Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Stałe Doładowania z bonusem w mBank mobile

Stałe Doładowania z bonusem w mBank mobile

LuiN 16 Lipca 2008 10:58

0 0

W wakacje mBank mobile daje dodatkowe 10% do usługi Stałych Doładowań. Stałe Doładowania to usługa pozwalająca na automatyczne przelewanie środków na konto prepaid z rachunku bankowego w mBanku.

Aby otrzymać gratisowe doładowanie należy w okresie od 16 lipca do 16 września 2008 zasilić konto telefoniczne na kwotę w wysokości od 20 do 100 PLN za pomocą usługi Stałe Doładowania.

Oferta dostępna jest zarówno dla Klientów, którzy już ustawili Stałe Doładowanie, jak i dla tych zamierzających to zrobić w czasie trwania promocji.
Stałe Doładowania to usługa umożliwiająca cykliczne zasilanie konta telefonicznego poprzez rachunek w mBanku. Wystarczy posiadać eKONTO, izzyKONTO lub mBIZNES konto i wypełnić wniosek o stałe doładowania dostępny w serwisie mBank mobile.

Dzięki usłudze Klient nie musi pamiętać o zasileniu telefonu - mBank mobile robi to za niego.

Źródło tekstu: mBank     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2008-07-16 12:11:02

    Bardzo fajne,tylko jeszcze sumowanie okresów doładowania i wtedy będzie dobrze -stawka najlepsza na rynku:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet