Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Środy z Orange" w Multikinie zamiast Cinema City

"Środy z Orange" w Multikinie zamiast Cinema City

WitekT 8 Grudnia 2011 15:18

0 0

Orange zmieni program Środy z Orange, w ramach którego klienci sieci mogli otrzymać drugi bilet do kina za darmo.

Szerzej o akcji Środy z Orange pisaliśmy w tej wiadomości.

Pierwszą zmianą jest nowy partner - zamiast kin Cinema City, będą te zarządzane przez Multikino.

Cinema City ma 30 kin z 331 salami w 19 miastach, zaś Multikino - 24 kina z 208 salami w 18 miastach.




Drugą zmianą, wynikającą z pierwszej, będzie zaproponowanie naprawdę bardzo korzystnej zmiany w dostępie do kodów i dodatkowych bonusów, o czym pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Wszystkie szczegóły nowej edycji akcji mają zostać ujawnione 15. grudnia.

Zmiana Cinema City na Multikino w "Środy z Orange" jest:

Bardzo dobrą decyzją
20.68%
Dobrą decyzją
10.94%
Nic nie zmieni
12.65%
Złą decyzją
15.04%
Bardzo złą decyzją
30.43%
Nie mam zdania
10.26%

Wszystkich głosujących: 585



Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2011-12-08 16:17:32

    10min dojazdu do cc, 20 do multi, przy czym w multi zazwyczaj mniej reklam, mniejsze tlumy; jak dla mnie na plus.

  • 0

    16. ~  2011-12-08 16:21:03  host: cxr42.internetdsl.tpnet.pl

    Narzekajcie - w biznesie nie ma sentymentów - skoro Orange wkracza do koncernu ITI znaczy, że ekonomicznie wyjdą na tym lepiej i jedni i drudzy - środa zaś będzie się cieszyć sporą popularnością jak do tej pory.

  • 0

    17.  2011-12-08 16:23:21

    Poza tym jak mi dobrze świta, to w Multikinie są mecze LM czasem? Akurat w środy... ;)

  • 1

    19. ~burza  2011-12-08 16:36:09  host: public141487.xdsl.centertel.pl

    powinni jeszcze cos zrobic z handlem kodow na aukcjach, alby byly tylko i wylacznie dla tych co wyslali smsa np sprawdzac nr tel

  • 0

    20. ~  2011-12-08 16:55:24  host: 77-254-74-249.adsl.inetia.pl

    @19 - wystarczyłoby to powiązać z np doładowaniami, że w ciągu np. ostatnich 3 miesięcy doładowałeś za co najmniej 10, czy 20 zł itd. Teraz to przecież kody wyciągają handlarzez z Allegro ze stertą darmowych starterów ze strony ORange... Ciekawe, czy to zadziała na nigsy nie dołądowanym telefonie? Zresztą wystarczy przecież kupić przelew SMS za 3,50, wydłużyc o rok i już można handlować kodami do kina...

  • 0

    21. ~Pikas  2011-12-08 17:37:55  host: aejd218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Multikino jest lepsze od CC, wiecej filmów, wiecej promocji. Niestety w Toruniu jest tylko Cinema-City. Teraz wywodowano nowe centrum handlowe ale z racji że inwestor jest z Izraela (CC też jest Izraelskie) w środku powstało drugie CC. Żenada! Drogo, jedna, dwie promocje na rok i tyle, jedynie dzieki "Sroda" warto było chodzić do CC.

  • 0

    22. ~m  2011-12-08 18:48:02  host: 81-219-207-93.adsl.inetia.pl

    W Poznaniu to chyba lepiej - 3x Multikino (2 w centrum, 1 niedaleko centrum - Malta) - wszystkie dobrze lub dość dobrze skomunikowane, natomiast CC - owszem, sztuk 2, jedno dobrze skomunikowane (szybki tramwaj), ale drugie raczej dla zmotoryzowanych (bo już tylko rzut beretem od autostrady)

  • 0

    23.  2011-12-08 18:48:23

    ludzie narzekaja, ze dla nich zle, bo u nich nie ma multikina. a co maja powiedziec ludzie, ktorzy dotychczas nie mogli skorzystac, bo u nich nie bylo CC?

  • 0

    24.  2011-12-08 19:06:18

    zapraszam do gdanska, jest i cc, i multi ;) @thonka - no, wlasnie!

  • 0

    25. ~oro  2011-12-08 19:29:17  host: public-gprs29096.centertel.pl

    Brawo Orange do Mutikina mam 5 min na piechotr do CC 20min samochodem.Teraz tylko zmiana operatora z Play i Plusa akurat konczy mi sie umowa i korzystam z promocji.Zegnajcie frajerzy Orange ma najlepsza Oferye.

  • 0

    26. ~Piotrek  2011-12-08 20:31:59  host: 178.181.86.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dziwna decyzja zwłaszcza że Orange IMAX jest w CC :P - ale ich sprawa

  • 0

    27.  2011-12-08 21:14:27

    a bilet nie obejmowal IMAXu :P

  • 0

    28.  2011-12-08 22:54:13

    Czemu komentarze z mbanku są blokowane?

  • 0

    29. ~User  2011-12-09 00:08:00  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    A ja mam problem z głowy. U mnie nie ma ani Cinema City ani Multikina jest tylko Helios :) Może za rok będą "Środy w Heliosie" :D

  • 0

    30. ~marioz  2011-12-09 09:16:34  host: 194-247-62-121.galatea.pl

    Łódź na tym straciła - Cinema City - ogromny parking pod Manufakturą, nowoczesne - nowe kino, nikt nikomu nie zasłania. Multikino - czytaj SilverScreen - mały parking, małe sale, wysocy zasłaniają tym niższym. Przyoszczędzę troszkę i będę oglądał filmy w domu;) Odłożę na projektor i będzie prawie jak w kinie... :)

  • 0

    31. ~Rafiki  2011-12-09 11:08:17  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    Sonda powinna być dostępna tylko na użytkowników Orange, Playowcy zwyczajnie minusują konkurencję i potem są takie wyniki jak widać. To się nazywa czarny PR panowie!

  • 0

    32. ~lookaty  2011-12-09 12:24:52  host: public-gprs266770.centertel.pl

    Generalnie w cc było lepiej bo w Krakowie jest ich 5, ale od ponad 2 miesięcy nie można było dostać kodu, nawet wysyłając smsa 5 minut po północy. Multikino w Krakowie jest tylko jedno i to daleko od tej lepszej strony miasta. Przejście moze być spowodowane aktywnością orange w payback, który jest również partnerem z multikinem. Jak tylko kody będą łatwiej dostępne to ok.

  • 0

    33. ~  2011-12-10 17:21:25  host: 213.156.120.85

    Do Cinema City teraz Heyah rozdaje bilety ;) http://www.facebook.com/Heyah?sk=app_217205988352671

  • 0

    34. ~Tomek  2011-12-13 01:25:49  host: public39763.xdsl.centertel.pl

    Czestochowa 2xCinemaShity. I tak nie mam co zalowac bo repertuar maja kiepski. Popieram ze przeniesli sie do MK bo i tak dla mnie nie bylo czego ogladac. tylko 3D sensacje i nic wiecej. Chcialbym zeby u nas bylo tez MK bo bylaby konkurencja cenowa. teraz jerusalem robi co chce na rynku czestochowskim...

  • 0

    35. ~gosc  2011-12-14 22:40:30  host: 89-72-234-152.dynamic.chello.pl

    a ja mam takie pytanie, czy są teraz promocje w pakietach zwierzęcych? w sumie przydałaby się mi nowa komórkę na przyszły rok?

Dodaj swoją opinię