Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Stan Darmowy w Play - oficjalna reklama

Stan Darmowy w Play - oficjalna reklama

LuiN 9 Lutego 2010 21:48

0 0
Do sieci trafiła oficjalna reklama oferty Stan Darmowy w Play, w ramach której każdy użytkownik Play Fresh może rozmawiać za darmo ze wszystkimi numerami sieci Play.

Pierwsze informacje na temat oferty Stan Darmowy przedstawiliśmy w tej wiadomości. Dołączony został do niej też film z "przemówieniem" rzecznika sieci Play, Marcina Gruszki. Oficjalna reklama nowej usługi Play utrzymana jest w podobnej konwencji, jednak nieco lepiej wykonana niż prowizoryczne wystąpienie Marcina Gruszki.






Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2010-02-09 23:05:34

    Po telefon? Ktoś ich gwałtem do tego abonamentu zaciągnął? Nie dał im tego co obiecał? Pretensje mogą mieć tylko i wyłącznie do siebie.

  • 1

    10. ~  2010-02-09 23:13:17  host: ip-94-42-61-251.multimo.pl

    Sorry, ale trzeba być frajerem, żeby w dzisiejszych czasach brać abonament. Ale jak ktoś chce dostać zabaweczkę za 1zł, to później musi ponosić konsekwencje...

  • 0

    11. ~WSP  2010-02-09 23:32:25  host: ip-62.111.200.202.static.crowley.pl

    A to abonament można brać tylko z telefonem? Chyba coś Ci się pomyliło. Ja w Orange bez telefonu mam za 35zł 140 zł do wygadania do wszystkich sieci i nie ma zamiaru bawić się w doładowywanie konta.A Ty ciesze się,że doładowanie za 5zł przedłuża Ci wazność konta o rok hahaha :D Pozdrawiam normalnych prepaidowców jak i abonamentówców.

  • 0

    12. ~  2010-02-09 23:48:19  host: 77-254-0-134.adsl.inetia.pl

    @11: Znajomy ma stałe zlecenie przelewu i też się nie bawi doładowaniami. W zasadzie, to jaka jest różnica między abonamentem a stałym zasilaniem telefonu kwotą 20-50 zł? W sumie to żadna, bo z prepaida robi się abonament. No może faktura stanowi jakąś różnicę, ale to też da się obejść. Jeżeli potrafisz oszacować wydatki, to takiego PF lub TT/Heyah jesteś w stanie doładować z wyprzedzeniem określoną kwotą.

  • 0

    13. ~kokos  2010-02-10 00:42:59  host: pppoe-b-125.interblock.pl

    #11 Doładowanie konta to w dzisiejszych czasach wysłanie smsa z numerem klienta, pinem i kwota doładowania do banku, zajmuje to dosłownie 30 sekund. #12 Różnica pomiędzy abonamentem a stałymi doładowaniami jest taka, że w abonamencie jesteś uwiązany umową, w prepaidzie jak coś Ci nie pasuje, albo ktoś inny ma lepsza ofertę to bez skrupułów przechodzisz do innej sieci, w jeden dzień. Oczywiście nie zapomnij wtedy zmienić stałego zasilania na inną sieć. ;)

  • -2

    14. ~  2010-02-10 01:14:45  host: v09-11.opera-mini.net

    Reklamy tej sieci raczej nie przemówia do osób powyżej 40 lat, więc Play sam na własne życzenie ogranicza tą ofertę dla za przeproszeniem *** którzy raz w roku dostaną kieszonkowe 5zł i się cieszą. Wolę reklamy Plusa, ale ofertę Orange. /get

  • 1

    15. ~  2010-02-10 01:33:25  host: v03-16.opera-mini.net

    14. Get to na pewno ty? Coś ci się stało? Od kiedy wolisz oferty Orange? :-D jutro sobie zobaczę reklamę, ale pewnie i tak nic nie pobije komunikatu Gruszki, naprawdę udany humor. /Kwistas

  • -2

    16. ~pesymista  2010-02-10 09:10:55  host: chello087206027203.chello.pl

    30 zł to kupa szmalu lepiej żeby rozmowy były za darmo bez konieczności doładowania i do tego żeby można gadać za darmo ze stacjonarnymi i z w3 w końcu nie wszyscy znajomi mają playa. Uważam też że Play powinien sprzedawać telefony za złotówkę dla tych co nie mają abonamentu a kupującym dorzucić gratis modem do internetu huawei156g

  • 1

    17. ~lolo  2010-02-10 09:49:37  host: brpd.crt.warszawa.supermedia.pl

    pesymista: a weź się p......nij w łeb

  • 0

    18. ~lee  2010-02-10 09:55:06  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    17: hehe :D

  • 0

    19. ~13  2010-02-10 10:51:52  host: bwg166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Polecam doladowania w blue (korzystaja z tego banku m.in. bph, pekao, mbank - tam dostajesz tyle ile zaplacisz), ale mozna otrzymac 3% rabatu, ktore zbierasz i mozna wykorzystac przy kolejnym doladowaniu. Adres i wyjasnienie na stronie http://tinyurl.com/doladowania-z3proc-rabatem Niby nie wiele, ale i tak wiecej niz stary paygsm dawal (wg wartosci punktow starego paybacka bylo to 1,5% cacheback, a ww. masz 3% i to w doladowaniu)

  • 0

    20. ~kokos  2010-02-10 11:50:18  host: pppoe-b-123.interblock.pl

    #19 Doładuj na stronie playmobile.pl a dostaniesz 10% gratis :)

  • -1

    21. ~adek  2010-02-10 12:22:46  host: dsk253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklama trzymająca w napięciu, ale fajna. Niestety wprowadza ludzi w błąd- darmowe rozmowy nie są bez opłat- trzeba 30zł wydać !!!

  • 2

    22.  2010-02-10 13:40:26

    21. no trzeba wydać, ale 30zł masz na inne usługi np. na połączenia do reszty operatorów czy pakiety internetowe.

  • 0

    23.  2010-02-10 16:30:07

    @21, adek, darmowe rozmowy są bez opłat, ale nie są za nic. Jednak kasa z doładowania ląduje ci na koncie głównym i możesz ją wydać na inne usługi. Może byłoby lepiej tylko wtedy, gdyby przyznawali darmowe rozmowy tak, jak darmowy numer w Nowej Heyah- do każdego doładowania na zasadzie 1zł- 1 dzień, a nie od min. 30 zł. Oferty dobre, nie ma co się czepiać.

  • 0

    24. ~monrem  2010-02-10 19:35:48  host: bvw69.internetdsl.tpnet.pl

    dziala bez plamy takze na stacjach bazowych plusa sorawdzailem. Ja przeszedlem do play pierwszy teraz jeszcze dwa numery przeszly i kolejny jak sie skonczy umowa. Bylismy w plusie 8 lat na abonamencie ale nic nie maja juz do zaoferowania. Kilkoro z moich znajomych tez juz bardzo powaznie mysli o zmianie sieci. Szkoda tylko ze TP pewnie ich z czasem wykupi by utrzymac sie na rynku.

  • -2

    25. ~AntyPlay  2010-02-10 21:39:27  host: iun42.internetdsl.tpnet.pl

    Oszukani Abonenci Play Łączcie się! http://AntyPlay.fun.to/

  • 0

    26. ~anka  2010-02-16 18:16:22  host: 87-88-n2.aster.pl

    A ja ciesze że mam Playa bo wreszcie gadam ze wszystkimi za darmo a abonenci moga tylko pozazdrościć szczęśliwcom korzystającym z Playa

  • 0