Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Start P4 za 2 tygodnie?

Start P4 za 2 tygodnie?

WitekT 2 Marca 2007 11:04

0 0
Jak pisze Rzeczpospolita, w połowie marca uruchomiony zostanie salon sprzedaży Play w Złotych Tarasach.

Według nieoficjalnych informacji, w tym samym czasie także Empik planuje rozpoczęcie sprzedaży usług Play.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2007-03-02 13:53:22

    Teraz wpadła mi do głowy pewna myśl, a może ceny będą takie same/podobne, ale za staż w sieci w kolejnych miesiącach będą jakieś obniżki cen rozmów, aż do momentu "wybudowania" swojej sieci (infrastruktury) gdzie będą mogli wprowadzać ciekawsze promocje (niuzależnione od Plusa)?

  • 0

    16. ~elpablo  2007-03-02 13:54:56  host: ip-213-17-194-162.netia.com.pl

    plusa na 100% nie wlicza bo oni "wynajmują" tylko ich bts, jest to inna spolka. To nie to era i heyah (to jest PTC). Ale jedno jest pewne jesli dadza cene np 60gb do obcej sieci bedzie kontra innych sieci, dzieki temu My na tym wyjdziemy OK a Play po roku zniknie bo swieta trocja go zniszczy :)

  • 0

    17. ~elpablo  2007-03-02 14:00:40  host: ip-213-17-194-162.netia.com.pl

    a wiesz ze to tez mozliwe ? w sumie nie glupie ale to tylko w prepaidzie w normalnym abo odpada. nikt przy zdrowych zmyslach nie pujdzie do sieci ktora ma ceny takie same jak w tej co jest .. widze ze bedzie taki sam nie wypal jak mBank mobile ..

  • 0

    18. ~  2007-03-02 14:04:34  host: acma59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT może portale gsm powinni przestać o Play-u pisać niec się reklamują trochę, a nie tylko im darmową reklamę robicie :D

  • 0

    19. ~  2007-03-02 14:06:09  host: ip-213-17-194-162.netia.com.pl

    bedzie nie wypal 100 mln zł straty w 2006 , ponad rok kreowania marki P4 (kolor zielony jakies dziwne cos) i nagle zmiana na Play (inny kolor inny kształt itp) do tego strona playmobile.pl zamiast play.pl tak jak inne sieci. Sory jesli kogos obrazę ale według mnie pracuje tam banda debili ..

  • 0

    20.  2007-03-02 14:07:16

    Jak tylko zobaczyłem oferte mBank Mobile to mi się ich żal zrobiło... Choć Ci, którzy korzystali z ich usług (np. Allegro) mogą uważać za ciekawe rozwiązanie. Miejmy nadzieje że Play poważnie potraktuje "układy" pomiędzy obecnymi operatorami i ich zachłannością. ;) Ja osobiście mam nadzieje że wejście na rynek Play'a choć trochę zmieni sytuację na rynku telek. (może i dlatego że za 2 miesiące kończy mi się abo w Orange:D)

  • 0

    21. ~  2007-03-02 14:09:06  host: ip-213-17-194-162.netia.com.pl

    aa i jeszcze jedno. Zadajcie sobie pytanie ile razy w miesiacu scigacie tapete , gre, dzwonek ?? ja jeszcze nigdy tego nie zrobilem :P od tego jest net i kable ewentualnie bt. po co płacić 10zl za jakas tapetke ktora można miec za free np ze strony zedge.no itp. jesli ta siec chce isc glownie w tym kierunku .. to chyba nie musze juz nic dopisywac w tym temacie

  • 0

    22.  2007-03-02 14:14:37

    *21 masz racje, ja też tak myslę i ubolewam nad tymi którzy nie potrafią sobie troszkę poszperać w necie żeby mieć za darmo i legalnie jakieś nowe gadżety do koma (choćby www.mobile9.com), ale wyobraź sobie że takich ludków są setki, o ile nie tysiące.

  • 0

    23. ~  2007-03-02 14:15:12  host: ip-213-17-194-162.netia.com.pl

    napewno wejscie cos zmieni .. ale jak mocno to juz zagadka :( , wejsce ebay do polski nie przeraziło allegro a tez mialo byc to rewolucja :). Mbank mobile od samego poczatku byl skazany na niewypal , nie kazdy ma konto w tym banku a uzywanie ich karty bez posiadania konta w tym banku nie ma sensu. uwazam ze mbank powinien isc w strone Simdaty w plusie, zrobic cene 1gb za 100kb i bedzie naprawde OK , tym bardziej ze maja kumulacje waznosc konta czego brakuje w simdacie :(

  • 0

    24.  2007-03-02 14:20:38

    powiem tak nawet dzici 12 letnie wiedza jak wgrac tapete do tel przez kabel , wiedza ze 10zl za takie cos to duzo, patrzac na to co play kaze robic testerom .. smiech i to na powanie , koles 40 letni sciga tapetke z misiem .. no ludzie

  • 0

    25.  2007-03-02 14:26:38

    oczywiście czekam z ciekawością na ich oferte która miala sie pojawic juz dawoooooooooooo, zobacze i tylko tyle napewno nie podpisze. tydzien temu wydluzylem oferte w erze biznes 230 , mam abo za 50% przez 15 miechów i nokie n73. w tym monecie minuta do obcej sieci wychodzni mnie 34gr era 14 , wybrane 3 nr 6gr oczywiscie przez 15 miechow , ale puzniej cos nie wymysli napewno wejda nowe taryfy i przejdzie sie na taka w odpowiednim przedziale ktory jest zawarty w umowie.

  • 0

    26.  2007-03-02 14:30:01

    *24 Nie mam styczności z żadnym testerem, więc nie wiem, ale to co piszesz jest rzeczywiście żałosne!

  • 0

    27.  2007-03-02 14:43:28

    czkamy na ich wejscie , jak juz to nastapi bedzie analizowanie :) moze bedzie śmiesznie jak okaze sie ze dadza wszystko za free po sieci .... marzenie ... haha

  • 0

    28. ~Bart  2007-03-02 16:08:35  host: nat-mi3.aster.pl

    Do 24. O czym Ty w ogóle mówisz? Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Play nie każe ściągać żadnych tapetek, jak nie chcesz to nie ściągasz. Poza tym testerzy nadchodzi4 to grupa osób o określonym profilu, i w odpowiednim przedziale wiekowym. Raczej nie ma tam 40-latków... Twoje wypowiedzi są żałosne. Tak samo jak wypowiedz tego debila spod 19. który nawet się nie podpisał... Kto i gdzie kreował markę P4?? Nigdy nie było nawet takiej marki... A co do domeny.. www.plusgsm.pl? Może jeszcze wymyślą www.plusumts.pl? Wejdź sobie na www.plus.pl i przestań wygadywać głupoty. Ograniczenie ludzi na tym forum jest żenujące.

  • 0

    29. ~nigel  2007-03-02 18:31:26  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    faktycznie, niektórzy plotą trzy po trzy. p4 nikomu nie każe tapetek z misiem ściągać. mam czasem wrażenie, że niektóre wypowiedzi to zwykła zawiść tych, którzy nie mogli zostać testerami.

  • 0

    30. ~andy  2007-03-03 00:49:17  host: chello087206192182.chello.pl

    A słyszeliście jak rekrutują do call center. Trwa to około 5 godzin (assesment center). Oczywiście nie informują wcześniej ludzi, że będzie to tak długo trwało (to przecież ich przyszły pracodawca). Ich całe działania to wielki bałagan. Nie wiedzą czego chcą, a wydawało się, że kupili ludzi z doświadczeniem.Wróżę im wielką klapę. + na drogę

  • 0

    31.  2007-03-03 12:01:42

    Jakie przejęcie Ideii przez Orange (~elpablo) Orange nie przejął tej sieci tylko Firma Centertel która jest jej właścicielem płaci troche ponad 1 % rocznego dochodu za używanie tej marki.

  • 0

    32. ~Stefan  2007-03-03 20:43:35  host: p07-11.opera-mini.net

    Niewiele sie pewnie zmieni,chociaz duzo sobie kazdy obiecuje. Obstawiam,ze minuta polaczenia poza siec macierzysta bedzie oscylowac wokol 60 gr. Dorzuca pewnie jakies pakiety na wap/internet. Ceny telefonow tez nie beda rewelacyjne i beda pewnie umowy abonamentowe na 36 miesiecy,w zamian za niska cene sluchawki.

  • 0

    33.  2007-03-06 21:36:34

    @Bart. Dobrze mowisz! Nigdy nikto nie "kreowal" marki P4.. to tylko nazwa sieci, poza tym od poczatku bylo mowione, ze marka bedzie inna. Skonczy sie tym, ze zadne z Wszych przepowiedni sie nie sprawdza :P Mam nadzieje, ze skoro prezes spolki mowi, ze bedzie tanio i multimedialnie, to znaczy, ze tak bedzie.. Wystarczy, ze planisci od taryf wzieli sobie cennik kazdego opa - od razu widac ile to tanio ;)

  • 0

    34. ~kasska  2007-03-07 09:48:09  host: qd90.internetdsl.tpnet.pl

    A jak myslicie-ilu ludzi z nimi zostanie po zakonczeniu testow?? W sumie niezla jest opcja rozmow za darmo ze znajomymi z testow.

Dodaj swoją opinię