Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Stacjonarna Era na próbę

Stacjonarna Era na próbę

sirmark 1 Lutego 2007 12:24

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa w ramach usług telefonii stacjonarnej uruchomiła promocyjny program o nazwie "Era Domowa na próbę" i "Era firmowa na próbę".

Umożliwia on klientom dokładne zapoznanie się z zaletami telefonu stacjonarnego w sieci Era oraz wypróbowanie go w konkretnych warunkach. W ramach nowej oferty klient podpisując umowę otrzymuje na próbę darmowy abonament na 30 dni ponosząc koszt aktywacji, aparatu telefonicznego i ewentualnych minut ponad ilość otrzymaną w abonamencie. W przypadku rezygnacji w ciągu tego okresu klient otrzyma zwrot kosztu aparatu. Promocja dostępna jest w ofercie Era Domowa oraz Era Firmowa z możliwością wyboru każdego aparatu dostępnego w tych ofertach.




Usługi telefonii stacjonarnej sieci Era w chwili obecnej dostępne są w 37 z 49 stref numeracyjnych. W najbliższej przyszłości planowane jest uruchomienie usług w kolejnych 6 strefach. Więcej o ofercie pisaliśmy w tej wiadomości.

Dodatkowo, w strefach numeracyjnych: warszawskiej, katowickiej, gdańskiej krakowskiej, wrocławskiej, olsztyńskiej, poznańskiej i łódzkiej klienci mogą już korzystać z usługi przeniesienia numeru stacjonarnego pomiędzy PTC oraz siecią TP.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~Degustator  2007-02-01 13:42:41  host: 193.111.174.150

    "Na próbę" Chwytliwe jest...macie co jeszcze z tego cyklu czy to pojedynczy ino epizodzik empiryczny jest?

  • 0

    9. ~lolo  2007-02-01 13:44:01  host: kr22.za.digi.pl

    jak to jest z tym zachowaniem numeru po przejściu z tpsy...buli sie coś czy jak?

  • 0

    10.  2007-02-01 13:48:57

    #3. nie na terenie calego kraju tylko w ustalonej strefie.

  • 0

    11. ~lolo  2007-02-01 13:56:30  host: kr22.za.digi.pl

    jestem w strefie katowickiej

  • 0

    12. ~maxiw  2007-02-01 14:03:13  host: kokociniec.dwtele.pl

    Bylo by dobrze jak by obnizyli cene aktywacji ktora teraz wynosi 99zl

  • 0

    13. ~ech  2007-02-01 14:38:34  host: acq182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sirmark** wybacz, glupoty gadasz upierajac sie.Mam Ere Domowa od poczatku.Nie ma podzialu jesli chodzi o dzwonienie na stacjonarne na strefy w taryfie ED. Za rozmowe na dowolny nr krajowy (z dowolnym prefiksem kierunkowym) placisz jednolita stawke!!! Jesli nie wierzysz uzytkownikowi to sie zapoznaj z cennikiem.

  • 0

    14.  2007-02-01 14:48:09

    #13. ja sie odnosilem to Twojego stwierdzenia "polaczenia na terenie calego Kraju", i tego ze telefon jest przypisany do uaktywnionej strefy, w sensie obszaru o promieniu 500m. Wiec nie jest uzywany na terenie calego kraju tak jak mobile.

  • 0

    15. ~  2007-02-01 15:01:46  host: el212.internetdsl.tpnet.pl

    A jak to sie wszystko ma do połączen miedzynarodowych?

  • 0

    16. ~glodek  2007-02-01 15:11:46  host: host-ip26-138.crowley.pl

    #3 Strefę w prominiu 500m mozęsz zmieniać tylko we własnej strefie np 012, nie mozesz zmienić jeśli pojedziesz do Zakopnego. To jest wielka wada ery domowej/firmowej;/

  • 0

    17.  2007-02-01 15:14:39

    glodek: to jest akurat sprawa Prawa Telekomunikacyjnego i specyfika numeru geograficznego, a nie "widzimisię" Ery...

  • 0

    18. ~glodek  2007-02-01 15:16:25  host: host-ip26-138.crowley.pl

    Zastanawia mnie dlaczego nie można zmienić aktywnej strefy poza dawne województwo? Ktoś wie dlaczego takie ograniczenie?

  • 0

    19. ~glodek  2007-02-01 15:19:42  host: host-ip26-138.crowley.pl

    WitekT: Prawa Telekomunikacyjnego? Szkoda, że nie dotyczy to numeracji voip, mogę swojego mda w kazdej strefie, całym świecie właczyć i odbierać telefony z mojego nr 012. A dlaczego PTC zabronili, bo tak rozumiem?

  • 0

    20.  2007-02-01 15:19:57

    glodek: wymogi PT. Nie można przenosić numeru geograficznego między strefami.

  • 0

    21. ~glodek  2007-02-01 15:22:44  host: host-ip26-138.crowley.pl

    WitekT: a co do mojego komentarza 19?

  • 0

    22.  2007-02-01 15:29:53

    glodek: to nie tak jest - ruch głosowy wchodzi w danej strefie do netu. W Erze domowej nie masz sieci IP, tylko komutowaną... Rozumiesz różnicę? :)

  • 0

    23. ~glodek  2007-02-01 15:37:43  host: host-ip26-138.crowley.pl

    WitekT: Rozumiem różnicę, tylko po co to ograniczenie, chyba nie po to żeby ogrniczyć bałagan stref? Przecież jest numeracja voip nie podlegająca temu ograniczeniu? W UE nie ma takiego prawa, a chyba prawo uni jest ponad naszym, tak?

  • 0

    24.  2007-02-01 15:46:36

    glodek: odpowiem na pytanie inaczej - wraz ze zmianą numeracji, która nas czeka pewnie w ciągu 2 lat, będzie to możliwe.

  • 0

    25. ~ech  2007-02-01 16:39:19  host: acy169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SirmarK**...wybacz, nie zrozumiales mnie.Mowiac ze polaczenia na terenie calego Kraju za cene lokanego mialem na mysli to ze siedzisz w Gdańsku a do Katowic,Sopotu,Zakopanego,Wawy i Pcimia Dolnego dzwonisz w jednej cenie, tzn. jest jedna taryfa na stacj. krajowe (cena miedzystrefowych=cena lokalnych) a druga na komorki. Oczywiscie ze zaleznie od ukladu BTS zasieg aparatu np w Gdansku pas poludnie = do ok.1,2 km, na wsiach i do 10 km a w strefach nacpanych wysokim betonem (wiecej BTS) moze byc rowny 500m. Pozdrawiam:)

  • 0

    26. ~Paweł  2007-02-01 18:50:08  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    Era Domowa to super rozwiązanie ale 99zł za aktywację to deczko przegięcie - w TP w promo 1zł+VAT albo 10zł+VAT. DO tego cyrograf na 24 miechy to za dużo :(

  • 0

    27. ~APS pracownik  2007-02-02 12:04:27  host: gnieznox2.serv-net.pl

    Kto w dzisiejszych czasach zakłada sobie stacjonarny?Chyba ten co ma sentyment do dawnych czasów i lubi sobie liczyć za 3 min. impuls;-)Lub do którego dzwonią z zagranicy.Pracuje w punkcie APS i większość wnuków namawia starsze osoby na telefon na karte na umowe,likwidując im stacjonarny.Wychodzi taniej i wygoniej.

Dodaj swoją opinię