Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Start LG Pay

Start LG Pay

Isand 2 Czerwca 2017 12:57

3 0

lg g6 preview

We wrześniu informowaliśmy, że LG Pay będzie dostępny w 2017 roku. Dzisiaj możemy napisać wprost: ruszył. Ale w bardzo skromnym wydaniu.

Po długim okresie prac, LG nareszcie zaprezentowało swój sposób na płatności bezgotówkowe. LG Pay otrzymają póki co wyłącznie smartfony G6. I to tylko na obszarze Korei Południowej. Przedstawiciele firmy zapewniają jednak, że planują udostępnienie LG Pay wszystkim swoim urządzeniom na całym świecie.
LG Pay różni się od konkurentów (nawet tych z Korei): Samsung Pay używa MST (Magnetic Security Transmission), natomiast LG - WMC (World Magnetic Communication). Powodem dla którego obecnie usługa działa tylko na obszarze jednego kraju jest to, że LG obsługuje obecnie karty wydane przez Shinhan, KB, BC oraz Lotte (będące właścicielem np. Wedla).

Niestety - Koreańczycy nie podali dokładnej daty udostępnienia LG Pay dla innych rynków.

Zobacz: LG Pay w 2017 roku

Źródło tekstu: Korea herald, wł     

Dodaj do:

Tagi: lg pay | lg

w sumie: 2
  • 0

    1.  2017-06-02 14:04:51

    I po co to komu, jak mamy Android Pay i HCE bezpośrednio w aplikacji banku.

  • 0

    2. ~@  2017-06-02 19:44:53  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    dokładnie/ j.w - ???

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet