 to fan MOBIKING...

  • 0

    17. ~ziomek13  2008-08-08 16:23:39  host: acmp113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kwitas ja uwazam ze jestem w orange i tam mam jedyny stały numer a mobilking to jedynie szybki i najprostszy sposób na tanie rozmowy bo nie bede placił 60-75 do wszystkich,poza tym jestem ci winny odpowiedz na pytanie co kiedys zadałes-starter mobilking(20+15)starczy mi idealnie na miesiac ale na stacjonarne dzwonie z domowego

  • 0

    18. ~ziomek13  2008-08-08 16:36:47  host: acmp113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i zapomnialem dodac ze 3/4 sms-ów wysyłam z internetu

  • 0

    19.  2008-08-08 16:47:39

    Ale jaja - i znowu będą martwe dusze:/zamiast wywalać "miljony" na nową kijową marką ,lepiej było obniżyć bazową stawkę "do wszystkich" a nie takie coś wyprawiać - ciemniaki w tym Polkomtelu:/jakoś mi to PSLem zalatuje :/

  • 0

    20.  2008-08-08 17:05:57

    Co do ma być? Do niedawna była promocja, że przy doładowaniu za 50 konto jest doładowywane kwotą 60zł, sam z tego skorzystałem. A teraz? Nie dość, ze nie dają dychy to wciskają badziewie za 9zł? Nie mam ochoty na tego shita.

  • 0

    21.  2008-08-08 17:09:21

    Sprzedaż 36,6 zapewne siadła do zera i próbują ją jakoś reanimować. Ale to na nic bo ofertę mają do chrzanu i póki jej nie poprawią to nikt tego nie będzie używał.

  • 0

    22.  2008-08-08 17:11:56

    @ 11 - polkomtel raczej rozdał nie sprzedał te karty, faktycznie większość z nich jeśli ostała kupiona to i tak będzie leżała w szufladzie po wykorzystaniu kasy. 36i6 nie ma wielkich szans, chyba, że coś w niej zmienią :(

  • 0

    23.  2008-08-08 17:20:43

    #10: "Skończyły się czasy, kiedy karty sim sprzedawały się w setkach tysięcy miesięcznie". Według mnie sie nie skończyły, niemniej jednak by tyle sprzedawać to trzeba z dobrą ofertą wyjść do klienta a nie z takim dziadostwem. Rynek coraz bardziej się nasyca i bez mocnego wejścia typu początki Heyah czy Play nic się nie ugra. Porażkomtel już raz dał ciała z SS ale widać nie uczą się na błędach. A kto nie uczy się na własnych błędach jest niestety tumanem, przykre ale prawdziwe.

  • 0

    24.  2008-08-08 20:37:12

    A miała być ponoć rewolucja.Powodzenie nowej oferty Plusa wydaje się być raczej dyskusyjne.Widocznie obywatele nie dali się na nią nabrać.

  • 0

    25. ~M. G.  2008-08-09 15:19:18  host: aatg136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdyby zamiast wprowadzali nowatorskie rozwiązania do nowych ofert uzupełniali o nie stare wychodziliby lepiej.

  • 0

    26.  2008-08-10 13:03:38

    ***kwistas (16) , juz raz chyba pisalem jakiemus uzytkownikowi , by nie wycieral sobie mna geby. Jesli myslisz , ze kazdy piszacy bez nicka spod MiniOpery to issa to albo jestes niedorozwiniety , albo masz manie przesladowcza. Przepraszam za ostre slowa , ale szlag mnie trafia jak posadza sie mnie o wpisy jakichs kretynow bo uzywaja MiniOpery , albo eranetu. Dla Twojej informacji , ostatni raz - LOGUJE SIE.

  • 0

    27.  2008-08-11 21:36:52

    a ktoś serio jest zadowolony z 36i6? bo ja nie znam nikogo @.@

Dodaj swoją opinię