Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Starcraft na Nokii N900

Starcraft na Nokii N900

Q! 12 Stycznia 2010 09:33

0 0

nokia n900W sieci pojawiły się instrukcje w jaki sposób na smartfonie Nokia N900 uruchomić można grę Starcraft, docelowo napisaną na komputery klasy PC. I chociaż, jak zapewniają autorzy poradnika, to jeszcze o niczym nie świadczy, to poszerza to granicę jeśli chodzi o możliwości najbardziej zaawansowanego smartfonu tego fińskiego producenta.

Aby możliwe było zainstalowanie gry Starcraft na smartfonie Nokia N900, w pierwszej kolejności należy pobrać narzędzie Stargus, które dokona konwersji plików z płyty instalacyjnej gry do odpowiedniego formatu. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami, które znaleźć można na wielu stronach internetowych.

Chociaż Starcraft prezentuje się na N900 naprawdę interesująco, to jednak wciąż jest to tylko namiastka tego, co dostępne jest z poziomu komputera. Wszystko dlatego, że narzędzie Stargus nie jest jeszcze wystarczająco dopracowane i do końca nie obsługuje wszystkich funkcji dostępnych w grze. Nie skorzystamy zatem z niektórych opcji rozgrywek, niektóre jednostki nie zostały wciąż dodane, a sama mowa w grze wciąż ma do końca nie działać poprawnie.

Narzędzie Stargus można pobrać pod tym adresem, natomiast wskazówki w jaki sposób dokonać instalacji Starcrafta na N900 - znajdziemy np. tutaj.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu w dziale artykuły.

Źródło tekstu: mynokiablog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~rappy  2010-01-12 14:57:33  host: acx122.internetdsl.tpnet.pl

    Starcraft wymaga procka 90 MHz, 16 MB ram i działa na rozdzielczości 640/480. Nic dziwnego, że w końcu udało się go odpalić na telefonie...

  • 0

    2. ~a  2010-01-12 15:05:20  host: chello089075001199.chello.pl

    na windows mobile jest od dawna, choc osobiscie nie testowalem.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet